Огляд The Last Of Us II

Сьогодні і після того, як я пережив цю гру, я хочу поговорити з вами. The Last of Us 2-це екшн-пригодницька назва з елементами жаху та виживання з точки зору камери третьої особи, заснована на далеких та згуртованих битвах, які протягом останніх 2-3 днів для консолі PlayStation 4 як прорив у шедеврах наступного покоління. Вийшло восьме. У цій статті ми маємо намір переглянути новий заголовок та вийти за межі шедевру «Останній з нас: частина 2» з різних сторін, щоб разом з вами, дорогі, дослідити неперевершений шедевр «Останній з нас: частина 2». Будьте впевнені, що спойлера немає і все таке, і я ніколи нічого вам не розповім про цю історію. Тож якщо вам цікаво ознайомитись із цією грою або навіть дивно, ви ще не вирішили, чи купувати The Last of Us: Part 2 чи ні, я пропоную вам прочитати огляд The ​​Last of Us: Part 2 Приєднуйтесь до мене .
Ти знаєш чому? Монополію монополії зі світом опозиції та нагрівачів стало понад 90! Партія, яка занурилася в корпуси нагрівачів мистецтва, як понад 90 смертоносних списів, хоча вони були перевернуті, але Інтернет – це погано, сер! Одним словом, це все ще були сторони Sony, Nati Dog, PlayStation та святкування. Якою була інша сторона? Розчаровані ненависники, один з яких все життя перемагав гру, той, хто мав побачитись із вболівальниками в день гри, але потім було запрошення, і той, хто думав, що людям повернуть гроші через питання гомосексуалізму! Але врешті -решт це було одне, а їх не було. На боці Хейтерів було чорне обличчя, яке залишилося вугіллям! Неважливо, чи були Капелюшники власниками інших платформ чи прихильниками інших питань, адвокатами суспільства чи потужними аналітиками проти Sony, яких ми всі збиралися відвідати в день уроків, важливо те, що вони думали, що знають багато, але вони не тільки не знають, але й є насправді ворогами мистецтва! Для Капелюшників кінець – російський, і все. Не дозволяйте ненависті увійти у ваше серце та життя. це шкода. Шкода. Не топіть у ненависті, поки вся ваша істота не ненавидить гру та приставку.
Хоча «Останній з нас» був випущений у 2013 році як гра, придатна для дорослої аудиторії, «Остання з нас», частина ІІ, взагалі не повинна переживати дитина чи підліток. Питання не тільки в рівні насильства в грі. Насправді, реалістичні послідовності, що зображують смерть і гірше,-лише частина причин оцінки даної роботи для вікової групи старше 18 років. Нейт Догг проводить значний відсоток розглянутої гри з історіями, які є правдоподібними та тривожними. Таким чином, що без перебільшення, такі гіркі та криваві моменти зустрічаються у Другій частині TLoU, що логіку, що стоїть за ними, можна прийняти, і вони можуть буквально нудити.
Перший крок – супроводжувати Еллі з її зануренням у подорож та чудовою історією гри. Творці також створили всі деталі для створення цього глобального супроводу. Художня графіка гри постійно переносить гравця в різні середовища відповідно до настрою сюжетного моменту і занурює його в різні атмосфери. З іншого боку, у нас є голос кожного з заражених, який неодноразово бере руку гравця і грає в глибині постапокаліптичного світу. Частина II останнього з нас представляє уявний світ більш правдоподібним, ніж багато реалістичних ігор, для того, щоб створити необхідні умови для впливу на нього.
Цей цінний позитивний момент також відіграє роль у таких сферах, як створення сцен та головоломок у грі. Це означає, що менше дратів, екологічних головоломок або розвідки можна знайти в частині 2 «Останній з нас», яка, далеко не загальна форма твору, занурює гру в очі глядачів. Останній продукт Нейта Догга робить головоломки частиною розрахованого та правдоподібного шляху Еллі до помсти. Кривава боротьба та таємниця більше нагадують нам потворність шляху помсти та ненависті, навіть з раціональним виправданням, ніж просто знайомство глядачів із задумом хорошої сцени.


