ОГЛЯД AUTONAUTS

Сьогодні ми підійшли до огляду іншої гри. Особлива подяка видавцеві гри за надсилання копії цифрових кодів гри. До сьогоднішнього дня ми можемо мати повний і спеціальний огляд AUTONAUTS для вас, хто читає сьогодні. У цьому огляді , ви можете вирішити, чи хочете ви випробувати гру чи ні, ви просто хочете пропустити цю гру і не звертати на неї уваги. Залишайтеся з нами, щоб ми могли залишити це рішення повністю за вами та побачити. Що має ця гра пропозиція.
У цій грі розповідається про створення цивілізацій, а також певних світів, які залишаються гравцеві. Загалом, ви виходите зі свого космічного корабля та за допомогою шматочків дерева ви спочатку Частини цивілізації та міста Ви хочете створити на цій конкретній планеті роботів, яких ви використовуєте, щоб відправляти їх у різні куточки планети, щоб збирати для вас ресурси.

Оскільки існують різні частини та різні будівлі, вам знадобляться ресурси. Вам потрібно щоб мати певну кількість кожного з ресурсів і від кожного з цих людей, які працюють під вашим керівництвом, шукайте для них певні ресурси. збирайте для вас, щоб ви могли використовувати їх для будівництва спеціальних будівель, які ви хочете, щоб ви можна створити дуже великі села та міста та особливі цивілізації на цих планетах. Це правда, що на початку, коли ви приземлитеся на цю планету, у вас немає спеціальної роботи, і вона не має багато ресурсів Те, що ви бачите, — це величезна зелень і трави, які існують на цій планеті, але з часом і за короткий час, коли ви граєте в цю гру, ви можете побудувати свою власну цивілізацію на цій планеті, що, на мою думку, є дуже гарною ідеєю гри. тому що ця ідея дозволяє вам використовувати власну творчість у межах цієї ідеї, а також використовувати особливу різноманітність і ресурси, які існують на цій планеті, щоб створювати те, що ви хочете. Мене особливо цікавлять ігри, які дозволяють гравцеві вирішувати, що створити і що знищити AUTONAUTS — це одна з тих ігор, які випустили цю голову, але ми маємо пройти її та побачити, що ще вона може запропонувати, що може здивувати нас у цій грі.
Повідомлення в грі прогнозів полягає в тому, що ми можемо найняти набагато більше ботів і дати їм більше справ, і ви повинні керувати цим певним чином і бачити, що кожен із них робить прямо зараз. Це робота і робота, а ви повинні побачити, які ресурси та в якій частині планети вони працюють, і розповісти вам, як керувати цими роботами та як вони працюють разом для досягнення певної мети, це складне завдання для вас, коли У ході гри ви повинні навчитися цьому знову і знову
Якщо ми хочемо поговорити про графіку гри та візуальні режими гри, які включені в цю назву, усі вони дуже красиві та водночас трохи розслаблюючі, і ви не відчуєте жодного стресу, коли переживаєте вісімка, що, звичайно, можливо. Існує відповідний недолік і той факт, що роботи працюють разом, не так вже й далеко від очікуваного, щоб знайти цю проблему для вас, але це аж ніяк не одна з тих ігор, які вимагають багато Концентрація, на якій ви повністю зосереджені. Стежте за неочікуваними подіями цих семи ставків, ви можете сидіти на своєму зручному дивані та насолоджуватися цією грою.
Головний герой, роль якого рухається, яким ви маєте керувати, має дуже кумедний і водночас дуже красивий рух, який пересувається по навколишньому середовищу і робить різні речі, які, як ви можете сказати, все Завдання побудови будівлі в гра повинна виконуватися головним героєм, і ви повинні робити це опосередковано через роботів, які виконують певну роботу. Скажіть їм, що робити. Ось чому це може стати дещо складнішим у міру просування гравців, оскільки роботи отримують все більше і більше завдань, і ви також повинні визначити для них конкретні завдання, щоб усі вони досягли своїх цілей. мати спеціальні та виконувати їх
Через деякий час ігровий процес не має нічого особливого, щоб це назвати. Збирайте ресурси, визначайте конкретні завдання для роботів, щоб вони могли це виконувати, і постійно переміщайте різні частини ролі та виконуйте різні завдання. Можна сказати, що через деякий час , через відсутність помилок оновлення, гра стає нудною в деяких частинах, але її початкову красу не можна ігнорувати, і можна сказати, що на самому початку гри кожна людина, яка відчуває це Ця гра може бути несподіваною в різні частини, але через деякий час, через відсутність різноманітних функцій у грі, ця нудьга в іграх зменшується, чим я був дуже розчарований. Я очікую більшого від цієї гри, і принаймні мені не сподобався геймплей і ця гра могла б мати набагато більше різноманітності в багатьох розділах, і завдяки різноманітності, створеному в цьому розділі, її можна було б використовувати як гру.

Нехай це буде весело годинами, дядьку, через відсутність цих функцій геймплей буде повторюватися, і це вважається негативним моментом у цій грі.
Крім того, через деякий час роботів, про яких я говорив, стає так багато, що ти приходиш до тями і бачиш, що роботи виконують всю роботу, а ти просто сидиш і спостерігаєш, як вони роблять різні речі. і чекаєш, доки ці завдання завершаться, щоб дайте їм нові завдання для виконання знову. На додаток до відсутності різноманітності, про яку ми згадували раніше в методі огляду, виконання всіх цих завдань роботами через короткий проміжок часу в цій грі може бути певним розчаруванням. створити в грі і це те, що ми маємо досвід відеоігри, і ми хочемо контролювати різних агентів у наших руках, що робот робить усе за нас, і що ми повинні сісти та контролювати їх у. Робити все зараз може бути неприємно.

Pros

+ Мінімальна та приваблива графіка

+ Заспокійливий звук і музика

+ Запуск процвітаючої цивілізації

Cons

– Роботи роблять занадто багато всього

– Зі збільшенням кількості роботів ігровий процес втрачає свою привабливість.

– Відсутність різноманітності ігрових предметів

музыка - 8
гісторыя - 7
геймплэй - 6.5
графічны - 8

7.4

Хоча ви стикалися з цими іграми раніше, ви можете створити власну цивілізацію, що розвивається, і щодня робити певні дії, щоб покращувати її, але ця гра відрізняється від інших ігор у тому, що в ній є люди. У вас є гра називаються роботи, які допомагають вам, але вони завдають великого удару грі та її геймплею.

ОГЛЯД Super Toy Cars Offroad

ОГЛЯД Deep Diving Adventures