Огляд Batman: Arkham Knight

Як жителі Готема живуть у цьому місті? Схоже, що це місто не побачить спокою. Це не те, що ми бачимо на початку гри, але ми знаємо, які злочини в цьому місті і які дії вони вживають. Сьогодні ніч Хеллоуїна, і все здається спокійним. Минуло кілька місяців після Джокера і його смерті, і його тіло було кремоване. Чи буде ще одна загроза безпеці всього міста? Раптом усе розвалюється, і Страшило погрожує розбомбити всі частини міста через великі телевізори в громадських місцях міста. Щоб показати свою силу, він лякає і вбиває маленький ресторанчик і присутніх людей своїм отруйним газом. Незабаром усі мешканці міста, побачивши ці зображення та загрози, покидають місто за допомогою поліції Готему. Поліція не може протистояти Страшилові, оскільки він об’єднує найбільших злочинців Готема, щоб зробити місто безладом. «Дволикий» і «Пінгвін»-дві дуже серйозні загрози для Готема, які безпосередньо брали участь у поліції на вулицях. Реддлер перебуває в Готемі з цими загадковими злочинами, і Світлячок має намір підпалити місто. З іншого боку, ми також бачимо присутність отруйного плюща та Харлі Квін. У місті також є серійний вбивця, який має анонімну особу. Ви навіть побачите наявність кількох інших фігур в кінці гри. З такими людьми поліція не матиме жодних шансів. Додайте до всіх них персонажа Лицаря Аркхема.

Тут Бетмен виходить на поле, щоб провести дуже довгу ніч, рятуючи Готем. Дощ йде, і ми бачимо Бетмена в одній з найвищих точок Готема, який прямує до GCPD, щоб зустрітися з Джимом Гордоном. Хтось, хто не знає, що його дочка не виїхала з міста і працює з Бетменом. Барбара Гордон знаходиться на Годинниковій вежі і супроводжує Бетмена в цій важкій подорожі. Знайти Опудало і покінчити з хаосом – це лише мала частина історії гри. Здається, Аркхем Найт із Страшилом і захищає його, але його мета – вбити Бетмена. Він дивно ображається на Бетмена, і його особа невідома. Якщо ви великий шанувальник коміксів про Бетмена, ви, ймовірно, зможете здогадатися про його особу через кілька годин на основі діалогів Аркхема Найта. В іншому випадку до останніх годин гри у вас завжди залишатиметься велике питання: хто він? Аркхем Найт добре знає Бетмена і навіть створив ситуацію, коли бойові методи Бетмена зникають і роблять вас більш обережними. Він має велику армію і перетворив Готем на поле бою. У Готемі були розгорнуті сотні танків, що спростило ситуацію як ніколи. Щоб дістатися до Страшила, вам доведеться зіткнутися з Лицарем Аркхема. Історія цих двох персонажів є основною частиною історії гри.

Справлятися з цими двома людьми та їх смертельною зброєю настільки складно, що одному Бетмену це не під силу, і під час гри ми стали свідками несподіваних подій у стосунках між героями. Дивовижні події, які ускладнять передбачення. З іншого боку, Two-Face потрапив на береги міста, і у вас є місії врятувати банки та заарештувати Two-Face. Пінгвін має кілька складів зброї в Готемі, які потрібно знищити. Поставте решту ворогів поруч із ними і уявіть для кожного по кілька бічних місій. Побічні місії мають хороші ціни та ретельно розроблені, щоб виділити їх поряд з основною історією. Насправді, гра змушує вас перейти до всіх мамонтів гри. Повний і оригінальний кінець гри залежить від 100% гри. Це слід вважати одним з негативних моментів гри, адже, незважаючи на божевільного на ім’я Реддлер, вам знадобиться багато часу і багато акуратності, щоб виконати всі місії. На додаток до його звичних таємничих трофеїв та місій по боротьбі з Бетменом, цього разу Загадчик взяв CatWoman в заручники і поклав 10 головоломок перед Бетменом, щоб вирішити їх, щоб отримати 10 ключів, щоб врятувати CatWoman. Деякі з цих головоломок стала можливою завдяки жінці -коту. Цей режим, який називається Dual Play, дозволяє керувати обома персонажами одночасно. Візьміть участь у бійках з обома і навіть проведіть комбінування двох осіб під час бою. Крім CatWoman, Робін також присутній на деяких етапах з вами.