По -перше, непогано мати огляд історії цього серіалу і взагалі знати, як ім’я Остання з нас стало настільки великим, популярним та величезним. Перша гра The Last Of Us, перед її випуском у сьомому поколінні, не створювала такого шуму, як сьогодні, тому що це була, зрештою, нова IP -адреса, де можна було б точно знати, чи це шедевр чи ні , або навіть його успіх чи невдача. Це було неточно, і ми всі це просто знали, оскільки нова IP – це Nate Dogg (особливо з безпрецедентною історією створення титулів Uncharted у сьомому поколінні, другою версією якої була гра рік), вони повинні бути обережними. До речі, це дуже в інтересах NatiDag та всіх виробників загалом у такій ситуації, тому що на них немає жахливого тиску, і вони легко виконують свою роботу. Ось чому кажуть, що зробити продовження гри -шедевра і зберегти другу гру на тому ж рівні, що і першу гру, і навіть вище, дуже і дуже складно, про що ми поговоримо далі в цій статті. Одним словом, перша гра The Last Of Us була випущена в 2013 році виключно для PlayStation 3, про яку можна сказати, що вона точно така ж, як це покоління та друга версія серії, тому що ми були ще в кінці покоління і Останній з нас був схожий на Останній з нас: Частина 2 була останньою гігантською монополією Sony у поколінні.

Випущена для консолі PlayStation 4, яка також відбулася у 2014 році, і назва, яка мала найкрасивішу та привабливу технічну та художню графіку сьомого покоління, побачила ще більші поліпшення графіки та у вигляді The Last Of Us Remastered Це прийшло до восьмого покоління, ми побачили ще більш красиву назву, ніж раніше.
Можливо, гра з такою кількістю та якістю могла б отримати вищу ціну. Тут ми стикаємося з боротьбою та таємницями, які через серйозний розвиток штучного інтелекту підсимволів та зростаючого різноманіття людських та нелюдських ворогів стали складнішими, ніж раніше, і унеможливлюють просування шляхом безрозсудного бігу чи сліпі напади. Навіть на середніх рівнях складності ця гра буде вбивати вас знову і знову і відправляти до кількох могутніх ворогів без єдиної кулі. Також проектування відкритого та закритого середовищ зроблено таким чином, що шлях із властивими для ворогів відмінностями запобігає схожості битв. Гра в різних формах, деякі з яких навіть не можна додати до цієї статті, щоб запобігти спойлерам, має здатність підтримувати свіжість свого ігрового процесу. Частина II останнього з нас не позбавляє аудиторію можливості вибирати, як залишити своїх ворогів позаду, навіть у найскладніші моменти; Усередині темної кімнати, наповненої двома смертельними істотами під назвою Шамблер з їх смертельними кислотами, можна швидко маневрувати і знищити ці забруднення, якщо у них достатньо боєприпасів, а також необхідні умови для таємного та захоплюючого виходу з навколишнього середовища.
Sony та Nate Dogg знали, що багато користувачів, які щойно прийшли на PlayStation з інших платформ у восьмому поколінні, а їх дуже багато, хотіли б мати можливість випробувати одну з найкращих ігор в історії, звідси і назва The Last Of Us Перероблено Опубліковано для восьмого покоління. Шкода, що ті, хто щойно купив чи тільки грав у восьмому поколінні PlayStation, не скуштували одного з 2-3 найкращих назв в історії відеоігор. Sony і NatiDog хотіли, щоб геймери восьмого покоління відчули шедевр під назвою «Останні з нас». Навіть ті, хто грав у цю гру багато разів у попередньому поколінні, як і ми, безперечно, любили робити версію цієї гри восьмого покоління, а завдяки графічній якості цього покоління та чудовим удосконаленням, цю гру можна грати на консолі PlayStation 4. Якби «Останній з нас ремастерирований» не був випущений, 8 -е покоління завжди було б меншим, ніж 7 -е покоління. Тим більше, що кожен розробник і компанія, у яких була порівняно хороша гра в сьомому поколінні, швидко переробили її для восьмого покоління, і в цій ситуації було шкода не мати The Last of Us Remastered. Саме таким чином 2-3 роки тому “Останній з нас: Частина 2” був нарешті представлений з гітарою Елі Персона та Солтера та музикою шедевра, і ми зрозуміли, що другий шедевр наближається, і це час у багато разів більше, ніж до кровопролиття. Людина буде ходити, а у Елі зовсім немає правильних нервів. Насправді, здавалося, що на відміну від першої гри, коли основним ворогом були гриби, і люди також існували значною мірою, цього разу люди розмножилися і розмножилися на секти, а гриби зросли, і загалом це означає, що гра буде набагато, набагато більше насиченого діями, кривавого та насильницького, про що я маю сказати з досвідом гри прямо зараз.

