ОГЛЯД The Gunk

Вичищати сміття з середовища може не всім весело, і всі думають, що це дуже втомливо і взагалі неможливо створити гру на тему, яка може розважити її гравців. Вони зробили повну помилку і Гра, яку ми хочемо розглянути сьогодні, саме про це. Слідкуйте за оновленнями.

Так, це правда, що ця гра, яку ми сьогодні відвідали, присвячена вивезенню сміття, і її назва пов’язана з тією ж темою. Гра Gunk, яка є 3D-грою та пригодницькою грою від третьої особи, є першою тривимірною назвою, створеною цим Можна сказати, що він був успішним і багато в чому зміг розважити своїх гравців
На початку цього огляду ми сказали, що нас чекає багато прибирання сміття. Насправді, історія гри полягає в тому, що головний герой гри зі своєю командою потрапив на планету, яка наповнена органічним і невідомим матеріалів, які мають багато подібності.З професіями на нашій власній планеті
Тож ми заходимо туди й вирушаємо на планету з нашою рушницею, яка відповідає за витягування сміття та прибирання його пилососом, щоб ми могли повернути планету до її початкового, прекрасного стану.
Коли ви входите в гру, ви стикаєтеся з цим сміттям, яке вам потрібно зібрати, і, зібравши його, ви можете побачити, що обмежена ділянка, яку ви очистили, повертається до свого початкового пружинного стану, з яким у цій частині ви зіткнулися з дуже красивим середовищем, що змушує вас дивитися на них, щоб насолоджуватися дизайном ігор.
Досі я думав, наскільки я хочу продовжувати цей процес і прибирати це сміття. Чому немає новин про ворогів і викликів?
Але мушу сказати, що я помилився. Після розгортання історії гра ставить передо мною виклики, які включають головоломки, а також ворог з того самого органічного матеріалу, який атакує головного героя, і вам доведеться використовувати вакуумний пістолет. Втягніть їх у пістолет і киньте.

У грі також є інші бойові механізми, за допомогою яких ви можете позбутися своїх ворогів. Наприклад, деякі вороги в грі кидають у вас предмети, якими ви можете дістати чоловіка своєю зброєю. І знову кидайте в них, щоб позбутися їх
Взагалі, в грі немає особливих бойових механізмів на кшталт ударів і бійок, і тільки ви можете отримати свій вакуум з пістолета і кинути їх знову.
У грі також є інші вороги, які розміщені у фіксованому місці, до якого ви можете підійти, схопити їх і піти в іншому напрямку, щоб витягнути їх з того місця, де вони є, і зникнути.
Це всі вороги, які загрожують вашому життю в грі, але в грі є й інші механізми, які загрожують вашому місці, що ви повинні обійти свій інтелект за допомогою свого інтелекту та розгадувати головоломки, і гра продовжується Дайте
Так, ви правильно почули, сидіти
Як я вже говорив, ця гра пов’язана з головоломкою, в якій вам не доведеться зіткнутися з великою кількістю ворогів, а за допомогою вакуумного пістолета ви повинні видалити всю органіку та сміття на планеті, щоб повернути планету до її стану. оригінальний і красивий стан. Ця гра повторювана і нудна, і я повинен сказати, що ви маєте рацію, але ця гра з її прекрасними декораціями та дизайном не дозволяє гравцям відчувати себе повторюваними, і вони завжди ставлять їх біля підніжжя гра, щоб насолоджуватися прекрасним середовищем, а також прекрасним дизайном і графікою
Треба сказати, що як перша 3D-гра, створена творцем цієї гри, ця гра набагато більше, ніж очікувалося, і ми можемо очікувати більших і красивіших ігор від цієї студії.
Ще одна річ, на яку варто звернути увагу, це космічний корабель, який подорожував до планети, за допомогою якого ви можете модернізувати своє обладнання, повернувшись на космічний корабель, а також предмети, які ви знайдете під час етапів, наприклад, ви можете використовувати пістолет. Оновіть свій пилосос швидше, щоб швидше піднімайте та знищуйте ворожі ділянки в середині етапів.
Ця система оновлення в грі додала до гри інше різноманіття, що змушує гравців захотіти знову грати в ігровий процес із оновленнями, які вони надають своєму спорядженню, навіть якщо вони повторюються.
Звуки гри виконуються найпростішим способом, а в середині гри ми бачимо катіони та діалоги, звуки яких виконані відповідно до персонажів, і на цьому етапі можна сказати, що ці звуки цілком прийнятні .
У грі є й інші персонажі, з якими ви можете бачити, як головний герой взаємодіє, але вони ніколи не будуть з вами на цих етапах, через що гравці можуть відчувати себе занадто самотніми на планеті, і все.
Насправді, бруд цієї планети натякає на нашу власну планетуЗемля також має спосіб зробити нас, людей, брудними, і доля нашої власної планети може бути такою ж, тому нам потрібно приділяти більше уваги.

Можна сказати, що якщо ця гра має більшу різноманітність у своєму ігровому процесі, такі частини, як більша різноманітність у розділі про ворогів, а також проблеми в грі, можуть бути успішнішими, тому що ми відчуваємо, що ці ігри мають бути кинутими й існування дуже красиві пейзажі, а також дуже природне та барвисте середовище недостатньо, щоб зробити гру чудовою, і ця гра могла б запросити нас до ще красивішої гри в інших розділах, про які ми згадували зі збільшенням різноманітності в цих розділах. насправді, це задовольнить усіх гравців і стане довготривалою грою в умах.

Нарешті, якщо ми хочемо мати загальний підсумок цієї гри, я повинен сказати, що ця гра дійсно має повторюваний режим і короткий ігровий процес, але також унікальні погляди, які вона надає гравцям, можуть заповнити багато з цих пробілів.
Відсутність великої різноманітності для ворогів не робить виклики не нудними, що, навпаки, додає повторності гри, але не варто очікувати занадто багато в плані головоломок і величезних головоломок від гри та причини що розробники гри намагалися поглибити вас у світ. Ця гра може бути приголомшена, а також унікальні декорації, надані гравцям, можуть це підтвердити.
The Gunk — це назва, яку, безперечно, варто випробувати, а іноді вона йде ще далі, і ви можете годинами прокручувати світ гри та насолоджуватися дизайном, створеним у цій грі.

музыка - 7
гісторыя - 6.5
геймплэй - 7
графічны - 7.5

7

Інші красиві планетарні середовища можуть бути цікавими та веселими для будь-кого, але ця гра страждає від недоліків ігрового процесу, які ці середовища не можуть компенсувати.

ОГЛЯД White Shadows

ОГЛЯД Sakura Santa