ОГЛЯД Before The Last Hour

Виживання в іграх може бути однією з головних тем у світі відеоігор, і на цій ідеї було побудовано багато ігор, що дійсно може бути дуже цікавою ідеєю для створення різних ігор, а оскільки Ви намагаєтеся врятувати своє життя на кожній момент і не дозволяйте герою, про якого розповідається в повісті «Перед останньою годиною», втратити життя. Гра, яка стоїть перед нами сьогодні, має ту саму тему і має те, що будівельники Афганістану мають дуже добре поширювати ідею, що ви повинні врятуйте своє життя в апокаліптичному світі, і ви повинні побачити, якою ціною це порятунок вашого життя і що вам потрібно зробити в грі, і дозвольте мені сказати вам, що ми вступили в майже гру Open World. У різних її частинах, ви можете проводити власні дослідження.
Анімація в грі буквально фантастична, і ми бачимо дуже плавну анімацію та прекрасні недоліки історії гри, яка оповідається. Багато частин є абсолютно природними і можуть бути дуже правдоподібними. Таким чином, ви повністю входите у світ, який ця гра має і його світ зроблений дуже красиво
Атмосфера апокаліптичного світу в грі зі стилем Deck Builder може бути дуже привабливою і захоплюючою. Ми також хочемо вивчити цей світ з точки зору дизайну та інших різних вимірів і побачити, що він може запропонувати.
На початку гри 4 ви можете персоналізувати свого персонажа, який може бути чоловіком або жінкою, і це повністю залежить від вашого смаку. Ви також можете вибрати його здібності, які предмети у нього є та чи можуть бути, чи це пошук. двигун або щось зовсім інше, цей продукт залежить від того, які атоми ви виберете для своєї роботи.
Коли ви вибираєте ці предмети, це дуже ефективно під час гри для ігрового процесу, який ви відчуваєте, тому що ви повинні зібрати карти разом у бойовому досвіді половини гри, а враховуючи, що ви перебуваєте в якому класі людей ви перебуваєте Ці речі мають різний вплив на вас
Можливо, вас не дуже цікавлять ігри, випущені в такому стилі, і вам доведеться просуватися вперед за допомогою ігрових карт, що спочатку може трохи дратувати, але я повинен розповісти вам також про дизайн різних частин. як вороги, які в грі є красивими і привабливими, які спонукатимуть вас продовжити гру і випробувати її геймплей
Тепер давайте подивимося на різні способи дій, які ви можете використовувати під час гри. Ви можете бути тим, хто присутній у грі як боєць. Отримайте більше життів Коли ви вражаєте ворогів, ми завдаємо їм набагато більше шкоди. Інші режими, які ви можете вибрати на початку гри, і ваш персонаж увійде, оскільки режим гри може бути віднесений до іншого режиму, в якому ви можете шукати пригоди. Дивіться карти та місії далеко за межами цього. Коли ви бачите їх, ви можете входити в пригоди, а також бачити більше страждає від передньої частини карти.

Який режим ви виберете для свого персонажа, залежить тільки від вас, і від вашого стилю гри залежить, чи хочете ви, щоб гра була більше схожа на модем, щоб вступати в різні пригоди, чи ні. У формі бою багато хто з ми входимо в гру в боях, де ви дуже швидко перемагаєте їх різними персонажами.
Як ми вже згадували раніше, анімації в грі дуже красиві з точки зору дизайну, а також плавності, і ви можете встановити дуже особливий зв’язок і гру з перших кадрів гри, завдяки анімації та вирізу. красиві сцени в грі
Тут ми можемо бачити карту в цілому та переміщатися в різних її частинах. Коли ви бачите роль на самому початку гри, ви можете помітити наявність червоного числа, яке знаходиться у верхній частині екрана, щоразу, коли ви рухатися в ролі, це число зменшується один раз, і якщо воно опуститься нижче нуля, вам доведеться битися з великим монстром і перемогти його. Звичайно, я повинен сказати, що битва в цій грі спочатку може бути складною і важкою, і ви повинні бути дуже Ідіть вперед і здобувайте різний досвід, щоб ви могли зрозуміти, коли ви можете використовувати різні завдання в грі, щоб боротися за завдання.
Ви також можете побачити дві інші цифри у верхній частині карти, одне з яких означає рівень ризику для кожної з областей, у які ви хочете ввести, і показує, що відповідно до цієї кількості ризику ця область може бути небезпечною для вас. Тепер вам може бути цікаво, від чого залежить ця небезпека. Ця небезпека залежить від таких факторів, як розмір більшості ворогів, і що ви повинні мати набагато більше сили та вміння, щоб перемогти їх.
Зліва також є ще одна цифра, яка показує якість кількості предметів, які ви збираєте в різних частинах, а це означає, що коли ви подорожуєте до цієї конкретної частини карти та переходите до цієї частини, ви можетеОтримайте більше колекційних предметів, і це повністю залежить від числа, відображеного у верхній частині карти
І так само, як ви можете провести багато часу в цій грі, ви можете зібрати набагато більше грошей у грі, які ви можете побачити в нижньому правому куті гри, звичайно, гроші в грі, як і інші ігри Монети та гроші не реальні на північ від часу, оскільки складні світи у вашому гаманці Ви можете побачити їх у нижньому правому куті сторінки
Але давайте поговоримо трохи більше про бойову систему гри. Бойова система – це те, на чому базується ігровий процес. У поєднанні з повноцінним і дуже красивим боєм, але, як ми вже згадували, нам доведеться зіткнутися з картковою грою, яка з На самому початку, коли ви хочете персоналізувати свого персонажа, ви повинні використовувати ці карти з навичками та режимами. Вибирайте, щоб бути ефективними під час гри та бою з іншими ворогами, а тепер, як ви виберете ці речі, повністю залежить від вас і вашого персонажа режим.
Всередині перед останньою годиною Коли починається бій, ви можете побачити свої дії в нижній частині екрана. Коли ви вступаєте в бій, ви можете завдати шкоди кожній із карт окремо. І подивитися, що відображається у верхній частині екрана екран і настільки видимий, наскільки ворог може увійти до вас.

