ОГЛЯД Sword of Elpisia

Sword Of Elpisia – це RPG гра, в якій ви знайомитеся з безліччю художніх стилів і ми бачимо, як гра тут не може зустріти вашу абсолютну красу, і в продовженні цього огляду залишайтеся з нами

Оскільки більшість гравців і тих, хто читає цей огляд, знайомі зі стилем самої гри, оскільки всі ці теми повторюються в цій грі, як і в інших іграх цього жанру, але те, що робить цю гру красивою, так це дизайн. дизайн персонажів настільки гарний, що ви можете швидко підключитися до роботи в грі, і можна сказати, що наявність фантазії допомагає гравцям, які грають у цю гру, мати можливість зробити якомога більше з цими персонажами. Спілкуйтеся та продовжуйте Насправді, історія гри розповідає про персонажа на ім’я Альдо, який ремонтує пристрій під назвою Magitool, який фактично перетворює людей на монстрів, і він повинен зупинити це до кінця історії. Гра гравців розкривається У середині гри ви зустрічаєте іншого персонажа на ім’я Аліса, яка є допоміжною силою в грі.
Ваш шлях та історія перед головним героєм. Насправді є злі люди, які хочуть використовувати цей інструмент, щоб трансформувати людей і злі рішення, і насправді чим далі йде історія, ви можете побачити героїв. Можна сказати, що різноманітність діалогів у цій грі, а також історія виклику для теми та гри в рази приємніші.
У ході гри ви зустрінете інших персонажів, які будуть супроводжувати вас на вашому шляху та супроводжувати ваших персонажів, і той факт, що у ваших персонажів насправді є багато анімацій у цій грі, може бути чудовою підмогою для представленої тут гри. Робити
Фактично, персонажі в грі можуть рухатися у 8 окремих напрямках, що дуже приємно, оскільки анімації інших ігор, які пропонуються в цій грі, зазвичай відсутні в цьому розділі, але в цій грі є багато анімацій руху, а також анімації Бій, в якій головні гравці викликають захоплення, коли стикаються з ворогами.
Якщо ми хочемо поговорити про бойову систему гри, оскільки всі сцени бою в іграх у стилі RPG зазвичай відрізняються, і ми стикаємося з іншими анімаціями та режимами камери, ніж основна камера, в якій цих ворогів можна дізнатися. або скористайтеся наявною магією і зробіть цю магію.

У бійках у вас є ще одна здатність, за допомогою якої ви можете викликати домашніх тварин на допомогу. Звичайно, можна сказати, що ці тварини дуже кумедні і не мають бойового режиму, і гра була дуже вишуканою в цій частині, і Гравці хотіли прочитати цю книгу. Щоб зрозуміти, що ця гра прагне до простоти та краси та хоче найбільше
Я збиваю його легше, а також інший персонаж, про якого ми згадували раніше, допоможе вам і дасть вам життя, щоб ви могли легше зіткнутися зі своїми ворогами та перемогти їх.
Але системи налаштування зброї в грі дуже прості. Це набагато простіше, ніж будь-яка гра, яка пропонується в цьому жанрі. Можна сказати, що ці системи прості і мають два етапи, вибираючи найкращий пристрій і предмети він збирає, і ця простота робить нас у такій грі не так багато, як вам потрібно відкривати секрети та сутності в грі, що є дуже негативним у цій грі, тому що я особисто дуже зацікавлений у відкритті ігрових світів, подивіться, як дизайни зроблені і насолоджуйтесь ними
Різноманітність персонажів у грі дуже хороша, і ця нудота персонажа може добре проявлятися разом із більш різноманітними діалогами, але відсутність засобів для налаштування зброї в грі є дуже негативним моментом у загальному змісті гри, і якби ми зіткнулися з більшою кількістю предметів і в грі було більше зброї для налаштування, можна сказати, що ця гра була бездоганною грою
Гра, про яку ми говорили, полягає в тому, що ви відкриваєте секрети та різні частини картографування, і ви можете перемогти їх, посилюючи свою зброю, про яку він говорив.
Крім того, музика та звук у грі дуже приємні. Ви можете легко входити в розділи карти та виходити з гри. Закрийте очі та послухайте красиву та приємну музику цієї гри, яка грає.
Так само, як і інші частини, які ви добре виконали, ударивши мечем, а також дрібні та другорядні терміни, які є в грі, і ця гра не має проблем у цій частині, і можна сказати, що вона є одним із найкращих ігрових звуків. постачається.

Давайте розіграємо сім загальних планів щодо цієї гри. Треба сказати, що ця гра дуже розважальна, яка може охопити будь-яку аудиторію приємною музикою та звуком, хоча це не може бути складним і розважальним геймплеєм. Можна сказати, що ігровий процес також деякі недоліки, і якби ці недоліки були усунені, ігровий процес був би красивішим і приємнішим.
З іншого боку, проста і фантастична історія гри може вирішити ці діалоги та проблеми, з якими стикаються гравці під час гри.Це також може допомогти нам мати прекрасну гру перед нами

музыка - 7.5
гісторыя - 7.5
геймплэй - 6.5
графічны - 7

7.1

З недоліками, які ми побачили в розділі налаштування зброї, які можуть бути великим негативним моментом для всієї гри, але загалом, з фантастичними та веселими історіями та різноманітними персонажами, а також красивими голосами, він може стати одним із тривалих. ігри в цьому жанрі.

ОГЛЯД Planet Quiz: Learn & Discover

ОГЛЯД Hollow 2