Але зростаючий страх зустріти в цій грі істот, схожих на зомбі, таких як Останній з нас, і жорстокість ваших битв з людьми з різних груп-це все те, без чого розповідання гри не було б можливим. Оскільки вбивства Елі крок за кроком стають все більш кривавими, і він крокує в темніші місця, гра відкидає все більше і більше тіней на аудиторію і зраджує його очікуванням. Поєднання історії та ігрового процесу TLoU Part II призводить значну кількість геймерів до того, що вони змушені поставити під сумнів своє розуміння гри 2013 року. Крім того, навіть ця лють і божевілля не входять у геймплей без пояснень, і коли аудиторія переповнена емоціями, а його присутність наповнена гнівом, «Останній з нас, частина II» все більше й більше йде до потоку крові.
Коли кімната любові та почуттів у серці розривається, а рана знаходиться за раною, яка потрапляє на полиці серця, емоції течуть, вони повинні знайти місце для себе всередині серця, а тепер, коли камера, яка зберігає любов і почуття порушується, до найближчого простору Можливе, тобто перетікає в палату ненависті; Зрештою, ви знаєте, що відстань між просторами любові і ненависті дорівнює вусам, і обидва вони примикають до однієї полиці серця. Тепер усе це прекрасне кохання і почуття прослизнули в неправильні області і потрапили в палату, результати якої ніколи не були позитивними. Посудина, яка зазвичай укриває зламану любов і почуття в найнеможливіший час, але який притулок, коли вона перетворює їх на ненависть; Ненависть, яка може призвести до помсти, особливо якщо є причина; Нарешті з “баночки, яка виходить з нього”
Тепер, коли заговорили про кращий досвід, не поспішаючи з цим продуктом протягом кількох днів, треба сказати, що гра має в своїй основі похвальний і дивний контраст; Частина II останнього з нас сильно приваблює аудиторію та змушує їх прагнути почути історію, яку вони рішуче відкидають разом із дорослими та важкими елементами, які присутні у оповіданні. Коли люди вмирають перед тобою майже дві години, і історія за допомогою професійної режисури Дрейкмена накладає великий тягар на глядачів.Грати на відстані непросто; Настільки, що мені особисто довелося заспокоїтися, подихати, зосередитися і повернутися до роботи. Нарешті, я пишу про твір, який у деякі з найсильніших моментів навіть змушує глядачів ненавидіти себе і надсилає потік глибоких та без відповіді запитань про людське життя.
Гра «Останній з нас: Частина 2» виходила лише 2-3 дні, і, до речі, одна з головних її частин-це її шедевр та важка історія, тому будьте впевнені, що у цій статті навіть трохи історія гри та її події та розмова Ми не будемо зупинятися на характері героїв, а лише на якості оповідання та характеристики та загальній оповідній вартості цієї назви. Одним словом, знайте, що історія «Останнього з нас: Частина 2» настільки шедевр, важка і, звичайно, чорна і темна, що ми бачили таку гірку, але красиву історію в менших засобах масової інформації на сьогоднішній день. Якщо я скажу, що через кілька годин історія стане вашою першою чи другою важливою мотивацією зіграти цю назву, повірте, це правильне слово, тому що цікаво, що навіть якщо ви не хочете любити історію та прив’язуватися до неї це, ти закохаєшся в нього і будеш нести важкий тягар горя в грі, будеш рухатися вперед з героями гри, і ти станеш емоційно залежним від них, і тобі захочеться