Огляд FIFA 21

Гравці ФІФА – це користувачі з різними очікуваннями. Це правда, що останнім часом багатьох людей приваблює ігровий досвід в Інтернеті, особливо командний режим, але все ще є багато гравців, які люблять купувати FIFA за його офлайн -досвід, наприклад, граючи з друзями на турнірах або навіть граючи розділи, такі як перевізник. کردن. Насправді, суперечність, про яку ми згадували вище, і в задоволенні користувачів, випливає саме з цієї проблеми.
Але з будь -якої групи користувачів ігор ми погоджуємось, що найважливішою особливістю у футбольному матчі є презентація привабливого та якісного ігрового процесу. Фактично, з роками у ФІФА завжди були проблеми в цій сфері; Настільки, що навіть багато хто вважає за краще футбол, який пропонує PES. Це найбільше пояснюється одноманітністю гри. Наприклад, у FIFA 19, через деякий час після виходу гри, процес повністю ґрунтувався на тривалих поданнях та використанні ударів по голові, або у FIFA 20 оновлення EA впродовж року внесли дивні зміни в ігровий процес та робота до Це дійшло до того, що наприкінці гри кожен міг легко забивати голи, просто втікаючи з боку та коротко передаючи в штрафну. Такий процес суттєво контрастує зі справжнім духом футболу, в якому кожна команда може грати з певною тактикою та стилями, які досить чіткі і працюють, і що робить футбол спортом, сповненим хвилювання та несподіванки, і такою кількістю вболівальників. у світі.


Як правило, коли ви починаєте розмову з геймером про FIFA 21, ви повинні очікувати, що почуєте багато негативних моментів! Вам потрібно почекати, щоб почути критику FIFA 21. Ну, правда в тому, що є багато критики щодо FIFA 21. У цьому немає жодних сумнівів. Однак у FIFA 21 також є свої переваги. Звичайно, критика гри залишається сильною! Найважливішою проблемою гри є те, що вона менш змінена, ніж попередня версія. Якщо ви не шуміть і можете подивитися на FIFA 21 реалістично, у перші години ви побачите, що порівняно з FIFA 20, назва FIFA 21 – це зовсім не нова гра і точно не коштує 60 доларів. Принаймні ігровий процес дуже схожий на попередню версію, і це взагалі неприйнятно, враховуючи ціну гри. Але в цій частині ігрового процесу ми бачимо позитивні зміни. Якщо ви пам’ятаєте, у FIFA 20, коли гра виходила, ми мали справу з футболом з швидким ігровим процесом. Минуло кілька місяців, і EA випустила серйозне оновлення, внісши ряд змін у гру, і однією з цих змін стало уповільнення гри. Це, ймовірно, станеться і з FIFA 21. Особливо, якщо ви відчуваєте гру з другом або реальною людиною, ви помітите дуже високу швидкість гри. Електронне мистецтво, ймовірно, спробує урізноманітнити свою гру трохи пізніше, сповільнивши ігровий процес. Однак, як очікується, старші гравці ФІФА витратять щонайменше на наступні 10 місяців, випробовуючи різні частини FIFA 21. Від офлайн -розділів, таких як Carrier та Volta, до офлайн -розділів, таких як Team Ultimate та Season. Навіть професійні клуби, перевізники з різними режимами гравця або початком.
Чесно кажучи, якщо ми хочемо вивчити кожен режим гри для вас, нам потрібно скопіювати та вставити весь вміст, пов’язаний з FIFA 20. Тому краще знати, що ігрові режими – це те саме, що ми бачили раніше у FIFA 20. Веселі та захоплюючі початкові режими для чудового проведення часу з друзями, розділ Ultimate Team для чудових онлайн-професіоналів, які мають багато вільного часу, розділ “Режим кар’єри”, у якого є свої шанувальники, та Ліга чемпіонів Ліга з найкоротшою історією в серію FIFA порівняно з іншими підрозділами. Насправді, EA не побачив необхідності додавати до гри особливий режим, і це правильно! У цьому плані FIFA 21 не відчуває дефіциту. Нещодавно у FIFA 21 ви також можете випробувати режими Kick Off у кінцевому розділі команди! Наприклад, Mystery Ball і King of the Hill – одні з моїх улюблених режимів, і їх досвід у розділі FUT не позбавлений заслуг. Звичайно, це нічого нового, і ми бачили це раніше у FIFA 20. Однією з найважливіших і значних змін FIFA 21 порівняно з FIFA 20 є балансування різних ступенів складності. На мою думку, дисбаланс рівнів складності у FIFA 20 був однією з найбільших проблем цієї гри. На рівні складності Ultimate ви не змогли подолати штучний інтелект.