Коли бій тільки розпочався, ви повинні вибрати з ряду завдань внизу сторінки, щоб ви могли завдати більше шкоди ворогу під час бою та під час красивого виконання цих анімацій. У вас є карти, в тому числі оборонні і наступальні завдання, які зменшують кількість оборонних завдань, які ворог може завдати вам під час їх вибору, але якщо ви виберете будь-яку карту, це може мати значний вплив. Перегляньте повністю та виберіть смарт-картки відповідно до різних її частин щоб вона могла здаватися сильнішою, ніж карти ваших ворогів перед вами, щоб ми, нарешті, могли побачити кількість шкоди, яка відображається в цифрах у верхній частині екрана. Збільште кількість шкоди, яку завдає вам ваш ворог, і коли ви досягнете цієї точки, це означає, що ви робите правильно і вибираєте правильні та смарт-картки, і якщо ми не можемо завдати шкоди ворогам за вас, це правильно. не вибирайте занадто багато карт, звичайно У цій грі є багато і різноманітних з точки зору захисту та атаки, які ви повинні знати всі і знати, як працює кожна з карт і проти якої з інших карт, і це розпізнавання карт цілком можливо. тривалий час, що вимагає від вас повністю і в різних областях гри і боротися принаймні з кількома ворогами, щоб мати можливість повністю розібратися в цих питаннях.
У вас є функція, коли ви боретеся, що вам потрібно провести певну боротьбу, щоб активувати функцію, яка, коли ця функція ввімкнена, може завдати значної шкоди вашому ворогу, що ці травми можуть бути спричинені киданням. Це один із предметів, які ви маєте у вашому Інвентар, який може варіюватися від стрільби з рушниці до різних речей, і це повністю залежить від вас, дядько Музика завдасть багато шкоди ворогу в усіх випадках однаковий
У вас є можливість битися, поки вам потрібно трохи просунутися вперед, щоб активувати функцію, яка, коли ця функція ввімкнена, може завдати значної шкоди вашому ворогу, яка може бути спричинена кидаючими пошкодженнями. Це один із предметів, які ви маєте у вашому Інвентар, який може варіюватися від стрільби з рушниці до різних речей, і це повністю залежить від вас, дядько Музика завдасть багато шкоди ворогу в усіх випадках однаковий
Давайте поговоримо про гру в загальному і обов’язковому порядку. Треба сказати, що ця гра унікальна з точки зору анімації та деталей, які використовуються в анімації. Ви можете побачити художній і візуальний режими гри, які ви можете побачити в різних частинах Скористайтеся всіма перевагами музики та звуку, які є в грі і не пропонують особливої ​​​​конкретності, і ми стикаємося з дуже простою і плавною музикою в цій грі, яка не настільки складна і проста, щоб викликати повторення. Але якщо ми хочемо мати підказки щодо ігрового процесу, ми повинні бачити, що ігровий процес заснований на бойовій частині гри та на тому, як ви складаєте карти, і що ви повинні знати все, щоб мати можливість битися. Будьте успішними і щоб ви Ви можете зібрати багато предметів і влаштувати захоплюючі бої в одному останньому світі, коли ви можете змінити його на всі його частини, що може створити дуже гарний досвід разом.

Pros

+ Анімації з красивими художніми роликами

+ Дуже велика різноманітність карт

+ Дуже захоплюючий геймплей

+ Рухи персонажів під час виконання битв

Cons

– Занадто велика складність гри

– Повторення деяких рухів

музыка - 9.5
гісторыя - 8.5
геймплэй - 9
графічны - 9

9

Карткові ігри можуть бути трохи нудними, і через деякий час їх ігровий процес може бути не особливо привабливим, але гра, яку ви прочитали сьогодні, змогла придумати багато різноманітності, креативності та нових інновацій у цьому записі. флагман у цій назві, а також дуже красиві та художні катіони, які ми бачимо на їхніх етапах та привабливі рухи в ігровому процесі, можуть бути одним із назв, які ви повинні відчути.

ОГЛЯД V Rising

ОГЛЯД Taito Milestones