ОГЛЯД The Big Con – GRIFT OF THE YEAR EDITION

Крадіжка – це одна з тих робіт, яка на перший погляд здається дуже важкою, і це нелегально, і тому, що ви повинні робити прямо протилежне тому, що ви є, але я мушу вам сказати, що в більшості випадків ігри, які ми випробували, спробували щоб оживити нас від злочинності, завжди приносило нам багато збудження, яке могло б бути дуже дратівливим, і, можливо, досвід гри, який зробив це в повному спокої. Чи можна і можна зробити за допомогою гри, яка є розслаблююча гра, яка трохи складна, але The Big Con – GRIFT OF THE YEAR EDITION, яка стоїть перед нами сьогодні, – це гра, яка має ту саму ідею і насправді намагається зробити те ж саме, ви ходите по карті в цій грі, будучи дівчинкою-підлітком , і ми стикаємося з дуже простою і мультяшною графікою, яка може бути дуже красивою на перший погляд і приваблювати вас на початку. Історія Ми хочемо перейти до історії гри і подивитися, як гра хоче показати вам ці речі і ти Увійдіть у цю розповідь.

Історія The Big Con – GRIFT OF THE YEAR EDITION досить проста і може бути лише приводом для цієї дівчини-підлітка, щоб увійти в світ скоєння крадіжок і чогось змусити її до цього. Виявляється, розмова між нею Мама перетворюється на людину, яка каже матері, що вона винна гроші, але це стає виправданням, що ця дівчинка-підліток може повернути гроші в призначений час, щоб вона могла пересуватися містом, де зможе. Іди в кишені людей і красти з їх, і ця історія може стати приводом для того, щоб гра, з якої ви сьогодні читаєте цей огляд, сформувалася так, щоб ви могли переміщатися містом з цією красивою та барвистою графікою, стояти поруч із різними людьми і красти у них.
Пограбування йому пропонує хтось інший, щоб він пішов у частину міста і почав кишеньки різних людей, він повинен це робити автобусом і потягом, і з цього моменту починається наша гра.
У цій грі ви можете вільно змінюватися, куди захочете, що дозволяє вам вирішити, в якій частині ви хочете бути, звичайно, ви повинні подивитися на свій блокнот, і завдання, які ви повинні виконувати, залишаються за вами. Робіть це, коли ви подивившись на цей блокнот, ви можете побачити основні та другорядні місії в Набазі
Ми згадували, що ви можете заходити в різні частини цього барвистого світу і красти, де забажаєте, а також ви можете вести діалог і розмовляти з усіма і більшістю персонажів, які знаходяться в різних частинах цього середовища, натиснувши Розмови, з якими я мав різні персонажі були неефективними в ігровому процесі, і ніби їх туди поставили лише творці, щоб у грі не бракувало персонажів.
Відсутність звуку в цій грі була ще однією проблемою, яка мене дуже турбувала, а також трохи дратівлива музика, яка відтворюється в грі, є ще однією проблемою, яка може пошкодити тіло цієї гри.
Правда, під час гри та підетапів у нас хороша різноманітність, і можна сказати, що ці етапи можуть вас розважити, але іноді ці етапи вимагають від вас зробити стільки смішних речей, що це зіпсує цю розвагу і не проходить Ми вважаємо гру гарною та веселою
Іноді діалоги між головним героєм та героями та іншими у грі затягуються, що не повинно бути настільки довгими, тобто безглуздими і водночас непотрібними діалогами в грі між цими персонажами та тілом, чого не мати Озвучка цих персонажів — ще одна причина, чому ці діалоги можуть бути більш нудними.

Але якщо ми пропустимо побічні місії гри і хочемо мати підказки щодо місії та основних етапів гри, то я повинен сказати, що ці етапи також мають стан. Наприклад, у деяких частинах ми переживаємо гру, ми стикаємося персонажі, чия місія. Вони дають основні ігри, які вам взагалі не потрібно робити, і зазвичай ці кроки настільки сповільнюють ігровий процес і роблять його повторюваним і нудним, що арифметична гра втрачає свій веселий режим.
Іншим методом обробки в грі є режим вибору діалогового вікна, у якому майже в усіх діалогах та розмовах у цій грі ми маємо можливість вибирати, кого з головних героїв сказати персонажу, що стоїть перед ним, що, звичайно, це Вибір не може сильно вплинути на ігровий процес і ми отримуємо той самий результат, але особисто для нас це було дуже цікаво, тому що ці безглузді діалоги можуть бути трохи цікавішими з невеликою частиною, хоча яка не має особливого ефекту, але вона не настільки неефективна, і в деяких частинах можна сказати, що вона має різні результати, але вона не робить істотного впливу на загальний ігровий процес.

Історія цієї гри з самого початку хоче нагадати вам, що ця гра, слідуючи особливим складнощам інших ігор у розділі змісту та історії, також показує особливий ювілей своїй аудиторії з самого початку. Гра починається дуже просто і Це стає приводом для цієї дівчини-підлітка, щоб почати власні справи та крадіжки, коли ви витрачаєте воду даремно в цьому місті.Ми стикаємося з різними персонажами, кожен з яких має конкретну історію, і багато підмісій, які присутні опівдні, можуть бути веселою назвою, в деяких частинах ми маємо повільний процес повторення деяких частин.

Pros

+ Барвистий художній режим і графіка

+ Різноманітні персонажі з красивими діалогами

+ Дуже красиві райони та міста з точки зору дизайну

+ Режим пригодницької гри

+ Проста, але захоплююча історія

+ Існують різні підетапи

Cons

– Деякі ігрові місії віддаляють вас від основної мети

– Музика в грі іноді може дратувати

– Ви можете зробити багато чого, але врешті-решт нам доведеться вкрасти злодія

музыка - 5.5
гісторыя - 6.5
геймплэй - 6
графічны - 7

6.3

Якщо ви втомилися від 3D-графіки ігор та їх повторюваних режимів, я рекомендую вам цю гру, оскільки її художні режими та дизайн повністю відрізняються від пригодницьких ігор. У цій грі у вас є дуже проста і водночас час захоплююча історія. Ви зіткнетеся з тим, що може змінити будь-яку людину, щоб продовжити цю гру. Занадто колоритне середовище може бути одним із морів, що ця гра дуже активна і жвава, а також околиці та багато побічних місій, речі, які є в основних місіях У грі всі мають особливий шарм

ОГЛЯД Star Wars The Force Unleashed

ОГЛЯД Freshly Frosted