ОГЛЯД Super Toy Cars Offroad

Стиль перегонів і водіння автомобілів завжди був одним із стилів, який привертав увагу геймерів і ентузіастів відеоігор, сьогодні ми хочемо переглянути Super Toy Cars Offroad, яка є одним із стилів ігор і дозволяє вам дозволяє вам змагатися та брати участь у гонках з іншими гравцями на гоночному треку, але ця гра хоче зробити це іншим способом для вас, ви повинні робити це за допомогою ігор та гоночних автомобілів, як ви вже можете здогадатися з назви гра, в якій вам потрібні іграшкові машинки, щоб здійснити ці перегони, і ми повинні зробити ці перегони з їх допомогою.

У перші моменти, коли ви починаєте гру, ви можете подивитися на дві абсолютно нові частини гри, кожна з яких створить для вас окремий стиль.Ви можете вибрати гоночні автомобілі та змагатися з іншими, але ви повинні це зробити таким чином, що, беручи участь у гонках і перемагаючи в них, для вас будуть відкриті наступні гоночні автомобілі, і ці автомобілі Спочатку вони для вас, коли ви обираєте першу машину, ця машина має дуже просту і звичайну і в ньому не було застосовано жодного спеціального та персоналізованого режиму, і коли ви проходите кроки та в Чим більше перегонів ви виграєте, тим більше автомобілів ви можете розблокувати, кожен з яких має інший стиль, і є автомобілі у грі, яка може просувати стиль бездоріжжя, тобто на дорогах, які мають більше бруду та позашляхових режимів. мати краще, і ви можете з цим характерним режимом, ніж Інші ваші учасники мають привілей мати більше очок на цих гоночних трасах, щоб ви могли перемагати. Крім того, коли ви берете участь у гонках у Ninja Tens, ви можете отримати речі та предмети, які знаходяться в цих речах. і кидати їх у машини та зупиніть їх на гоночних трасах для себе та запобігти просуванню хлібів і випередьте їх самі Цей стиль перегонів і сучасні класичні гоночні ігри, як-от Маріо, ми вже бачили та інше. Це не нове, але дуже добре підходить до стилю і стиль гри, який надав іграшковий режим автомобілям і чудову графіку гри.
У міру проходження етапів відкривається багато інших автомобілів, які корисні для вас у розділі режиму кар’єри, про який ми згадували на початку, де ви можете грати різні ролі в цих перегонах, які можна грати з самого початку Введіть ці карти відповідно до вибраного вами автомобіля та грайте на них у різні перегони
Крім того, машини відтворюють лише ті речі, які відкриваються для вас після проходження кількох перегонів і перемоги в них. Ви можете розблокувати багато інших частин, у тому числі кольори ваших автомобілів, які є предметами, які ви повинні взяти участь у гонках і виграти в них, щоб розблокувати ці частини для вас
Але предмети в грі, які дають вам особливі здібності, не обмежуються предметами, які зупиняють інших ваших конкурентів, але є також предмети, які дають вам особливі здібності в цій грі. Ці здібності можна використовувати для більшої швидкості в цих автомобілях або електричні протектори, які розміщуються для вас, і якщо ви зіткнетеся з іншими конкурентами, їх вдарить струмом, вони висохнуть на своєму шляху і більше не рухатимуться.
Кожна з цих машин має особливе життя в гоночних проникненнях. Якщо ваше життя закінчиться, ваша машина вибухне, і ви знову приєднаєтеся до гонки через короткий час. Однак цей короткий період може бути вам на шкоду. Тому що ви змагаєтеся проти інші конкуренти, вони можуть бути набагато попереду вас, і вам може бути важко повернутися на правильний шлях і конкурувати з іншими.
Ця гра знаходиться на дуже хорошому етапі з точки зору різноманітності, але у нас є багато різноманітних автомобілів у грі, кожна з них може мати різні маршрути та мати більше очок на різних маршрутах, ніж інші, а також ви, подорожуючи етапами, ми можемо випустіть ще багато титанів, щоб зробити більше налаштувань для ваших автомобілів, які долають до них найдовшу відстань, а також різні частини, карти та різноманітні середовища, які розміщуються в грі для вас. Те, що вони починають змагатися, також є ще одним елементом і позитивними моментами, які існують в половині гри і можна згадати.

Але в грі є ще одна частина під назвою Quick Race, ви можете побачити її в початковому списку гри.Ви можете мати всі машини і брати участь у гонках на самому початку, а якщо ви хочете брати участь у гонках у режимі.Спочатку заплатите і випустіть машини в потік сцени. Ви можете звернутися до другої частини та розпочати перегони з будь-якою машиною, яку хочете, з самого початку, але я повинен сказати вам, що перший режим дає гравцям набагато більше захоплення та ентузіазму. щоб продовжити гру, оскільки проходячи кожен матч ви будете отримувати більше атомів і це може бути якось для кожного гравцякому цікаво, щоб стиль гоночних ігор був привабливим.

Pros

+ Привабливі та різноманітні середовища для гонок

+ Багато машин і різноманітні режими налаштування

+ Захоплюючий геймплей

+ Ідея іграшкового автомобіля для гоночної гри

Cons

– Фізика гри може блокувати рух автомобілів на деяких ділянках, що дуже дратує

– Озвучування дуже просте та базове

музыка - 5
гісторыя - 6
геймплэй - 6.5
графічны - 6.5

6

Ідея про те, що іграшкові автомобілі змагаються між собою, може бути дуже привабливою ідеєю в стилі гоночних ігор у світі відеоігор, і велика різноманітність кольорів у цій грі може привабити будь-якого гравця, але фізика гри в деяких Деталі можуть заважати руху вашого автомобіля, що ви можете повністю зрозуміти, коли ознайомитеся з цією грою, але загалом ця гра мені сподобалася, і ми рекомендуємо її вам.

ОГЛЯД Pro Gymnast Simulator

ОГЛЯД AUTONAUTS