ОГЛЯД Pro Gymnast Simulator

Гімнастика може бути видом спорту, який приваблює всіх і має особливу принаду, що кожен має інтерес принаймні один раз спробувати його, але через велику кількість міського життя та суспільства ми всі маємо дуже мало часу. Ми повинні займатися спортом, але щонайменше, що ми можемо зробити, це дати нам трохи спортивного досвіду. Найменше, чому ця гра може навчити нас, це правила різних видів спорту. Тепер гра, яку ми хочемо розглянути сьогодні. Скажімо, це гра, яка не була підійшов і спробував встановити межі цього виду спорту з вищими цілями та режимами у відеоіграх. Гра може повністю виправдати наші очікування чи ні
З самого початку гри ви та ваш персонаж можете бути персоналізовані, вибрати, яку форму та образ цей карате хоче з’явитися в цій грі, а також розглянути спеціальну назву для нього та спеціальні форми, які існують у цій грі. включаючи відстань між ногами або поріз або товста шия, вкажіть усі, якого розміру та типу тіла він хоче брати участь у грі та бути зайнятим і зайнятим виконанням гімнастичних вправ.
У цій грі є дуже серйозні речі, які ви можете робити, ніколи не включаються всі речі, які є в наборі гімнастики, наприклад, ви можете ходити в різні клуби і виконувати гімнастичні вправи під час гри. Або перейдіть до різні курси та навіть досягати етапів чемпіонату та змагатися з іншими людьми, щоб ми могли підвищувати рекорди, роблячи спеціальні рекорди з гімнастики, і отримати цей чемпіонат для себе.Гра дуже різноманітна з точки зору ігрового процесу. Це гарне місце, яке дозволяє вам щоб маневрувати в різних частинах. Залишайтеся з нами, щоб ми могли перевірити кожну з цих частин окремо та повністю один з одним і побачити, чи ці деталі, які знаходяться в цих частинах, настільки дивовижні та привабливі, як вони повинні бути.