Також у місіях, пов’язаних з пінгвінами, поряд з Бетменом присутній персонаж Найтвінг. З іншого боку, персонажі Люціуса Фокса і особливо Арльфреда також на фронті Бетмена. Як бачите, у цій грі багато персонажів, і важливо те, що за кожного персонажа є хороша оплата. Одним з найважливіших сюжетних моментів гри є наявність Джокера! Джокер, як згадувалося, спалений, але Rocksteady художньо повернув Джокера в гру, і цього разу ви побачите його в уяві Бетмена. Після першої зустрічі зі Страшилом Джокер потрапляє в мозок Бетмена і не здається. Куди б ви не пішли, він присутній і розмовляє. Анекдоти говорять або намагаються нагадати Бетмену про те, що сталося в минулому. Це також заважає розуму Бетмена приймати рішення. З іншого боку, це не робить негативного впливу на ігровий процес, і його присутність дало кращий ефект розповіді про гру.

Все це призвело до БетменаНе слід забувати, що успішна присутність Бетмена у світі кіно та комп’ютерних ігор за останні роки допомогла залучити шанувальників до цього персонажа. З усіх різних Бетмена, які ми бачили досі, цього разу ми хочемо піти до Бетмена, який має багато схожості зі своїм корінням. Бетмен, який дуже жорстокий, але все ще дотримується своїх принципів. Бетмен, який готовий пожертвувати своїм життям, щоб врятувати місто, але не відчуває ні найменшої слабкості на своєму шляху. Цей Бетмен – той самий Бетмен, якого створив Rocksteady. У 2009 році, можливо, ніхто навіть не думав, що Rocksteady Studios створить шедевр, який покінчить епопею в 2015 році. Бетмен Аркхем Найт – справді епічна назва. Ця гра, безперечно, є шедевром, і я вважаю, що протягом тривалого часу жодна назва супергероя у світі комп’ютерних ігор не може наблизитися до успіху цієї назви. Бетмен Аркхем Найт розповідає про останній бій Бетмена. Бій, який може закінчитися зі смертю Бетмена або що він досягне успіху разом після багатьох труднощів і випробувань.
Питання в тому, чому Бетмен переживе свій найжорсткіший бій у «Бетмен Аркхем Найт»? Rocksteady відповідає на це питання з моменту виходу гри, а це існування абсолютно нового ворога під назвою Arkham Knight. Ворог, який володіє вичерпною інформацією про Бетмена і навіть його таємну особистість і знає, що Бетмен має на увазі, тоді як Бетмен не має інформації про нього. Крім Аркхема Найта, те, що робить Бетмена настільки складним, це те, що всі вороги Бетмена об’єдналися і розпочали повномасштабний наступ. Бетмен не воював з усіма своїми ворогами одночасно, і тепер йому доведеться зіткнутися з найважчим викликом, але хто є ініціатором цього плану? Той, хто зібрав усіх злочинців і Аркхема Найта, виконує його наказ. Опудало грає головного ворога Бетмена в цьому титулі. Хто б міг подумати, що персонаж Страшила, який не зіграв значної ролі в попередніх двох версіях, тепер опиниться головним ворогом Бетмена? Усі ці сюрпризи – дітище Rocksteady Studios. Учасники Rocksteady оголосили, що вони представляють свої плани на історію попередньої версії протягом тривалого часу і під час складного завершення версії Arkham City, і після обговорення вони дійшли до поточного сюжету гри. Гра відбудеться через 12 місяців після другої версії. У першій послідовності гри гравець повинен спалити тіло Джокера, і вважається, що Джокер відсутній у грі, але, мабуть, найважливішим супутником Бетмена під час гри є Джокер. Він неодноразово стикається з Бетменом у вигляді фантазій і постійно сперечається з ним. Таким чином автор гри показує, що зв’язок між Бетменом і Джокером нерозривний, і навіть смерть одного з них не призводить до того, що вони розлучаються, тому Джокер у формі фантазій про Бетмена має велика присутність у грі. Крім Джокера, у грі є ще кілька персонажів, один з найважливіших з яких – Оракул або Барбара Гордон, яка дуже допомагає Бетмену. Гра ось -ось закінчиться, але історія вступає в новий етап і багато трапляється з Бетменом для досягнення своєї кінцевої мети.

