ОГЛЯД White Shadows

Ігри, які мають художній дизайн, завжди приваблюють особливу аудиторію Ігри, які завжди могли привабити їх іграми з власною графікою та тим, де це дає гравцям Ігри, такі як Limbo та Ігри Inside, які ми хочемо сьогодні. Давайте розглянемо, що це одна з цих ігор. Залишайтеся з нами в продовженні цього огляду
White Shadows — це пригодницький платформер, який дуже схожий на відомі ігри, про які ми згадували на початку.
Ви також можете побачити природу та тему, які ви бачите в цих іграх у цій грі. Гра була успішною в багатьох частинах завдяки натхненню цих ігор на початку історії. Дозвольте мені сказати вам, і я просто маю Скажу вам, що історія розповідається в дуже темному, а часом і депресивному світі, в якому ми стикаємося з такими гнівними проблемами, як расизм і жорстоке поводження з тваринами.
Дуже погані ситуації, з якими ми маємо справу щодня в нашому суспільстві, наприклад, расизм або інші речі, які можуть дуже дратувати деяких гравців.
Тому я повинен сказати, що якщо ви не з тих гравців, які не витримують цієї проблеми і це може вас турбувати, я повинен сказати, що ця гра вам не дуже підходить, хоча можна сказати, що ця гра добре справляється з цими самими Він прийшов і висвітлив їх у формі своєї ігрової історії, і можна сказати, що враховуючи середовище та атмосферу, яку створили для нього творці, цілком нормально і природно, щоб ці теми були в ньому включені.
У цій грі ви очолюєте персонажа, який є дівчиною, яка має образ ворона і каже їй, що дівчина-ворона. За допомогою цих кроків ми можемо побачити головоломки та загадки, які іноді бувають захоплюючими та складними, але в багатьох випадках ви можете легко розгадати головоломки та перейдіть до наступних кроків.
Мистецький дизайн гри є одним із найпозитивніших моментів у грі. Дизайн сцени, а також кольори, які були змішані разом у цій грі, змогли створити витвір мистецтва. Дуже красиві кольори, які поєднують чорне та біле світло для Вони прийшли.
Ми граємо в чорно-білі кольори протягом всієї гри. Іноді в деяких частинах гри ми бачимо білі вогні, які добре поєднуються з чорно-білою темою гри і створюють темну, але водночас привабливу атмосферу для гравців.
У світі, де домінують свині та інші дивні тварини, а також такі жорстокі проблеми, як расизм і жорстоке поводження з тваринами, таке середовище може доповнювати все інше в грі, щоб надати грі нового духу.

Я дивився на прекрасну графіку цієї гри з самого початку, і я не міг проігнорувати це, і можна сказати, що ця гра є однією з найкращих незалежних ігор, яка була випущена за останні роки з також графікою, і я повинен сказати, що студія створення ігор добре Зробила свою роботу
Хоча гра вважається короткою грою з точки зору ігрового процесу, але ця гра з власним ігровим процесом, а також задіяними головоломками, і водночас красивий і дуже дивний і водночас захоплюючий світ, який вона створила для нас, може бути Нехай цей короткий ігровий процес стане однією з найбільш пам’ятних ігор у нашій свідомості.
Управління головного героя, а також анімації в White Shadows дуже нагадують ігри на кшталт Limbo, і можна сказати, що всі стрибки і рухи є своєрідним нагадуванням про ці ігри, але не можна сказати, що це Гра є копією.Зроблена з лимона.
Дизайн інших тварин у цьому світі дуже хворий і привабливий.Тварини, такі як свині та великі ворони, які знаходяться у великих групах ворон і, здається, потрапили в пастку демонічної сили в цьому світі.
Головний герой гри іноді повинен проходити під ногами цих тварин і свиней. Свині, які набагато більші за звичайні, б’ють ногами об землю і якимось чином задіяні в ігровому процесі. Ви повинні мати свого головного героя як дівчину. Є ворона, пройдіть їм під ноги, щоб дістатися до наступного етапу.
Можна сказати, що ігровий процес дійсно дуже різноманітний і ви перебуваєте в різних місцях з головним героєм в різних місцях, наприклад, ви перебуваєте в поїзді, який вам потрібно перестрибувати через перешкоди, які підвішені в повітрі на парасольці і що вони ковзають в інших частинах світу, і що ви також іноді розгадуєте головоломки
Музика, яка грає в грі, дуже доречна, враховуючи інші предмети в грі, а також дуже жорстокий світ гри.
Зниження кадрів, яке ми зустрічаємо в грі, можна назвати негативними моментами, які, враховуючи всі інші позитивні моменти в грі, можуть зіпсувати гру, але якщо ми проігноруємо це, у нас буде унікальна і надзвичайна гра. стикаються з тим, що зі своєю прекрасною графікою, а також дуже сильним світом, а також привабливим і водночас хворим, вона може бути однією з тривалих ігор у свідомості глядачів і зІ творці гри мають намір зробити більше, щоб рухати головного героя, і це захоплюючі моменти, які ми бачимо в цій грі, моменти, про які ми згадували раніше в огляді, наприклад, стрибати в потяги та бути відстороненими. повітря на верблюдах.

Наостанок хочу сказати, що враховуючи, що я дуже радий грати в цю гру, вас цікавлять ігри-головоломки, а такі теми, як расизм, насильство над тваринами для вас не дуже важливі, я можу сказати, що ця дуже творча гра Один із It — найкращий варіант для вас, тому що завдяки своєму прекрасному дизайну, а також відносно короткому, але креативному ігровому процесу, він може змусити вас насолоджуватися цією назвою, поки ви сидите біля підніжжя свого ігрового апарату.

музыка - 8.5
гісторыя - 8
геймплэй - 9
графічны - 9.5

8.8

Якщо ви шукаєте гру з приголомшливою графікою, а також головоломкою, ця гра цілком рекомендована для вас, але слід сказати, що ця гра може підійти не для всіх із своїм простором.

ОГЛЯД A YEAR OF SPRINGS

ОГЛЯД The Gunk