ОГЛЯД Pupperazzi

Іноді нам усім потрібно піти від людського світу та подорожувати до інших фантастичних та уявних світів, де ми можемо знайти більше спокою та, нарешті, зможемо знайти мир, якого немає в людському світі, де більшість людей борються між собою та Зазвичай іноді все стає шумно. Світи, про які він згадує, схожі на фантастичні світи, де існують лише собаки. Так, ви правильно почули. Сьогодні давайте помандруємо у світ, де правлять собаки. Здається, вони були дуже мирні один з одним, навіть не сварячись один з одним або сваритися через щось. Залишайтеся з нами в продовженні огляду, щоб повністю переглянути гру, гру в якій у вас немає особливого завдання, крім захисту собаки. Давайте фотографувати.

Як я вже згадував у першому абзаці, наше головне завдання в грі — фотографувати собак, і іноді в цих іграх нам не потрібно брати в руки рушницю, щоб вбити нашого ворога від однієї лінії до іншої. на іншій лінії виконувати заборони одну за одною, щоб інші місії прийшли до нас після них.Нарешті, закінчіть гру після всіх дій, але гра, яка сьогодні перед нами, не хоче цього робити і хоче помістити гравців у дуже спокійний світ, де собаки повністю розслаблені поруч і роблять різні речі. Це можуть бути те, що вони зазвичай роблять у реальному світі, а оскільки цей світ є Можливо, ці речі не обмежуються тим, що роблять собаки, і вони можуть робити багато речей з каравану поруч з вами, і ви можете бачити їх і фотографувати.

Здається, як фотограф у цьому світі, якщо ви подивіться на тінь головного героя на землі, ви побачите камеру, яка має руки та ноги та рухається в різних частинах і робить фотографії милих собак у різних місцях. зробіть певну кількість фотографій собак, щоб виконати свою місію та перейти до наступних частин і бар’єрів, і коли ви це зробите, і хлопці після того, як усі фотографії, які ви зробили в попередній частині, будуть видалені з вашої камери. Звичайно, Є способи, за допомогою яких фотографії, які вам подобаються та не подобаються, залишаються у вашій камері, і це перенести ці фотографії до категорії улюблених фотографій, а потім видалити інші фотографії з камери.

У Pupperazzi гравець бере на себе роль фотографа собак, який подорожує містом, фотографуючи різних собак. У грі гравець винагороджується за те, що він знімає найкращі пози та емоції собак, а також ставить перед ними кілька завдань, як-от фотографування протягом певного періоду часу або фотографування собак із певним предметом. Мета гри — зробити якомога більше хороших фотографій, щоб залучити підписників у соціальних мережах, розблокувати нові області та завдання. Гра забезпечує ідеальний баланс між складністю та розслабленням, що робить її приємною грою.

Ви фотографуєте собак. Ще одна особливість цієї теми полягає в тому, що ви можете сфотографувати всі об’єкти на карті, які ви вважаєте привабливими на їхній землі. Іноді вашу увагу може привернути захід сонця на пляжі, а іноді зірки на небо. Зробіть це, і в грі немає обмежень на фотографування, і ви можете фотографувати будь-що в будь-який час і в будь-якому місці, яке вам заманеться.
що
У грі є різні типи собак, і ви ніколи не втомитеся від кількості собак та їх зовнішнього вигляду.Частини викличуть багато посмішок на ваше обличчя, і ви маєте можливість погладити собак і побачити різні частини різні кольори та робити з ними різні речі, різні соломинки, якими зазвичай є люди та собаки, також у цій грі, але вони також можуть робити інші речі, такі як їзда на велосипеді, речі, які не мають місця у свідомості людини, Ось чому ця гра є дуже смішною та дуже розслаблюючою грою, вони визнають

Інша проблема, яка робить PUPPERAZZI набагато привабливішим для мене, полягає в тому, що ми бачимо цикл дня та ночі в грі, тобто ми можемо побачити ранок у пульсі ринку, а потім побачити захід сонця в грі та в Нарешті дивитися ніч у грі, що всі ці години дня та ночі в грі показують себе по-іншому, і я маю на увазі те, що я відрізняюся від того, що з точки зору зйомки в ці моменти та різний час вони є в день і ніч Ми бачимо, що ми можемо робити абсолютно різні фотографії, наприклад, на заході сонця, ви можете робити дуже розслаблюючі фотографії сонця, яке змінює колір і атмосферу гри під час заходу.
Крім того, ви маєте іншу музику порівняно з іншими датами та часом, що змушує нас бачити з різних боків удень і вночі, що може вказувати на привабливість відповіді гри, а також творці намагалися створити її в грі.
Біографія гри, яка є красивою мультиплікаційною графікою вантажівки, є однією з інших тем, які підживлюють цю проблему, тобто, коли ви відчуваєте всі кольори, а також країни, які ви бачите в різних частинах, вони серед дуже розслаблюючих кольорів, які переливаються шарами. і вони м’які, і графіка в різних частинах гри однакова, ви не побачите в грі дуже гучних і дратівливих кольорів, і всього, що є в грі, багато кольори, музика, голоси Трансляція дуже коротка, щоб створити дуже розслаблюючу атмосферу та дуже красивий фантастичний світ у грі
Нарешті, якщо я кажу про сюжетну частину гри, я повинен сказати, що в грі немає історії, і загалом ми не бачимо конкретної історії, тому грі також не потрібна історія.

Pupperazzi — чарівна інді-гра, яка пропонує чудові враження кожному пристрасному любителю тварин. Розважальна та захоплююча графіка та звукові ефекти гри занурюють гравця у світ милих та дивних собак, що робить гру захоплюючою. Pupperazzi — ідеальний вибір для невимушеної гри з її захоплюючим світом, веселими завданнями та чарівними собаками, що робить її чудовою грою для людей будь-якого віку.

Було б краще побачити, що ми маємо в битві, де гравці стикаються з грою, між грою та гравцями встановлюється більше спілкування, але в будь-якому випадку гра не розповідається в жодному світі чи історії, а ми лише у світі, де собаки присутні і єдине завдання. Ми хочемо фотографувати їх і насолоджуватися кожною миттю нашого перебування в цьому світі.

Pros

+ фантастична графіка

+ світ гри відчувається живим

+ різні собаки для спілкування

+ різні місця для дослідження

+ хороша глибина дизайну рівнів

+ цикл днів і ночей

Cons

– Механіка гри відносно проста

– відсутність вмісту може зробити гру менш схожою на повноцінну відеогру

– Цільова аудиторія гри відносно вузька

– технічні проблеми та помилки

– відсутність сюжетної лінії

музыка - 6.5
гісторыя - 4
геймплэй - 6.5
графічны - 7

6

PUPPERAZZI — чудова відеогра, яка ідеально підходить для тих, хто любить тварин і пригодницькі ігри. Його барвиста мультяшна графіка та кумедні персонажі викликають посмішку на вашому обличчі та дозволяють легко загубитися у світі гри. Геймплей досить складний, щоб бути цікавим, але не настільки складний, щоб розчаровувати.

ОГЛЯД Iris and the Giant

ОГЛЯД KRAINO ORIGINS