Тож для таких розділів, як Carrier, вам довелося вибрати Легендарну складність. З іншого боку, рівень Легендарної складності насправді не приваблює людей, які роками переживають різні ФІФА. Чому? Бо це легко. Найвищі рівні складності були Legendary та Ultimate, у першому ви легко виграли, а в другому навіть нічия була схожа на мрію! Справа в тому, що на кінцевому рівні складності штучний інтелект взагалі був би дивним. Загалом, рівень складності Ultimate був однією з проблем FIFA 20. Тепер у FIFA 21 і, принаймні, в режимах гри в автономному режимі, рівні складності збалансовані. Удосконалити налаштування Ultimate зараз непросто, але це не неможливо. Навіть менш досвідчені гравці можуть спробувати важкі рівні, такі як Professional.
Доброю новиною є те, що FIFA 21, без перебільшення з точки зору ігрового процесу та привабливого футбольного досвіду, є найбільш збалансованою версією, принаймні за останні кілька років.Ми були свідками. Перед випуском розробники анонсували низку нових функцій в ігровому процесі, які базувалися на відгуках користувачів, і, схоже, у цьому плані EA в значній мірі виконала свої обіцянки. Я не маю на увазі, що ігровий процес абсолютно досконалий та ідеальний; Гра все ще стикається з проблемами у галузі фізики, які, наприклад, спричиняють іноді успішні розв’язки, щоб повернути м’яч гравцеві -супернику, або припускаючи, що дивні помилки, безумовно, потребують оновлення, щоб покращити ситуацію. Але з усіма цими тлумаченнями найбільш очевидним у геймплеї FIFA 21 є те, що ігровий процес взагалі не базується на фіксованій механіці, а гравці з різним сприйняттям гри у футбол можуть робити все, що захочуть у цьому симуляторі.
Одна з найбільших критик FIFA 20 полягала в тому, що вона не внесла ні найменших змін у режим кар’єри гри порівняно з попередньою версією. Сегмент перевізника FIFA 19 зазнав значних змін. Ці зміни збільшили свободу дій гравця та збільшили привабливість перевізника. Було трохи дивно, що ця частина залишилася незмінною у FIFA 20. Починаючи з FIFA 19 і далі, ви можете особисто поговорити з агентами гравців і переконати їх поновити або закрити контракти. Гравці спілкувалися з вами і ділилися з вами своїми турботами та радощами. Поняття інтерв’ю та прес -конференції було переглянуто. Додавання цих предметів дало нове життя Відділу перевізників ФІФА. Електронний Atres рік не працював на ігровому носії, і тепер ми спостерігаємо інші нові зміни у FIFA 21. Перший момент полягає в тому, що навчання інших гравців не таке, як раніше, і не обмежується 5 людьми. Моделювання вправ піде вам на шкоду, і краще керувати вправами самостійно вручну. Що стосується переказів, деякі команди тепер пропонують вам гравця на додаток до грошей. Ну, ви могли це зробити раніше, але жодна інша команда ніколи не запропонує вам обмін. Також можна придбати гравця в оренду з умовою постійної покупки, але з цією функцією є дуже серйозна проблема; Ви можете купити практично будь -якого гравця в оренду! На мій погляд, це найбільша проблема FIFA 21 у режимі перевізника. Команди часто навіть не сідають за стіл переговорів, щоб продати позику гравцеві. Насправді, така функція не працює у мене, принаймні з дня, коли я купив гру.
Однією з особливостей, які EA представила для ігрового процесу, був вплив стилю гри різних футболістів у грі, і це добре видно з досвіду гри. Наприклад, у всіх нас може бути враження, особливо в перші дні гри, що швидкі гравці можуть легко перетнути бар’єр повільних гравців і викликати клопоти. Але на практиці, хоча швидкість є важливою складовою у грі, але однаково повільні захисники також мають шанс виграти битви один на один. Наприклад, Фабіньо, захисний півзахисник “Ліверпуля”, хоча і не є швидким гравцем, але так само, як і в реальному світі, він дуже добре закриває простір посередині поля і робить такі дії, як переривання або вирішення. Ця функція також стосується інших гравців, і один з основних ефектів можна побачити у досвіді командного ультиматуму, який дозволяє гравцям будувати свою команду з різноманітною сумішшю гравців, не зосереджуючись лише на ряді специфічних особливостей у гравців .
Загалом, у режимі перевізника ваша рука більш відкрита у плануванні команди. Ви можете доручити кожному гравцеві окремо, над яким вмінням працювати найбільше. У FIFA 21 вирішувати, коли тренуватись і в який день тижня відпочивати гравцям. Хоча тип вправ вказано за замовчуванням, ви можете змінити його вручну. Також дещо змінилося використання опції Simulate Match. Система імітації гри більш динамічна, ніж раніше, і ви можете побачити події та стиль гри двох команд. В середині гри ви можете взяти під контроль команду самостійно або застосувати свої тактичні зміни. Це дає вам 100% контроль над вашою командою. Співбесіди перед і перед грою впливають на загальний моральний стан команди та індивідуальний моральний стан гравців команди. У FIFA 21 ігровий режим значно покращився, і не чесно так легко ігнорувати ці зміни. Ще одним популярним режимом FIFA є Ultimate Team, який також відрізняється від минулого. У розділі Ultimate Team ваші руки набагато відкритіші для створення власної особистої команди. Тепер ви можете змінити такі речі, як гасло після голу, музика після воріт, колір сидінь та банери стадіону, і навіть визначити радість після голів для ваших гравців, на додаток до форми команди, логотипу та назви команди. У FIFA 21, від кольору трави та стільців до труб після цвітіння, ви все виберете самі. Насправді, на жаль, коли йдеться про FIFA 21, вони приділяють менше уваги таким питанням. Слабкі сторони гри цілком очевидні, але чи не зміниться те, що ми сказали? Також у FIFA 21 ви можете з’явитися у розділі FUT Co Op і пограти зі своїми друзями. Решта пунктів, які ми бачимо в цьому розділі, майже такі ж, як і раніше. Вам потрібно заробити трохи грошей, побудувати свою команду за допомогою пакетів та гравців, яких ви купуєте, вигравати турніри та виправляти слабкі місця вашої команди. Успіх уUltimate Team все ще сильно залежить від реальних грошей. На жаль, політика EA полягає в тому, що вам або доведеться витрачати кілька годин на день, граючи в Ultimate Team, щоб досягти високих позицій, наприклад, у загонах батальйонів та дивізійних променів, і заробити хороші гроші та пакети, або вам доведеться використовувати FIFA Point. Для нас, іранців, з огляду на ціну валюти, перший варіант, безумовно, є більш дешевим варіантом. Але чи всі гравці ФІФА мають можливість щодня проводити кілька годин за грою? Незважаючи на це, володіння одним із них все ще недоступне для середнього підрозділу FIFA 21, дивізіон 5.

