ОГЛЯД Freshly Frosted

Сьогодні ми хочемо поговорити про пончики. Пончики, ці дуже смачні та дуже привабливі речі, можуть бути дуже цікавою темою для гри. Давайте з нами, щоб побачити, як творці змогли створити для нас ігрову систему з пончиками, яка, крім того, до Це було весело, це також складно, і воно залишає нас у формі головоломок і загадок у своєму фантастичному та прекрасному світі та продовжується з нами.
Якщо ви прочитали початковий текст цього огляду, ви повинні знати, що сьогодні ми будемо говорити про пончики, тому я кажу вам, що ви абсолютно праві, це наше зображення.Історія гри починається саме там, де оповідач знаходиться у відкритому середовищі. І трава лежить, дивиться на небо та візуалізує небесну фабрику в його розумі, що він насправді є оповідачем гри, ми можемо чути його голос у різних частинах і на різних етапах гри. І це допоможе вам на різних етапах того, що нам потрібно зробити, щоб мати змогу пройти етапи.
Дуже цікаво, що ми можемо мати оповідача в різних частинах гри, і ми можемо отримати з цього деякі підказки. Перш ніж говорити про підказки, механізм ігрового процесу всієї гри, давайте подивимося, про що гра. Це створив щось для нас, щоб ми могли проходити кроки, виконуючи їх.

Гра починається з того, що ця небесна фармацевтична фабрика, яка повністю знаходиться в свідомості та уяві головного героя, починає виготовляти пончики, і ви повинні прокласти шлях для цих пончиків, щоб вони впали на своєму правильному шляху, і оскільки вони досягли синя частина, яка є частиною, куди їм доставляють готові пончики, вони можуть слідувати певним шляхом і не зустрічати тупиків і перешкод на своєму шляху. Це дуже просто на ранніх етапах, але чим більше ви просуваєтеся, ми я скажу вам, що є багато кроків, які ви можете зробити, і ви зіткнетеся з труднощами, які можуть включати прекрасні речі в нашому обличчі в результаті вашого шляху, і спільнота повинна зробити більші кімнати. і організувати ці стежки всередині них, щоб пончики можуть пройти свій шлях до синьої частини. Спочатку ви можете подумати, що гра набагато легша, ніж вона є, але я повинен сказати вам, що чим більше етапів просуваються вперед, тим більше стає проблем. Багато хто буде стояти на вашому шляху і тобі може бракувати Ідея полягає в тому, щоб заповнити кімнати предметами зеленого руху, у цій частині оповідач гри допоможе вам і дасть хороші поради, як ми згадували на початку огляду, або навіть інші частини, які допоможуть. ви, наприклад, натиснувши їх, ви можете вибрати, скільки зелених предметів потрібно перемістити до китайського, доки пончики для них не розташуються випадковим чином для вас і покажуть вам початковий шлях до інших шляхів, давайте працювати з цієї кімнати самостійно та з тим мисленням, яке у вас є, створити масудів у кімнаті та виправити це.

Це може стати незабутнім досвідом для будь-якої людини, особливо для тих, хто особливо цікавиться спортом. Спочатку ця гра представляє багато проблем через те, що гра дуже особлива та підходить для вас. Це може бути дуже важко для багатьох гравців, але коли ви звикнете до фізики цієї гри та зможете зрозуміти, коли потрібно зробити правильний крок, ця гра стане одним із найкращих і найвеселіших досвідів, які ви коли-небудь матимете. Будь то у світі відео Ще одне завдання, яке виникає перед вами через деякий час, полягає в тому, що ви повинні проходити пончики через етапи, фактично, їх частини отримують спеціальні прикраси. Чи потрібно нам створити особливу форму пончиків, щоб створити це спеціальної форми, ви повинні пропустити їх через ці спеціальні частини в порядку пріоритету, щоб вони могли самостійно прийняти цю особливу та визначену форму та, нарешті, опинитися в синій частині, яка готова до доставки та має бути доставлена ​​до Ви скажете мені для цього вам потрібно перемістити пончики Уточніть, якщо ви рухаєтеся по цих зазначених частинах у половині кімнат у порядку, який базується на вашому бажанні та смаку, і врешті-решт це буде у зазначеній частині.

Система управління грою дуже проста і легка, а також візуальний і графічний режими гри в максимально простому стані, і я можу сказати, що це одна з найбільш мінімальних ігор, з самого початку, коли ви відчуваєте у грі ви можете вчитися з кожної частини. Насолоджуйтесь грою та подивіться, наскільки плавна та м’яка графіка та кольори поєднуються. Ви можете змінити шлях руху пончиків, натиснувши кнопку в найпростішому режимі, але коли ці шляхи руху в що спальні дуже збільшаться, ви можете найменшим неправильним рухом змусити вас вказати деякі інші шляхи, які ви вказали для урядів на початку, і вам доведеться вибирати з самого початку, і ця робота може бути трохи важкою, тому, коли ви проходьте кроки, за якими ви йдете, і чим більше гра просуває вас вперед, тим більше ви зосереджуєтеся на цьому, коли складаєте ці шляхи разом.

Pros

+ Мінімальна графіка

+ Просте управління

+ Смішна і мила історія

Cons

– Ігрові елементи через деякий час втрачають свою різноманітність

– Деякі з кроків можуть бути трохи заплутаними

музыка - 6.5
гісторыя - 7
геймплэй - 6
графічны - 8

6.9

Можна сказати, що пончики є одними з речей у світі, які ніхто не любить, і вони є одними з приємних речей, і тепер ідея, що вони можуть увійти у відеогру та бути головною темою гри, може бути милою ідеєю. речення має бути як чутним, так і видимим, і коли ви відчуваєте гру та входите в історію оповідача гри, це може бути дуже приємним досвідом, але досвід гри мене в деяких частинах заплутав. Він губиться

ОГЛЯД The Big Con – GRIFT OF THE YEAR EDITION

ОГЛЯД Apocalive