ОГЛЯД Planet Quiz: Learn & Discover

Ви коли-небудь перевіряли свою загальну інформацію, щоб побачити, скільки у вас інформації про весь світ, і кинули собі завдання перевірити, чи достатньо вашої інформації чи ні? Сьогодні у грі можуть виникнути деякі запитання. Ми хочемо вивчити це та поставити їх висміювати Бога, тому що ці питання надто прості, але чи достатньо ви впевнені в собі?

Гра Planet Quiz: Learn & Discover, яку ми сьогодні розглянемо, є відповіддю на гру, яка базується на запитаннях гравців, які включені в цю гру. Насправді вона включає географічні питання, які включати місця.Їжу або культури різних народів і куточків земної кулі

Насправді ми бачимо форму кулі Землі за замовчуванням у всі моменти гри. Фактично розповідається, що гравцям задають запитання, і якщо їм вдасться вибрати правильну відповідь із запитань і відповідей, які існують серед інших відповідей, вони виграють і отримають бали цього розділу. І переходить до наступного розділу. .

Так, гра така проста. Звичайно, треба сказати, що питання дуже різноманітні і ні в якому разі гравці в цьому розділі не нудні, але можна сказати, що повторення цих питань через деякий час у грі і вибір повторна правильна відповідь може призвести до того, що деякі гравці не будуть взаємодіяти з грою, як слід.

Як ми вже говорили, у грі ми маємо справу з дуже різноманітними питаннями, від їжі та районів до гір і частин планети, про які ви ніколи не чули.

Наприклад, я досі не знав, що таке гори в південній частині Азії, і мені задавали питання в грі, яка кидала мені виклик, а це була дуже цікава тема. Якщо ми хочемо перейти до ігрового процесу, ми повинні сказати, що ви з того самого Першого ви бачите планету і це не змінюється до кінця гри.

Але в грі є різні режими, з якими ви вперше стикаєтеся в ігровому меню. Давайте перейдемо до першого режиму і подивимося, що він може нам запропонувати?

Так, як і в усіх інших іграх, у цій грі є режим кампанії, в якому гравці в цій частині поетапно і поверхово ходять по куточках земної кулі, задаючи різні запитання в грі.

Якщо вони зможуть відповісти на запитання, які їм задає гра, і задати їм ці запитання, вони перейдуть на наступний рівень і легко отримають бали за цю частину.
І вони переходять на наступний рівень, де на них чекають нові запитання, і вони повинні відповідати на нові питання так само, як і на попередні дамби, де вони були присутні, але варто згадати, що всередині цих кроків у нас немає обмежень у часі та Гравці неодноразово і без будь-яких обмежень на запитання, які просить у грі, відповісти, що в наступному режимі під назвою Quick Play гравці насправді повинні відповідати на запитання з обмеженням часу, що, на мою думку, робить гру набагато цікавішою. цей режим подібний до першого режиму, кампанії, але гравці в цій частині, як ми вже говорили, та їхні обмеження, можуть відповідати на запитання, і чим швидше це Виконайте роботу, щоб швидше отримати свої очки та перейти до наступного етапу.

Тепер у вас виникає питання, як далеко ці запитання хочуть вас завести, і чи зможете ви відповісти на взаємодію між ними, і для вас це безглузді запитання, і в такому випадку я повинен сказати, що ви маєте загальний інтелект та інформацію. дуже високий, але для більшості гравців, які входять у цю гру і хочуть, щоб їхні мізки та інформація завжди були викликані, я повинен сказати, що ці питання дуже гарні та складні, хоча ігровий режим, який ми насправді в грі, для відповідей вам до цих питань могло бути трохи більше

Ми переглянули цю гру на Nintendo Switch і маємо подякувати видавцям ігор за те, що вони надали нам код гри, щоб ми могли переглянути цю гру.
Загалом, ми можемо відчути цю гру двома загальними способами: перша форма без паличок Nintendo, і насправді ви можете відчути цю гру на дотик, який, я повинен сказати, є набагато кращим режимом, ніж другий режим.
Ви повинні взяти правильну відповідь склянки в грі пальцями і помістити її на потрібну частину землі, яка могла б бути трохи різноманітнішою, і у нас є більше режимів, щоб відповідати на запитання в грі.
Другий режим, ви можете випробувати цю гру зі своїми пристроями Nintendo, що, як ми вже говорили, складніше, ніж перший режим, і здається, що перший режим є хорошим режимом, щоб випробувати цю гру, але цього не можна сказати що цей другий режим також турбує гравців. І все в грі з Nintendo дуже добре підходить і може бути веселою назвою для всіх гравців, які користувалися цією назвою.

У цій грі немає особливої ​​графіки, і оскільки ми розглядаємо ігри в кількох частинах, які ви можете побачити в нижній частині цього огляду, ми повинні сказати, що зараз ми дивимося на графіку цієї гри, і ми можемо сказати, що оскільки Ми обертаємось навколо земної кулі протягом всієї гри, що, можливо, непогано для графіки, але дуже прості речі з інших частин, включаючи фотографії їжі та запитання.

Дядько питають, це не дуже особливо і можливо, що гра графічно нормальна, хоча в цій частині вона не працювала, але поруч все дуже просто.
У меню також видно інші розділи, про які шкода не говорити. Суть цієї гри полягає в тому, щоб задавати питання, вона не пропонує вам нічого більше або менше, а просто хоче сидіти перед вами і задавати питання, щоб побачити, чи вистачить у вас сили, щоб відповісти на ці питання і проблеми, які він завжди має для вас Чи є у вас тяги до них чи ні?

Інша частина цієї гри під назвою «Турнір» насправді є відносно багатокористувацькою частиною гри, яку ви можете випробувати за допомогою своїх друзів, хоча цього режиму немає онлайн, і ви повинні випробувати цю частину зі своїми друзями, і, таким чином, це запитується з обмеження часу з обох сторін, тобто ви і ваш друг, які випробовують цю гру, і людина, яка відповість на це запитання раніше і знайде правильну відповідь, отримає бали за цю частину та режим змагання між вами та вашими друзями.

Нарешті, я повинен сказати, що ця гра, хоча в ній немає особливої ​​історії та не дуже складної графіки, але питання, які вона задає своїм гравцям, добре кидають їм виклик і можуть бути годинами веселощів для нас і наших друзів. Пропонуємо вам сказати, що у цій грі ми стикаємося з багатьма режимами, які кидають вам виклик з точки зору часу або як ви змагаєтеся зі своїми друзями, щоб побачити, хто з вас відповість на запитання швидше. просто, але можна сказати, що це головна мета гри, яка принесла нам години веселощів разом із цією простотою. Доведіть це до наших загальних знань, а також приємних вражень від назви

музыка - 5
гісторыя - 5.5
геймплэй - 6
графічны - 6

5.6

Якщо у вас немає проблем із запитаннями, які вимірюють вашу загальну інформацію, я однозначно рекомендую вам цю гру.

ОГЛЯД Collapsed

ОГЛЯД Sword of Elpisia