піклуватися про маленьких один. Вашим нездоровим станом став Джоел. Світ, який ми бачимо у другій грі, набагато гірший і брудніший, а ноги релігійної секти та нові медалі розмножуються і відкриваються їй, і цікаво, що знову ж таки найнебезпечнішими істотами в цьому світі є люди. Побачивши світ другої гри, ті, хто випробував першу версію, все ще задаються питанням, чи не було б краще, якби ми залишили її наприкінці гри з такою самою низькою ймовірністю, що вакцина від хвороби буде знайдена? Або ці божевільні злочинці та кати цього не заслужили, і краще ми зберегли Ілай живим? Не шукайте відповіді. Так само, як ми не знайшли в кінці першої гри, тут ми не можемо з’ясувати, яка відповідь правильна. Саме мистецтво оповідання Нейта Догга змушує нас задуматись, і врешті -решт все дійсно настільки сіре, що навіть відсоток його не можна нахилити в одному напрямку.
Щоб пояснити історію «Останній з нас: Частина 2», ми почнемо з героя Елі, який є найважливішою людиною та головним героєм другої гри, і поглянемо на його минуле та його героя у першій Гра, а потім рухаємося на 5 років вперед. Давайте перейдемо до нової історії у фільмі «Остання з нас: частина 2», яка є однією з найважчих і найтемніших історій в історії. У першій грі ми побачили, що Елай (головна героїня другої гри)-розумна, чудова, добра, добросердна і смілива дівчина, яка досі посміхається і жартує в найскладніших життєвих умовах і в самому трагічному світі він падає на ліжко хвороб і смерті, як хоробрий воїн, несе лук і бере зброю, вражає серце дикої і смертоносної природи і йде до підніжжя смерті, щоб врятуй його товариша. Це дівчина зі знаннями та справжнім значенням «товариша шляху». Він був надзвичайно мудрим і милим і ніколи не пробував життя та щастя, як його однолітки. У новому світі він завжди займався іншою справою, яка зробила його час темнішим і темнішим, і він ніколи не може прийняти рішення за себе, тому що він завжди є здобиччю та можливістю для інших. Оскільки він є єдиною людиною, стійкою до грибкової хвороби, і її можна використовувати для отримання вакцини або ліків, тому завжди є люди, які шукають його, а деякі люди хочуть захистити його для певних цілей, що призвело стати постійною погонею і ніколи не перебувати в повній безпеці. Елі дуже відрізняється у першій і другій версіях, він росте 5 років і відчуває смак кохання, а потім отримує дуже шрам і вивчає всі емоції з найгіршим можливим досвідом. У другій версії ми бачимо, що Еллі-це дівчина, схильна до протилежної статі, яка, на думку деяких, була новою проблемою, але раніше в додатковому пакеті перша версія гри, «Залишена позаду», була посиланням на ця риса характеру Еллі (коли я кажу без повного досвіду Не переходьте до другої версії першої гри, з цієї причини у вас повинна бути повна інформація), яка у другій грі стала одним із стовпів гри та випадково Це було предметом дискусій і великою відмінністю для цієї гри, і багато ненависників також були з тієї ж теми. Вони піднялися і забили камінням у груди. Я більше не збираюся відкривати його, тому що ви точно розумієте, що я маю на увазі, я просто кажу, що та сторона, яка до вчора не мала проблем ні з чим у світі, раптом стала турбуватися про глобальні моральні проблеми і почала підніматися проти гей -щогла в якійсь мірі, але врешті -решт він впав з вершини і його ребра зламалися!