Ми згадували про завантаження гри, коли ви персоналізуєте свого особливого персонажа, ви отримаєте багато різних предметів і налаштувань, які можна використовувати для зміни персонажа, від кривоподібності персонажа до різних зачісок, в яких є гра, і ви Ви можете вибрати будь-який із них для своєї роботи, щоб інші речі, як-от товста шия, відстань між ногами або розмір тіла гімнастки, були тим, що ви хочете використовувати, щоб увійти в гру та отримати досвід. Покажіть себе з гри. Після завершення цих налаштувань ви отримаєте нову опцію, яка увійде в меню гри, де ви можете робити кілька речей, наприклад, перше, що ви можете зробити.Що вам потрібно зробити, це переглянути навчальні посібники у цьому розділі, який є гімнастикою, подивіться, на що схожа гра та в якому напрямку вона хоче вас завести. Те, що ви вивчаєте в цьому розділі, гра також містить загальні підручники для вас. щоб ви могли зрозуміти, у чому полягає гра загалом, переглянувши ці підручники Yeezy запитує вас, що робити, звичайно, ви вирішуєте, виконувати цю частину чи ні, і ви можете перейти безпосередньо до розділу дизайну своїх курсів і створити різні курси в цьому розділі. Створюйте та змагайтеся з іншими гравцями Крім того, щоб відкрити деякі частини, ви повинні пройти навчальну частину, тому що, пройшовши цю навчальну частину, гра дасть вам багато призів, які ви можете використати, щоб завершити інші частини, які вони заблоковані, відкрити та звільнити їх, і коли ви відкриваєте цю частину, ви входите в нові частини. Гра створює для вас нові виклики та досвід. Наприклад, щоб досягти чемпіонату та змагатися з іншими гравцями, ви повинні мати кілька частин. Перегляньте навчальні посібники в грі та отримайте схеми, які надає вам цей розділ, щоб ми могли перейти до розділу чемпіонату.
Графіка гри, разом із фізикою в ній, є абсолютно простою та барвистою графікою, яка не намагається бути чимось більшим, а також дуже м’якою та плавною фізикою, яка міститься в кістках персонажів та їхніх анімовані рухи. Крім того, з тією ж метою і ціллю персонажі гри були розміщені так, щоб ви могли відчути м’якість тіл персонажів і їхній складний контроль.
Згідно з цими дуже плавними рухами, різні персонажі були призначені спеціально, і все життя гри повертається до цієї частини, тому що ви повинні контролювати цих персонажів і стрибати з однієї смуги на іншу. Тепер ви можете мати дуже точний час, коли звільнити працівника та коли сказати йому взяти плід. Це все, що стосується типу гри. Якщо ви зробите це в невідповідний час. Ваш персонаж може бути відкинутий в іншому напрямку та проти вашої волі, яку ми повинен сказати вам, що це дуже дратує, і в цій грі ми можемо мати справу з цією проблемою для мого особистого досвіду, якщо я хочу поговорити про це та відчути це. Було дуже важко грати та керувати персонажем, звичайно, є навчальні посібники для це скаже вам kЩо ви повинні зробити, щоб ви могли заплатити своєму персонажу за наступну частину в потрібний час з потрібною швидкістю, і ви могли виконувати різні дії, які вас вимагає гра?
Коли її чоловік буде навчений і закінчений, гра помістить вас у розділ, де для вас буде багато інших випробувань, випробувань, з якими зіткнеться ваш персонаж, починаючи з фруктів, які рухаються, щоб звисати з цих фруктів, і різних частин, які потребують спеціальних навичок. у цій грі, щоб ви могли виконати їх і, нарешті, приземлитися на душ, який потрібна грі, і повиснути на останніх смугах. Це залежить від вас. Хоча вам, можливо, доведеться кілька разів пройти навчальну частину гри, щоб підготуватися до Я повинен сказати вам, що з самого початку ви входите в цю частину. Ви можете зіткнутися з багатьма випробуваннями, які іноді виходять за межі гравця і можуть вас розлютити, тому що саме це сталося зі мною. Це дуже складна і складне завдання, яке потрібно виконати Навички дуже особливі, і якщо ви не можете досягти бажаної частини гри з першої спроби, не розчаровуйтесь і продовжуйте пробувати, тому що ця гра така, і вам потрібно виконувати різні частини, щоб мати змогу грати гра з очікуваннями. Давайте закінчимо добре, хоча все, що вам потрібно зробити, це грати за бажаний матрац, і іноді особлива фізика цієї гри може змусити мантію вібрувати там, де вона повинна і як ви хочете це зробити, тому ви маєте для практики. Щоб ви могли завершити фізику, анімацію та режими руху в грі, знайти для них хороші умови та час, а також виконати ці дії в потрібний час. Ще одна проблема, яка існує в грі, це моя думка про різні і вертикальний режими. Класифікація камер полягає в тому, що ви можете вибрати, з якої з камер переглядати свого персонажа. Виберіть їх і подивіться на свою пам’ять з іншої точки зору Наприклад, одна дуже цікава річ у грі полягає в тому, що ви можете проходити гру від першої особи, тобто персонаж бачить все, що він бачить, своїми очима, а також ви можете побачити цю частину, яку можна зробити більш природні. Режими та рух, а також ця симуляція дуже допомагають, тому що ми йдемо з основним досвідом персонажа. Для вас є інші режими камери, які ви можете збільшити або змінити третій, щоб ми могли мати різні види .у кожній грі, тому що іноді вам може захотітися переглянути свою гру та побачити, що чекає на вас у наступній частині. Давайте далі.

Загалом, якщо я хочу поговорити про гру, я повинен сказати, що ця гра може бути дуже хорошим досвідом, хоча вона може бути дуже важкою та виснажливою на початку та вашими початковими зусиллями, але ми повинні сказати вам, що коли ви граєте ця гра та в ній ви отримуєте певний досвід, це може бути дуже приємним, і з тим фактом, що ми маємо різні режими камери в огляді гри та частині налаштування, яку надає нам гра, усі можуть бути елементами, які ця гра робить веселіше і привабливіше.

Pros

+ Наявність розділу персоналізації

+ Різні персонажі на початку гри

+ Різні режими камери, включаючи вид від першої особи та інші види

+ Особлива та чудова фізика гри

Cons

– Спочатку гра може бути дещо важкою та непереборною

– Вам не буде надано спеціального навчання для завдань гри

музыка - 7
гісторыя - 6.5
геймплэй - 7.5
графічны - 7

7

Це може стати незабутнім досвідом для будь-якої людини, особливо для тих, хто особливо цікавиться спортом. Спочатку ця гра представляє багато проблем через те, що гра дуже особлива та підходить для вас. Це може бути дуже важко для багатьох гравців, але як тільки ви звикнете до фізики цієї гри і зможете зрозуміти, коли зробити правильний крок, ця гра може стати одним із найкращих і найвеселіших досвідів, які ви коли-небудь мали. у світі відеоігор

ОГЛЯД Apocalive

ОГЛЯД Super Toy Cars Offroad