ОГЛЯД Apocalive

Ігри про зомбі майже стали окремим жанром, у якому нам доводиться мати справу та знищувати зазвичай зомбі та людей, як правило, за допомогою зброї та іншого обладнання, яке можна знищити в різних іграх.Трохи складніше, що вам потрібно збирати різне обладнання, щоб мати можливість знищити їх. Сьогодні існує багато ігор цього жанру, кожна з цих ігор намагалася зробити зомбі іншим способом для нас. Можливо, гра показує зомбі лише як старих класичних зомбі, або рухається повільно та повільно наближається до вас, але інакше інша гра могла б створити абсолютно нових зомбі. в яких, поєднуючи дуже унікальні історії, які шановні розробники ігор принесли нам у минулі роки, ви можете отримати дуже гарні назви.

Сьогодні він перед нами таким же чином, і його фокус зосереджений на світі людей, де зомбі скрізь. і головна тема його ігор полягає в тому, щоб витрачати на різні хвилі зомбі, які атакують вас на різних етапах, і єдине, що нам потрібно вибратися з цих хвиль живими та мати можливість убити всіх зомбі, які атакують нас, і знищити їх. Тепер, щоб зробити це у вашій грі, нам потрібно зібрати різну зброю, яку можна використовувати, щоб знищити ці різні хвилі зомбі атакують вас. Звичайно, не зрозумійте мене неправильно, чим більше волосся рухатиметься вперед, кількість різних зомбі не збільшиться, але зомбі атакуватимуть вас у більшій кількості. Це зникає
У грі є різні середовища, і ви можете вибирати їх на різних етапах. Ви можете бачити як мене, так і початковий список гри та ці різні етапи та вибрати будь-який із них, у який ви хочете ввійти. Атака на вас Війна може знищити вас , звичайно, ви можете робити це в різних дисциплінах, і все, що ми бачимо в цьому ігровому процесі, це те, що ви можете знайти багато предметів на землі, які не мають великої різноманітності, і ви можете використовувати їх, щоб знищити зомбі. Ви також можете знайдіть на землі балки обладнання вашої зброї, вам потрібно підійти до них і натиснути кнопку, щоб мати можливість їх прибрати.
Оповідь гри ведеться від третьої особи, і ви керуєте персонажем, камера позаду нього показує всі різні напрямки та рамки, ви можете нормально керувати персонажем, направляти його в різних напрямках, а також інші завдання, які ви можете зробити, це запитати про різні камені, щоб ви могли переміщати свою роль у різних частинах світу. Mipri Karate досягає вершини за рік, і вони розглянули дуже штучну анімацію для цієї 3D-моделі, і ви жодним чином не можете прийняти наміри, що мають певну висоту і підіймаються на неї, і персонаж схожий на робота. Штучний трос стрибає поруч із ними з руками, спрямованими на Хамі
Крім того, штучний інтелект, призначений для зомбі, дуже слабкий, імена можуть втратити вас у різних частинах, і вони не можуть розпізнати, на чиєму ви боці, щоб він підійшов до вас, а також коли ви кидаєте гранати в бік зомбі. ми кидаємо, деякі гранати можуть взагалі не вибухати, а також кидок руки ларіджані головного героя в бік зомбі є трохи неприродним, а вибух цих гранат також створює дуже серйозні ефекти вогню та вибуху в Це створює гру
У грі немає особливої ​​історії, про яку можна було б говорити, і вони сказали, що в цей період апокаліпсису на нас нападають зомбі. Ця гра явно натхненна іншими іграми в цій історії.

Робота була зроблена дуже поспішно і гру слід розробити принаймні на кілька етапів, а анімація деталей, а також оточення отримають більше варіацій, щоб ми могли зіткнутися з реалістичною грою та насолоджуватися нею.

Pros

+ Існування різноманітних середовищ

Cons

– Не в повній мірі користуються всіма можливостями Unrail Engine 5

– Дуже погані візуальні та графічні режими, особливо в розділі вибуху гранат

– Повторюваний геймплей

– Відсутність розділу історії

– Дуже дратує фізика, особливо в розділі стрибків

– Озвучка і дуже проста музика

– Поганий ШІ для зомбі

музыка - 3.5
гісторыя - 2.5
геймплэй - 3
графічны - 3

3

Зрозуміло, що ця гра створена під натхненням чудових ігор, які були випущені в цій галузі, але ця гра має багато роботи та потребує багатьох незавершених частин, які розробники завершують і повертаються на ринок відеоігор.

ОГЛЯД Freshly Frosted

ОГЛЯД Pro Gymnast Simulator