Питання більш збалансованого ігрового процесу і не зосередження уваги лише на конкретних компонентах також можна побачити у способі забивання голів. Наприклад, наскільки гравці можуть наблизитися до воріт суперника, даючи швидкі та короткі передачі з середини поля, хрести з боків – це ще один ефективний спосіб забити гол, і так само, як ви можете на довгих ударах гравців, які мають сила Вони також мають високі постріли. Ця різноманітність у стилі гри викликала у нас гарний ажіотаж у всій грі; Як і минулого року, більше немає геймерів, які б поставили свою команду в найглибші оборонні позиції та зібрали своїх гравців у штрафну, щоб зробити ігровий досвід болючим для суперника; Тому що, якщо ви граєте таким чином, гравець -суперник може дратувати вас на передачах або ударах за коробкою, і в результаті вам доведеться захищатися спереду, щоб запобігти цим, і це призвело до перегляду матчів з І нехай у грі буде хвилювання, чому після такого довгого і особливо болючого місяця FIFA 20 вони пропонують приємний досвід гри у футбол у FIFA.
Крім цього, інші нові ігрові функції, такі як функція Agile Dribbling, дозволяють дриблістам дратувати захисників невеликими дриблінгами, і хоча ця функція потребує невеликого покращення балансу, це, здавалося б, незначна, але ефективна функція в грі. Або вдосконалена система ударів головою, так що ми більше не бачимо втрати всіх гольових можливостей, таких як FIFA 20, і може загрожувати воротам суперника на головах. Слід також згадати систему Creative Runs, яка є високоорієнтованою на майстерність функцією. Зібравши все це з точки зору ігрового процесу, ми можемо описати загальний досвід FIFA 21 у двох атрибутах: орієнтований на навички та збалансований. Бреше, чому багато років тому, після виходу гри, ми завжди сподівалися, що EA дуже скоро приведе її до відносного балансу з випуском оновлень ігрового процесу, але цього року ситуація з точністю до навпаки, і ми вважаємо за краще, щоб розробники не занадто сильно торкатися поточної тенденції. Вирішуючи незначні питання, такі як проблеми суддівства, можна продовжувати підтримувати ті ж збалансовані та захоплюючі умови.

музыка - 7.5
гісторыя - 5.5
геймплэй - 8
графічны - 8

7.3

Геймплэй сапраўды добры, і спадзявацца на майстэрства гульцоў замест таго, каб быць моцна залежным ад шэрагу спецыяльных механікаў, робіць яго прыемным футбольным вопытам, а такія функцыі, як новы рэжым Co-Op, дадаюць вопыту. Гульня павінна быць весела, асабліва ў канчатковай частцы каманды.

Огляд The Last Of Us II

Огляд assassin’s creed valhalla