Це ні фільм «Останні з нас, частина II», ні книга «Останні з нас, частина II», ні серія «Останні з нас, частина II», яка є відеоігра «Останні з нас, частина II; Друга частина охоплює роботу, що найважливішою особливістю першої частини серії є наявність необхідної мети та безстрашність робити нові справи та досягати великих цілей. Тож навіть якщо дуже невеликий відсоток хвилин цієї нової гри є нейтральним, а не хибним, відсутність особистого та повного досвіду останньої роботи Нейта Догга – це чудова можливість глибше зазирнути у восьмий світ мистецтва. Це означає не грати у гру через звернення уваги на негативні риси порожнечі, які іноді правдиві, а іноді хибні на основі інформації, що просочилася в Інтернеті.Тепер перейдемо до вираження кількох рядків з історії всієї серії в першій і другій грі до її загальної основи, якщо ви не знаєте. У першій грі ми беремо під свій контроль Джоела, який бачить, наскільки гірше стало за час, коли світ був знищений грибковою хворобою, а люди стали жахливими вбивцями або хворобами, подібними до зомбі (світ, який ми продовжуємо див. у другій грі). І знову найнебезпечнішими істотами у цьому світі є люди (), під час подій з дівчиною -підлітком на ім’я Елі (головний герой другої гри), яка, здається, була ключем до вирішення цієї страшної хвороби і стійкий до нього. Потік та події, що відбулися під час подорожі цих двох фігур, та стосунки, які між ними були створені, лягли в основу ігрової історії та дали нам одну з найемоційніших та найкрасивіших розповідей, які ми коли -небудь бачили в іграх. Історія першої гри була однією з найкрасивіших, найглибших та унікальних історій в історії, яка ґрунтувалася на спільній і дуже сильній дружбі, яка на той час і в тому божевільному світі була рідкісним скарбом, а тому надзвичайно цінною і Настільки, що врешті -решт ми жертвуємо майбутнім світу та шансом на вакцину для підтримки дружби. Тобто, коли Джоель розуміє, що Еллі настільки йому дорога, що він вбиває весь світ заради неї, просто щоб Еллі залишалася здорова і не втрачала її, як його дочка Сара. Нарешті, він робить те ж саме, і тепер у другій версії ми бачимо, що з моменту подій першої гри минуло 5 років, і у Джоеля тепер знову народилася дочка. Ми бачимо, що Еллі та Джоель живуть у резиденції та поселенні Томмі в Джексоні (штат Вайомінг), але чи зупиняють їх події минулого? За цей час Ілай подружився з іншою дівчиною на ім’я Діна і вступив з нею в романтичні стосунки. Взимку, коли Джоел і Томмі губляться, спостерігаючи за пересуванням стада грибкових істот, Еллі та Діна взялися розслідувати. Джоел і Томмі зустрічаються з персонажем на ім’я Еббі, і вони рятуються від великого стада заражених істот. Еббі представляється членом спільноти тих, хто вижив у Вашингтоні, і дочкою хірурга -світлячка. Так, ви здогадалися, один з тих самих хірургів, яких убив Джоель, коли намагався врятувати Еллі в першій грі. Відтепер відбуваються дуже важливі речі, про які я не повинен вам розповідати, бо це шкода, але просто знайте, що історія цієї гри, Боже, історія цієї гри, трясе ваше тіло, і я свідчу про те, що Бог зараз і в Коли я писав, твоє тіло тряслося, сльози ковзали з моїх очей. Історія чорна і темна, сумна і болюча, але все з розширенням шедевра. Сумний і чорний шедевр і шедевр, який ранить ваше серце. Соромно за тих, хто не торкається гри і не бачив її уважно, але каже, що це погана історія, історія, що коли критик думає про це, щоб написати для вас рецензію, у нього на очах сльози. Ганьба вашої ненависті, яка є ненавистю до мистецтва, і цінністю цієї історії поза будь -яким шедевром через ненависть і війну консолі та. . Замість того, щоб оцінити ці шедеври, спуститесь і скажіть нам геймерам Зло, що вони у нас є. Так, я з вами, хто не наближається до гри, а ви – обігрівач і віддаєте данину культурі.
Початок основної частини рекламної кампанії The Last of Us Part II, з акцентом її творців у 2016 році, на тому, що половина шанувальників The Last of Us ненавиділа другу її частину. З тих пір деякі люди зрозуміли, що ефект, про який йде мова, ймовірно, для деяких геймерів, ймовірно, несподіваний, хоче успадкувати найважливішу особливість успішної гри 2013 року, а саме її мужність. Однак усі вони, ймовірно, будуть шоковані частиною третьої відеогри, написаною та режисером Нілом Дрейкменом. Функція історії, вплив та повідомлення, що стоять за цими дивними, сповненими гнівом моментами, запам’ятаються. Звичайно, необхідність і вага роботи у всіх вимірах, і особливо змістовне розповідання цієї гри, не зменшує інтенсивності довгострокового гніву деяких поважних людей від її нерозумних рішень. Досягти рівня грайливості, який має здатність похитнути тіло геймера і серйозно залучити людські думки та почуття за допомогою важливого розповіді, ніколи не було і ніколи не буде легким.

музыка - 10
гісторыя - 9.5
геймплэй - 10
графічны - 10

9.9

Апошняе стварэнне Нейта Дога ўдалося даказаць сваю неабходнасць, у той час як многія геймеры памылкова зрабілі працяг The Last of Us; Настолькі, што калі першая гульня атрымліваецца паспяховай, робячы правільныя рэчы фамільярна і выдатна выкарыстоўваючы унікальных персанажаў, The Last of Us Part II шмат у чым з'яўляецца навінкай у восьмым свеце мастацтва.

Огляд Call Of Duty Modern Warfare

Огляд FIFA 21