ОГЛЯД Autonauts vs PirateBots

Якщо ви знайомі із серією ігор Autonauts і знаєте, що у цієї серії є свої шанувальники, тож творці надали спеціальну знижку на цю версію всім тим шанувальникам, які випробували попередню серію ігор Autonauts, тому що всі вони можуть придбати копію зі знижкою 50%.
Усередині вашого космічного корабля виберіть пункт призначення, куди ви хочете переміститися, щоб ви могли бачити, як ваш космічний корабель і ракета рухаються до певного пункту призначення, коли ви досягнете певної цільової області вашою ракетою. Рухайтеся, і ви побачите
Землю, яка була захоплена піратами, і все її обладнання було вкрадено, і ви повинні повернути цю землю в початковий стан. Ви можете найняти інших членів тут, щоб працювати на вас. Сповільніться, і ви робіть все, що він вам скаже. Пірати тобто роботи повністю створюють кумедну атмосферу, а також ігровий процес, який видно з самого початку.
Він має барвисту графіку, яка може бути дуже красивою та приємною. З самого початку, коли ви входите в цю країну, ви можете побачити загрози роботів-піратів, які перед вами, кажучи вам прийти до мене, а не до вас. знайомить вас через діалоги. Ви робот, який прийшов відновити цю частину землі, щоб відновити свою армію, незважаючи на тему дня народження роботів-піратів. Гру вже зламали для вас. Посилаючись на них, ми можемо зрозуміти функцію кожен предмет у грі.

І в яких областях ми повинні їх використовувати? Наприклад, є рослини, які ви можете використовувати на землі, і ви повинні задовольнити свої основні потреби з ними. Наприклад, кожна рослина може бути основним предметом. Щоб почати своє попередження в цих поля, вам потрібно використовувати їх на землі, щоб вони могли почати свою власну роботу. Щоб використовувати будь-який із предметів на власній землі, вам потрібно збирати інші предмети
Тут ми бачимо багато спільного між цією грою та грою Autonauts, яка вже доступна на нашому веб-сайті, і ви можете переглянути її та прочитати, якщо хочете.
Для вас відкриються наступні предмети. У цій грі та її попередній грі, Autonauts, є багато чого. Це видно, колір, ми можемо створити наших власних первісних людей, у ній має бути трохи дерева та каміння, про які я згадував і предмети, які є в Присязі на вірність
Натиснувши на землю, картка перемістить вас до тих конкретних частин, збере їх, і після того, як ці колекції буде завершено, ви зможете продовжити свою роботу. Ви можете бачити, а переміщаючи інші частини, які спочатку не видно, ви можете знайдіть їх. Зверніть увагу. Нижче, у незрозумілих частинах, ви можете зіткнутися з землями роботів-піратів та їхнім початковим станом. Ви можете битися з ними своєю власною армією
Через деякий час і зібравши певних людей, ви можете напасти на них і знищити їх. Крім того, їхні поля захищаються різними піратськими ботами, на яких ви можете натиснути, щоб убити їх життя та суму грошей. Подивіться, яку шкоду це може завдати вам .Той факт, що у вас є циркадний цикл під час гри, є однією з речей, яка мене справді здивувала, тому що середовище, яке створює гра, може бути дуже різним, навіть якщо воно має циркадний цикл. стати цікавим і привабливим, і ці різні погодні умови є одним теми, які можуть зацікавити всіх Autonauts vs PirateBots. У вас є дуже епічний робот вперед
Ви можете використовувати свої сили та роботів, щоб робити щось за вас, вас і них, і доручати їм особливі завдання. Ви можете дати їм місію збирати дрова та собак, і ви можете залишити їх робити інші речі, які ви робите на земля для вас.
Ви можете використовувати свої сили та роботів, щоб робити щось за вас, вас і них, і доручати їм особливі завдання. Ви можете дати їм місію збирати дрова та собак, і ви можете залишити їх робити інші речі, які ви робите на землю.
Поки вони не зроблять це, через деякий час ви зможете знайти свою позицію, щоб усі ваші сили виконували конкретне завдання, і кожен з них був у стані зерна, намагаючись покращити прогрес у цьому конкретному полі збору вашої армії перед ця сила Хай — робот-пірат, чим далі він йде, тим швидше він йдеВаша ієна розширюється, і відкривається більше атомів, які ви можете використовувати, і дозвольте своїй Землі виконувати роботу за вас.
Ви можете використовувати свої сили та роботів, щоб робити щось за вас, вас і них, і доручати їм спеціальні завдання. Ви можете дати їм завдання збирати деревину та каміння, і ви можете залишити їх робити інші речі, які ви робите на земля для вас.

Через деякий час ви можете знайти свою землю, де всі ваші сили виконують певне завдання, і кожна з них перебуває в режимі зерна, намагаючись покращити прогрес у цьому конкретному полі збору вашої армії проти цих піратських роботів. У міру просування ваша земля, ваша земля буде розширюватися, і для вас відкриється більше атомів, щоб використовувати та покращувати свою землю. Захоплюючи землі піратів і знищуючи їх, ви можете додати до своєї земельної частини. і мати більше землі для використання в ланцюзі, що, наприклад, дозволяє вам використовуйте більше роботів і розширюйте свою роботу, оскільки в грі є багато оброблюваних місць і багато землі. Ви можете отримати необмежену піратську допомогу та землі.

Pros

+ Барвиста графіка

+ Цикл дня і ночі зі зміною погоди

+ Різноманітні веселі предмети гри

Cons

– Вороги піратів дуже обмежені

– У грі немає цілі після короткого періоду розширення та досягнення певної точки

музыка - 7
гісторыя - 6.5
геймплэй - 7
графічны - 7.5

7

Ця гра, яка є ще однією грою в серії Autonauts, може подарувати вам години задоволення з покращеною графікою та більш різноманітними предметами. Розширюючи поля та предмети в цій грі, ви можете зануритися у свій власний світ, щоб ви могли подумайте про розширення та покращення своєї землі

ОГЛЯД Yuoni

ОГЛЯД Super Bullet Break