ОГЛЯД Snow Bros Special

Сьогодні ми хочемо поговорити про гру, яка є однією з тих ігор, які були перероблені або перероблені та переміксовані. Ми хочемо вивчити цю гру сьогодні, щоб побачити, чи змогла вона збігатися з елементами в оригінальній версії. І зберегти її старе існування і привести його до сучасного та сучасного стану, але це ще один такий самий повтор і повторювані та нудні ремікси. Залишайтеся з нами, щоб вирішувати це питання комплексно. І ми надаємо вам наш огляд Snow Bros Special.
Крім того, на самому початку огляду ми повинні особливо подякувати видавцю гри, який надав цифрові коди цієї гри на нашому веб-сайті, щоб ми могли переглянути цю гру на платформі Nintendo Switch і поділитися з нею своїм досвідом. Поговоримо з вами. незабаром і продовжити гарний вміст.
Що ж, після того, як ми закінчимо китайський вступ, ми маємо перейти до основного огляду гри. Треба сказати, що гра є однією з тих ігор, які кожен у підвалі вашого будинку відчував у минулому або зі своїми Батько та сім’я купили гру в магазинах прокату відеоігор і хоча б раз переглянули її, тому ця гра для багатьох геймерів, які займаються цим протягом тривалого часу. І вони люблять відеоігри. Так, я Я розмовляю саме з тими гравцями, які грають у відеоігри з 80-х і 90-х років, і вони це роблять досі. Ця гра може бути дуже приємним досвідом для цих гравців. Про що я говорю зараз, тому що вона може повернути багато спогадів з минулого і дарує особливе та гарне відчуття гравцям, які переживають цю гру.

Перше, з чим ми стикаємося, коли стикаємося з цією грою, і це може бути дуже гарною новиною для шанувальників цієї серії, це те, що в розділі Аркади замість 50 основних етапів, як у оригінальній версії гри, тепер ігрові етапи збільшуються. І у нас може бути більше етапів, ніж у головній грі, що може бути хорошою новиною для багатьох шанувальників цієї серії, тому що в розділі «Аркади» вони можуть проводити більше годин, вивчаючи гру, а також битися Граючи з різними, а також складними бійками з босами цієї гри що диявол, який присутній на фінальній стадії гри, може розіграти свій досвід трохи довше, ніж оригінальна версія гри, що може бути для них дуже приємно.
Можна сказати, що різні й різноманітні аспекти цієї гри являють собою набір змін, які спричинили використання особливих творінь у цій грі, і це робить цю гру набагато більш особливою та унікальною в минулому, ніж інші ігри. Вона була випущена тоді. час, а також усі ці різноманітні розділи, які ми можемо побачити їх повний перелік у значенні та списку гри, зараз і зараз є миттєво красивими та унікальними, які, можна сказати, все ще виглядають креативно, Хоча ці режими використовувалися в минуле і, можна сказати, було дуже новим та інноваційним на той час.
Наприклад, якщо ми хочемо згадати один з цих унікальних розділів, то це розділ режиму Monster Challenge, де ви стикаєтесь з низкою монстрів, з яких ви можете вибрати, і цього разу, замість того, щоб битися з ними, ви можете бути їх роль і бути на стадіях такими, якими вони є. Так, ви праві, тому що ви можете бути на етапах як монстри, з якими ми боремося, і в цій частині все зовсім інакше
Гра є абсолютно новими і сучасними іграми, тому ви можете отримати абсолютно нове відчуття від цієї гри, щоб ви відчули, що це ремікс старої гри, яка, можливо, була випущена в останні десятиліття. Графічні режими настільки гарні, що можна Зазначимо, що в різних розділах вони спостерігали багато функцій ігор нового покоління, а з точки зору графіки, ми бачимо помітний прогрес у Snow Bros Special, тоді як багато інших ігор у цьому ж розділі зроблено ремікс. І це допомагає майстер не може зробити цю опцію, тобто графічний і візуальний режим власних ігор так, як вони повинні були піти, але я повинен сказати, що ця гра змогла встановити основні режими оригінальної версії гри в минулому, а не порушувати основні елементи гри. Версія електронної пошти є успішною, оскільки зберігає можливості та особливості оригінальної гри та додає до неї більше елементів.

Але якщо ми хочемо поговорити про цю гру в цілому і в цілому, то треба сказати, що ця гра змогла надихнутися можливостями і особливостями оригінальної версії гри, яка вийшла в останні десятиліття для старих консолей і платформ. оскільки дуже гарна версія з реміксом і ремастерингом змогла зберегти всі функції оригінальної версії, закріпившись на ринку відеоігор, а також, додавши ще багато кроків до розділу Аркади, можна сказати, що хороший прогрес досяг Ми можемо зробити геймплейну версію гри набагато довшою, ніж звичайну, що також є дуже приємною темою для тих гравців, які люблять випробовувати цю гру довше.
Також Степер Bros Special може бути дуже складним у відкритій частині столиць на різних етапах, що трохи ускладнює їх вбити та досягти наступних етапів, а це був складний детонатор, і складність етапів у цій грі може бути одним із варіантів, які роблять цю гру Ми сподіваємося, що в цьому огляді ви допомогли своїм близьким ближче познайомитися з цією грою або, подивившись на фотографії цієї гри, побачити, які графічні покращення були зроблені у версії ремейку цієї гри.

Pros

+ Створення ностальгічного відчуття

+ Дуже гладка і сучасна графіка

+ Складні бої на басах

+ Додано більше кроків у розділ Аркади

Cons

– Нудний геймплей

– Дублююча гра прокрутки

музыка - 6.5
гісторыя - 6
геймплэй - 5
графічны - 7

6.1

Спочатку гра була здатна додати кілька елементів до цієї версії, дотримуючись оригінальної версії гри, але ми не повинні ігнорувати той факт, що загальна тенденція ігрового процесу через деякий час стає більше, і це великий удар по тілу Келлі грає

ОГЛЯД Evasion from Hell

ОГЛЯД Dungeons of Dreadrock