Сюжет гри доречний і не обмежується звичайними діалогами та діалогами Бетмена та його ворогів, але цього разу в грі багато емоційних діалогів. Бетмен часто веде емоційні розмови з Альфредом і показує, що, незважаючи на свою страшну зовнішність, він дуже емоційний всередині персонажа. Крім того, за грою не слідкують лінійно, тому завжди шукайте Опудало, але тим часом трапляються різні події, які змушують гру не повторюватися і зберігають хвилювання. Існування цих діалогів призвело до того, що гра вийшла з повторюваного процесу і набула нової форми. Один з недоліків історії гри – відсутність класичних ворогів Бетмена під час сюжетних місій. Насправді, основна історія гри в значній мірі позбавлена ​​ворогів Бетмена, і від початку і до кінця гри єдиними ворогами є Бетмен Аркхем Найт і Опудало, а інших ворогів вам доведеться зустріти у вигляді бічних місії. Спочатку ви можете захоплюватися рішенням автора гри зробити це, тому що він вирішив більше зосередитися на головній сюжетній лінії та головних героях, але по ходу гри ви розумієте, що гра має безглузду тенденцію, і час від часу в той час, як сюжетний сюрприз повториться. Перебуваючи на цій відстані, Бетмена можна було зобразити, як він бився зі своїми ворогами. Звичайно, не слід забувати, що підмісії мають дуже високий потенціал і є нічим іншим, як основними місіями гри. І вони добре супроводжують глядачів. Мабуть, найбільшим недоліком історії гри було те, що особа героя Аркхема була з найдавніших етапів гри. Хоча творці багато маневрували над цим персонажем і заявляли, що цей персонаж – абсолютно новий персонаж, але з діалогів Аркхема Найта з самого початку гри зрозуміло, хто за його маскою. Схоже, що автор міг зберегти ідентичність цього персонажа до останніх етапів гри, однак для тих, хто не стежив за новинами гри та мало знає про персонажів Бетмена, особа Аркхема Найта буде невідомою випуск та цікавіше до оповідання. Віддає.
Бетмен Аркхем Найт на відміну від достатньо

Допомога ігор, які виходять у наші дні, змушує замислитися під час ігрового процесу. Ви не збираєтесь їхати з одного місця в інше, бити кількох людей і переходити до наступної місії. Як і в попередніх двох іграх, цього разу вам потрібно ретельно вивчити оточення, щоб виконати кожну місію. Іноді для кращих результатів вам потрібно сканувати оточення. Нарешті, подумайте, який із наведених інструментів допоможе вам виконати свою місію. Ви також можете використовувати цю гру від відомого Batman Batarang до вибухового гелю, Remote Electrical Charge та Line Launcher, які також були доступні в попередніх версіях. На додаток до цих інструментів, до гри було додано один або два нових інструменти, які відіграють дуже важливу роль у битвах. Синтезатор голосу – один із таких інструментів. За допомогою цього інструменту ви можете реконструювати голоси інших людей і надсилати голосові команди солдатам під командуванням цієї людини.
Таким чином, ви можете змінити середовище боротьби на свій смак. Наприклад, доручіть одному з солдатів прийти на вашу позицію і легко втрутитися там. Або попросіть солдатів за дверима відкрити двері, щоб пройти через зачинені двері. Вони навіть здивовані деякими з цих команд, але їм нічого не залишається, як виконати їх! Disruptor – це ще один новий інструмент, який у вас буде. Як відомо, битви Бетмена з людьми, озброєними вогнепальною зброєю, завжди були однією з найсерйозніших проблем гри. Особливо, якщо велика їх кількість була присутня в одному місці. У цих випадках у попередніх іграх нам доводилося бути дуже терплячими і потайливими. Ця прихованість була однією з сильних сторін ігрового процесу, який зараз зник, незважаючи на такі інструменти, як Disruptor та інші функції, про які я згаду пізніше. За допомогою Disruptor ви можете вимкнути зброю трьох ворогів. Оновивши цей інструмент, ви можете вимкнути чотири види зброї або навіть деякі інші особливості противника. В кінці гри, оновивши Disruptor, ви зможете підірвати великий танк лише одним пострілом! Наявність цього нового інструменту в деяких випадках полегшує гру, але це не означає, що ми бачимо її легше у всіх частинах гри. Завдяки знанню Аркхема Найта про Бетмена, багато методів боротьби Бетмена в попередніх версіях не працюють у цій грі. У деяких частинах гри нові інструменти лише допоможуть вам трохи зменшити складність. Наприклад, на деяких підетапах ви побачите в одному місці п’ять автоматичних кулеметів та вісім кулеметів. Якщо ви зробили всі оновлення, в оточенні все одно залишиться принаймні один кулемет і кілька солдатів, і вам потрібно буде бути більш обережним і терплячим, щоб їх усунути. Ще один інструмент, який я повинен згадати, – це Remote Hacking Device, який ми бачили в попередній грі. Цього разу інструмент трохи просунутий, ніж раніше, і допоможе вам у боях. У деяких випадках ви можете зламати ворожі інструменти та використовувати їх проти себе, а в інших – відключити їх на кілька секунд.

