ОГЛЯД Super Bullet Break

Якщо ви фанат аніме-дівчат, які завжди присутні в іграх з певним стилем, вам обов’язково варто відчути Super Bullet Break і залишитися з нами в наступному огляді, щоб побачити, як ця гра досягла успіху, розмістивши цих аніме-дівчат, які мають особливий Це також приваблює нас у світі відеоігор, щоб ми могли відчути це та насолоджуватися ним
Але історія цієї гри в цій частині схожа на інші пригодницькі ігри, де вам потрібно поринути в різні світи, щоб відкрити їх і мати пригоди. Це означає, що ви переживаєте цю гру так само, як цей момент, коли ви сидите на своєму пристрої. персонажі цієї гри включають трьох анімованих дівчат, які мають особливі чари.
Як і інші аніме-ігри, вона входить у відеогру, яка демонічної силою цієї гри та інших дівчат, які існують в інших частинах, повинна бути поміщена у світ цих ігор і мати можливість знайти Іран та проблеми, які існують у ньому, але як вони мають це зробити? Чи маємо ми зустрічатися один з одним як ведучі? У цій частині я маю дати вам двосторонню відповідь і сказати, що наша гра — це гра, якою ви повинні керувати у стилі Deck Builder.

І покладіть картки різних аніме-дівчат, які ви отримуєте, поруч одна з одною, поки не настане ваша черга атакувати свого ворога. І в ігровому процесі, який ви робите, учасник знищує ворога перед вами, дизайни та графічні форми, карток і різних дівчат, і, вибираючи кожне із завдань, ви можете побачити, що кожне Які здібності мають?
Згідно з поясненнями, які відображаються на сторінці, ви можете переглянути цю тему та отримати повну інформацію про неї. Дизайни аніме-дівчат дуже привабливі, як і інші японські персонажі в інших наших іграх. Я бачу
І можна сказати, що з точки зору дизайну цієї частини, вона зроблена добре.Кожна з дівчат, яких ви виберете для відеоігор, створить для вашої роботи іншу атмосферу, наприклад, з однією з аніме-дівчат. Усі картки стають синіми
Але з іншою дівчиною ваші завдання набувають іншої та привабливішої форми, і, коли ви боретеся зі своїми ворогами, вам доведеться робити це в три різні етапи, кожен з яких ви завершуєте в кінці кожного.На цьому етапі ви зіткнетеся з босом, якого ви повинні перемогти. Обов’язково завершіть частину повністю. Системи управління в Super Bullet Break досить прості.
І ми розглянули цю гру для платформи Nintendo, ми можемо сказати, що у нас є прості кнопки для керування персонажами та перемоги над гравцями в різних частинах, які не потребують пояснень, і вони такі ж, як і в інших іграх Deck Builder. гра повністю відноситься до ігор в стилі аніме
Можна сказати, що це добре зроблено, але в ньому немає нічого особливого, і в різних частинах, з моєї особистої точки зору, це іноді може зробити гру нудною, але я повинен сказати, що це стиль гри У мене була особлива проблема з фоновими голосами, особливо в аніме-іграх і в аніме загалом.

У грі у нас багато різних і багато етапів, рішень настільки багато, що вони можуть вас повністю розважити.Передбачається, що налаштування гри не мають дуже спеціальних режимів, і ви не можете змінити багато речей у ній, і лише частина цього, яка може вплинути на ігровий процес, полягає в тому, що ви вирішуєте перейти до іншої картки. Ви не отримуєте пояснень. Цю проблему повністю видалено. Ви повинні повністю знати всі картки, щоб мати можливість увійти в грайте та перемагайте ворогів. Над кожною вашою карткою є знаки, кожен із яких є символом і вони представляють щось особливе
Щоб ваші збіги картки життя могли використовуватися проти ворогів, або кількість режимів, які він використовує проти ворогів, деякі завдання можуть мати режим атаки, а інші просто захищати вас від ворога.Механіка А також дуже цікава та доречна історія, яка розміщена в середині гри, і що ви переживаєте іншу гру в одній грі, і це роблять три різні дівчата, кожна з яких зі своїм настроєм, атмосферою та тоном.
Граючи з кожним із них, ви можете вибрати бажаний і особливий режим на свій смак. Загалом, ви ходите в семи ігрових світах, у кожному з яких ви можете зіткнутися з кількома етапами. З кожним із цих кроків ви потрібно вбити свого ворога, і в кінці кожного району, як ми вже згадували, ви зустрінете великий нож, який вам потрібно знищити.
І це питання про те, де ви атакуєте свого ворога і де відпочиваєте, є дуже важливим питанням, за яким ви повинні спостерігати та бачити, коли ворог повинен атакувати.Поставте себе в слабке становище та знайдіть відповідний час, щоб знищити їх і покінчити з ними.
Оскільки кожна ваша атака насправді коштує вам, ви не можете використовувати цю картку стільки, скільки можете, і частини, про які ми згадували раніше, які стосуються голов карток персонажів, будуть зменшені. Вони можуть стріляти обмежено. на ворогів за допомогою гармат.

І ви можете побачити стрілки навколо них, і також, коли ми використовуємо це, це дуже чітко, а також діалоги, які різні персонажі зустрічають під час гри, є цікаві та хороші діалоги в Among the gaps, гра змогла заповніть їх повністю, у цій частині є хороші функції
Крім того, в розділі «Магазин» ви можете придбати багато ідей, які допоможуть вам боротися з вашими ворогами під час бою.Ви також можете збільшити своє життя, щоб ви могли протистояти своєму ворогу з більшою кількістю життя під час бою і вбивати його. що дизайн різних частин гри, включаючи карти, а також шпали та оновлення в різних частинах, добре зроблено.
Гра є художньою з точки зору різних персонажів картки, що відображаються внизу екрана, і всі вони привабливі, а також ворога, який відображається в абсолютно великій і двовимірній формі на цьому екрані, і діалогів, які кожен з них є і невеликі анімації, які нагадують їхні моргання та легкі рухи на екрані, усе це доречно та повністю відповідає цьому світу аніме.

Pros

+ Привабливий і красивий художній дизайн

+ Розрахований геймплей

+ Дуже красиві дизайни аніме

+ Правильні діалоги

Cons

– Низькі налаштування в грі

– Відсутність різноманітності в розділі кроків

музыка - 6.5
гісторыя - 6
геймплэй - 6.5
графічны - 7

6.5

Якщо ви шанувальник аніме та любите дівчат у стилі аніме, я повинен сказати, що в грі є дуже приваблива пропозиція для вас, а також у ній є стиль створення колод, це може бути дуже красивий творчий режим із режимом японського аніме .

ОГЛЯД Autonauts vs PirateBots

ОГЛЯД One Hell of a Ride