ОГЛЯД A YEAR OF SPRINGS

Усі ігри, в яких є художні романи, мають однаковий стиль і зосереджені на історії гри з оповіді про те, як персонажі в грі взаємодіють один з одним і можуть розвивати історію гри Гра, яку ми хочемо розглянути сьогодні від The ті самі ігри – це ігри, у центрі яких є історія гри, і можна сказати, що це непогана історія. Насправді, всередині цих ігор у нас різні історії, а також вибір, який формується в іграх, може йти вперед . Вони змінили історію. Слідкуйте за оновленнями до кінця цього огляду.
A YEAR OF SPRINGS — це візуальна новела, яка розповідає історію трьох загальних персонажів, кожен з яких має різну сюжетну лінію, яка може мати різні кінцівки.
Головні герої гри, яких називають Haru, Erica і Manami, насправді є персонажами, історія яких розповідає про людей різної статі і щодня займаються цими проблемами в суспільстві.
З цієї причини історія гри може бути не дуже цікавою для деяких людей, які не дуже добре бачили ці теми, але ця гра насправді намагалася залишити цю культуру серед людей, вибравши цю історію.
Насправді, в цій грі, яка є однією з ігор візуальних романів, ми бачимо багато діалогів, хоча наші герої насправді не розмовляють один з одним, а діалоги знаходяться в тексті на екрані, але якщо ви один з них. Ви належите до тих людей, які дуже люблять книги інших романів, а також цікавитеся світом відеоігор. Ця історія може вас дуже задовольнити.
Графіка в грі дуже мила та смішна, але дизайни, які були зроблені на різних етапах гри, були розроблені вручну, і можна сказати, що ці дизайни дуже гарні та доречні, і ми можемо використовувати історію гри з цими дизайнами. Спілкуйтеся більше.
Хоча дизайни дуже прості, і іноді деякі об’єкти в грі розроблені тільки за допомогою колеса, і можна сказати, що інші речі в грі мають такий же фон і тему, але не можна сказати, що ігрова графіка і очікуються гравців. І для окремої гри з бюджетом ці дизайни, а також смішна графіка цієї гри можуть бути дуже приємними та милими.
Крім того, звуки та музика, які присутні в грі, створюють дуже гарний настрій у гравців, і можна сказати, що в цій грі використано приємну та розслаблюючу музику. Користувачі та гравці можуть насолоджуватися сюжетом разом із From this гри, вони мають розслаблений стан під час гри з вибором, який вони роблять.
Насправді, вибір, який існує в цій грі, може зробити гру такою приємною. Вибір, який ви робите в цій грі, насправді різні і різні для кожного персонажа, що має великий вплив на розвиток історії. Дуже позитивний Окуляри цієї гри насправді є її різними кінцями, насправді ви можете мати різні кінцівки в цій грі за вашим вибором.

Хоча ігровий процес не такий довгий, і якщо ви сядете закінчити гру за дві години, але якщо ви хочете випробувати всі кінцівки в грі для всіх трьох персонажів у грі, вам потрібен час. Витратьте більше на цю гру, тому ви можете відчути їх
Насправді ця гра не перша версія цієї серії ігор, яка була представлена ​​на ринку. До цієї гри на ринку були випущені три інші ігри з майже такою ж назвою, насправді кожна з них мала різні історії, хоча ядро ​​цієї історії Попередні версії, як і ця версія, і ці персонажі були присутні в попередніх версіях, вони розповідали нам різні історії.
Милі персонажі, про яких можна сказати, що вони мають хороші стосунки з гравцями через деякий час у грі, і якщо ми подивимося на гру, можна сказати, що творці витратили багато часу на розробку персонажів і персонажів, щоб створити персонажів. дуже хороші стосунки з історією, а також середовищем цієї гри, і мені особисто дуже сподобалася гра, незважаючи на цих персонажів, і я встановив з ними дуже хороші стосунки. Я думаю, що інші гравці будуть мати такі ж стосунки з персонажами, коли випробують Це дуже позитивний момент у грі з тематикою картинних романів, і причина в тому, що вся гра заснована на історіях, які розігрують герої гри.

Насправді, головною метою цієї гри було вміти спілкуватися з гравцями та знаходити особливе місце в їхній свідомості, і можна сказати, що ця гра була успішною в цьому плані, і, як ми згадували раніше в цьому огляді. прекрасні персонажі, а також графіка та дизайн середовища, які ми бачимо в цій грі, ця гра змогла зробити це добре, залишити в серцях гравців і зробити цей досвід приємним для всіх.
Насправді, історія, яку ці три герої переживають у грі, і ми з ними в досвіді цих взаємодій, стосується їх дружби, а також кохання та інших речей, які існують у житті, і причина цього в тому, що ця гра була Вибір, який існує в цій грі, і дуже гарні діалоги та музика, які ми бачимо разом із цими діалогами, стають дуже гарними в цьому жанрі.
Ах тиЦя гра доступна на різних платформах ринку, але сьогодні ми поділилися досвідом роботи з перемикачною версією цієї гри, яка щойно вийшла на ринок, і можна сказати, що ця гра більше підходить для цієї людини, тому що якщо з ігри Ознайомтеся з цією платформою Ви знаєте, що тут випущено багато відеороманів, на відміну від цієї гри для Nintendo Switch, і ця гра є ще однією з тих ігор, яка може стати приємним досвідом для всіх шанувальників і гравців.

Велика кількість діалогів у цій грі, а також кількість і різноманітність діалогів і різних кінцівок у грі можуть шокувати гравців, але ця гра має дуже короткий ігровий процес, і можна сказати, що якщо ви хочете завершити історію, як ми згадували раніше, вам знадобиться дві години, і якщо ви хочете закінчити хронологію інших персонажів і вас цікавить історія гри, вам доведеться витратити стільки ж часу, але ви можете сказати, що гра не має сюжетної лінії і має дуже короткий ігровий процес і ігри, які мають такий жанр і стиль, належать до однієї тематики, і можна сказати, що всі вони містять цей негативний момент, тому що ігри візуальних романів мають дуже простий ігровий процес. І для гравців немає проблем, і вони постаралися, і всі гравці, які відчувають титул, зосереджені на сюжетній лінії.

музыка - 7
гісторыя - 7.5
геймплэй - 7
графічны - 7

7.1

ця гра дуже розважила мене своєю милою графікою та красивими сюжетними лініями з великою кількістю діалогів

ОГЛЯД Clockwork Aquario

ОГЛЯД White Shadows