Arkham Knight – не єдиний абсолютно новий пункт назви, але Batmobile – це ще одна нова особливість гри. Геймплей цієї версії серії ігор Бетмен базується на Batmobile. Бетмобіль у цьому заголовку дуже схожий на Бетмобіль у трилогії про Бетмена Нолана і має подібну потужність танка. Для того, щоб включити «Бетмобіль» у гру, творцям довелося повністю перебудувати ігровий світ та зробити всі вулиці вдвічі ширшими, щоб вони могли керувати ними. Керування Бетмобілем надзвичайно плавне, і оскільки жодна перешкода не може зупинити Бетмобіль, керувати Бетмобілем досить легко і без проблем, і навіть краще, ніж деякі гоночні назви. Бетмобіль у грі призначений не тільки для їзди та переходу від точки А до точки В, але й важлива частина битв гри присвячена Бетмобілю. Бетмобіль має вторинний режим, який робить його схожим на танк. Звичайно, ця частина гри не подобається основним шанувальникам Бетмена, тому що в основному Бетмен завжди уникає використання вогнепальної зброї, але в Arkham Knight значна частина ігрового процесу пов’язана з битвами Batmobile з танками Arkham Knight, що трохи виводить Бетмена з коренів.Однак це рішення команди розробників можна виправдати, оскільки вони змінили ігровий світ загалом, щоб ввести Бетмобіль у гру, і вони мають право включити цей механізм у гру.
Крім цих випадків, слід зазначити, що бойова система в грі все ще дотримується принципів попередніх версій, і ми навіть бачимо в ній деякі нові випадки. Опинившись серед ворогів, ви можете перемогти їх кількома ударами та ударами ногами, зупинити їх від атаки натисканням кнопки та використовувати спеціальні комбо, не перериваючи цей процес під час бою. Система була настільки хороша, що не було необхідності кардинально змінювати тіло, і ми бачимо лише кілька нових комбо. До цих битв було додано кілька нових типів ворогів, щоб збільшити різноманітність. Буде дуже важко, якщо ви ведете боротьбу з усілякими ворогами. Тому що для боротьби з кожним вам доведеться колодуНатисніть на різні стовпи, і ця дія іноді може викликати справжнє заплутування. Також до гри додано кілька нових функцій. Fear Takedown – один з них. Ця функція дозволяє видалити три -п’ять з них з шахти в найкоротші терміни, якщо ви їх здивуєте. Можливість використовувати більше зброї у боротьбі з людьми.
Бетмобіль можна не тільки використовувати, коли присутній Бетмен, але й ним можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Цей механізм дуже корисний, коли Бетмен хоче таємно знищити ворогів, тому що, керуючи Бетмобілем і атакуючи ворогів, він порушує їх зосередженість, а потім атакує ззаду. У Бетмобіля є резервуар з рідким азотом на спині, що дозволяє машині стрибати, хоча наявність Бетмобіля дратує в деяких іграх. Наприклад, на ігровому шляху були розміщені деякі головоломки або перешкоди, які змушують вас використовувати Batmobile, тоді як наявність цих перешкод не є обов’язковою в грі. Звісно, ​​ці випадки здебільшого пов’язані з основними частинами гри, і в міру проходження гри змушення використовувати Бетмобіль у грі буде мало помітно. Бетмобіль має обмежені повноваження та зброю на початку гри, яку можна оновлювати та вдосконалювати по ходу гри. Бій з Бетмобілем дуже цікавий, але через деякий час він набуває повторюваного кольору, і було б краще, якби команда розробників трохи зменшила обов’язкове використання Бетмобіля в грі, але Бетмобіль не ослабив єдину гру.
Тільки боротьба не тільки не ослабла, але й стала набагато кращою та якіснішою. У гру була включена нова функція під назвою Fear Takedown, яка покращила процес приховування в грі. У певних ситуаціях Бетмен може знищити 3 ворогів за допомогою тієї ж здатності, швидко перемагаючи одного ворога і повільно знищуючи інших переляканих ворогів. Ця функція дозволяє одночасно видаляти ворогів вогнепальною зброєю. Для Бетмена також розроблені різні варіанти обробки, які жодним чином не дублюються. Новий костюм Бетмена також дав йому більше сил, а нове обладнання та гаджети будуть додаватися по мірі розвитку історії. Один з хороших гаджетів у грі називається The Disruptor, який широко використовується в процесі гри. Ця зброя також має систему оновлення і з часом стає все більш потужною. Найважливіша перевага цієї зброї для Бетмена полягає в тому, що вона може використовувати її для відключення зброї ворогів і безпечної атаки на них, не випустивши з них кулі.

