ОГЛЯД McDROID

Ігри в стилі Tower Defense мають певні режими, в яких ви повинні захищати певні предмети, щоб мати можливість пройти етапи. Давайте розглянемо

McDROID – це гра захисту вежі, в якій вам потрібно захищати удари за картою від тварин, які намагаються на неї атакувати.
Ви знайомі з цим? На даний момент ми зрозуміли, що в цій грі ми повинні використовувати кілька предметів, щоб зміцнити наш захист від ворогів, які поступово збільшуються, щоб ми могли захистити себе та удари, які за нами Захищайте весь ігровий процес, який ви повинні бути готові захищати протягом всієї гри, тому будьте відкриті
Тепер, як формується ця робота, обговорюють і критикують. Ця робота додала грі особливого виклику та краси, а саме: ви можете перемогти ворогів, як робот, який рухається в грі. Приносьте та додавайте нові предмети та критику до ваші власні предмети, які стріляють у ворога за допомогою лазерів та інших режимів.
Гра приносить гравцям багато проблем з точки зору ігрового процесу, тому, якщо ви хочете почути броню та досвід цієї гри, і моргнув оком, ви можете побачити, що він грає в цю гру годинами, тому що ця гра завжди заохочує вас захоплювати нові предмети та переходити на нові етапи, щоб перемогти ворогів як ніколи раніше.


Є більше людей і кімнат для роботів, яких ми розміщуємо в кутках ролі в грі, що ці предмети можна придбати за діаманти та полуниці, які ви можете зібрати в цій грі
Ви можете зробити це, підійшовши й завантаживши предмети, які знаходяться поруч із ворогом, або захистивши головного робота у фінальній грі, отримати команди та через деякий час гарні оновлення для основного робота та взяти інші підрозділи в цій грі, щоб ви можете добре захищатися від ворогів і черв’яків, які наближаються до вас.
Так, головними ворогами нашої гри є комахи, які спочатку є маленькими істотами, а через деякий час, коли ми досягаємо вищих рівнів і більше обладнання, ми стикаємося з жалем і найбільшими, які вимагають більше завдань, щоб видалити коней. Ви повинні мати найсильнішу техніку, щоб швидко від них позбутися.
Ще одним позитивним моментом у цій грі є модифікована версія гри, у нас є кілька етапів, кожен з яких має різний дизайн навколишнього середовища, в якому вороги з’являються певним чином з певного місця, і ви повинні отримати різні предмети. їх і знищити свої основні удари
У цій грі також є інші механізми захисту, один з яких – це жінка, яка має очі-кнопки і представляє страшний режим, а поруч з основним роботом є, що після того, як наші вороги знайдуть більше режимів, ця жінка також отримує все більше і більше і бореться їх, а іноді і поради, які можуть бути корисними.

Графіка в грі є прийнятною і не може вважатися однією з найкращих графіків, які ви бачили. Зберіть все, включаючи різні етапи, добре зроблені разом і добре продумані в них, що можна сказати, щоб грати хороші години для гравців в цьому стилі.
Я не бачив жодних особливих технічних проблем у цій грі, і все було добре технічно і технічно, і в грі є країни та перевантаженість, як ми сказали, вона пропонує барвистий і хороший режим, який відповідає загальному середовищу гри.
Залиште, і в цій грі немає особливої ​​музики, але можна сказати, що ті самі звуки створюють хороші режими для гравців щодо інших предметів, що можна сказати відповідно до режимів сцени та захисту музичної гри. Свідок гарні фони в грі
Так, ця гра – це все, що вам потрібно. Якщо ви є шанувальником цього стилю гри, вона обов’язково запропонує вам її, а завдяки низькій ціні гри вона може залучити багато гравців і забезпечити чудові години розваг. Вони приносять.

Наостанок, щоб сказати кілька слів про цю гру, я повинен сказати, що ця гра цінується в певному жанрі, в якому перед вами стоїть завдання використовувати конкретного робота і робити це за допомогою інших роботів, які ви купуєте і в різних частинах .

Складіть план, розмістіть роботів, які зроблять їх сильнішими, і стріляйте у ворогів з лазерної зброї та інших можливостей, які вони мають, а вашими ворогами, які виходять із землі, зазвичай є комахи, такі як черв’яки та інші речі. Також варто згадуючи, що ви можете купувати ці предмети за полуницю, яку ви отримуєте від ролі та свої очки.

Це випускає ще один спеціальний продукт у грі для вас, щоб ви могли зробити їх сильнішими та пройти етапи. Також існує ряд етапів у рядок, що вода може проникнути в цю частину. Ви можете ходити в різних ролях у ролі цього рухомого робота в різних частинах карти. Обладнайте своїх роботів за допомогою А також виконайте кроки, щоб зробити ваші стосунки міцнішими, і вам буде легше перемогти ваші вороги Позбутися від нього.

Pros

+ Барвиста графіка

+ Веселий геймплей

+ Наявність різноманітних етапів і середовищ

Cons

– Невеликі технічні проблеми

– у версії для ПК не вистачало багатьох елементів

музыка - 6
гісторыя - 5
геймплэй - 7
графічны - 7

6.3

Геймплей такий веселий із барвистою графікою та художнім стилем. Крім того, з різними рівнями кампанії ця гра може запропонувати вам багато годин розваги.

ОГЛЯД Epic Dumpster Bear 2

ОГЛЯД Headland