Ігрове меню – один з тих елементів, які надзвичайно красиво оформлені. Різні сцени Бетмена та його нового костюма відображаються на темному тлі, що чудово відображає темну тему та закінчення гри. Гра йде в дощову ніч, і причина, чому творці вибрали дощову ніч, полягає в тому, щоб показати надзвичайну графічну силу гри. У грі використовується оптимізована версія Unreal Engine, призначена для восьмого покоління. Графіка гри розроблена чудово. Масивний дизайн Готем -Сіті неймовірно успішний, кожен з трьох частин міста має свою власну архітектуру, кожен зі своїми побічними місіями. Творці звернули увагу на найдрібніші деталі в дизайні середовища, і це зробило гру не проблемою з точки зору графіки. Особисто я, відчуваючи гру, не стикався ні з найменшою помилкою, ні з графічною проблемою, що свідчить про високу силу команди розробників ігор. Все, що вам потрібно зробити під час гри, – це звернути увагу на ефект дощу, наскільки художньо він випливає з накидки та одягу Бетмена і навіть просочує Бетмобіль.
Поговоріть про те, як натираєте сіль у мої рани – да! Дизайн цієї машини приголомшливий. Різні частини Бетмобіля спроектовані з високою якістю і розміщені поруч. Оскільки Бетмобіль руйнує все, то в гру включений механізм руйнування, який досі не має ні найменшої проблеми. У грі використовується нова графічна функція під назвою фізика тканини Apex, яка робить рух одягу, особливо накидки Бетмена, набагато більш природним. Якість гри нічим не відрізняється від якості сцен у фільмі, а дизайн персонажів героїв чудовий. Окрім Бетмена, який має найкращий можливий дизайн, Arkham Knight також має чудовий дизайн. Обкладинка, розроблена для цього персонажа, має делікатний дизайн, і творці заявили, що моделювали одяг східноєвропейських брудних сил для дизайнерів. Оскільки гра ведеться вночі, вона повинна мати гарне освітлення, і виробнича група досягла в цьому досить успіху. Просто подивіться на вогні вогнів Бетмобіля, щоб побачити кульмінацію ігрової команди.

музыка - 9
гісторыя - 8
геймплэй - 8.5
графічны - 9.5

8.8

Batman Arkham Knight стаў добрым канцом гэтага цудоўнага серыяла. Бэтмен Рокстад надоўга застанецца ў галовах прыхільнікаў гэтага папулярнага персанажа. Batman Arkham Knight змог стварыць выдатныя моманты для закаханых і гледачоў з дапамогай кінематаграфічнага апавядання.

Огляд Mass Effect: Andromeda