ОГЛЯД Epic Dumpster Bear 2

На перший погляд, багатьом може бути нецікаво відчути цю назву, і вони вирішують, використовуючи графічні режими, не відчувати цю назву та вважати її марною, але ми повинні бачити, що ця назва справді така. Особисто, жодна іранська назва не повинна бути судити за його графічним станом.
Є вступне речення, в якому сказано, що жодну книгу не слід судити і включати в неї, незалежно від того, приваблива вона чи ні, вона діє набагато сильніше.
Epic Dumpster Bear 2 – те саме, ми не бачимо в цій грі не дуже гарної графіки, а візуальні режими в цій грі розміщені в найслабшій формі, що можна сказати, що вона зовсім не задовільна.
Також персонажі та вороги, які є в грі, і дивно, що не всі гравці можуть бути особливо зацікавлені в ній, але особисто мене розсмішило те, що коли я випробував гру через те, що я був більш смішним, мені настільки сподобалися ці дизайни, що це було дивно, і це дало мені нове відчуття, що інші ігри не можуть зробити, що ця гра дуже відрізняється в цьому відношенні.
Залишаючи осторонь графіку, те, що зрозуміло в грі, і нам не потрібно про це говорити, але ми трохи подивимось на це, але коли ми дійдемо до історії гри, починається історія другої версії гри саме там, де перша версія закінчилася.

Якщо ви бачили першу версію гри, ви побачите, що в кінці першої версії космічний корабель вибухнув, і наш сюжетний ведмідь був кинутий на Землю. Були отруйні землі, куди ведмедя кинули і завдяки хімікатам, які там були і вилилися на нього, він знайшов надприродну силу і тепер хоче помститися тим, хто забрав його землю в ці світи.Вони стали пустельними і отруйними.
На перший погляд історія дуже смішна і не має нічого особливого.У сюжеті є злий ведмідь, який мстить вершинам.І ми бачимо недоліки, які офіційно ліквідували прогалини того етапу, але загалом ці недоліки не мають із собою певного стану і розповісти історію гравцям розсіяно.
Крім історії гри, графіка в цій грі теж не дуже гарна, хоча я вже говорив, що графіка гри створила для мене смішний режим, який настільки слабкий, що ігри останніх десятиліть можуть бути двовимірною графікою цього гра. Вона змогла принести нам хорошу гру з поганою графікою. Це й вдалося. Залишайтеся з нами, щоб поговорити про це.
Відповідь – сила цієї гри. Графіка історії цієї гри. І в грі не було нічого складного, ця назва не вартувалася.
Однак я не можу сказати, що я виявив особливий інтерес до цієї гри і дуже особливих і дивовижних конструкцій, які ми бачимо в деяких частинах всередині ворогів, а також боїв з босами, які з’являються в кінці етапу, що викликало так, що я можна сміятися і насолоджуватися ними
Ігровий процес дуже складний, оскільки ми стикаємося з багатьма проблемами на різних частинах етапів. Що ми бачимо в інших 2D-платформерах
Але, виконуючи ці етапи гри, ми стикаємося з певними труднощами. Подолаємо виклики та перешкоди, які стоять на її шляху, але це ще не все. Після того, як кілька разів втратив своє життя на сцені з самого початку
Я хотів розповісти про різні бої BossFight, які існують наприкінці кожного етапу, що кожен із цих BossFight має свої унікальні можливості, що є одним із дуже позитивних моментів у цій грі.

Я настійно рекомендую дизайн цього гра, кожна з яких має форму і форму тварини у вигляді задачки, яка є у вигляді корови і проходить туди й сюди амбулаторно і має свої сили і Або клуб може бути в форму мордочки риби та переміщайтеся по карті, що є однією з найскладніших і найскладніших ігор у грі, яка може кинути виклик і залучити гравців, які випробували цю назву.

Загалом у нас є різні етапи в грі, але є й інші етапи гри, які відкриваються монетами, які ви збираєте під час етапів, і ці етапи відкриваються, коли ви закінчите гру в цілому, і розблокуйте додаткові етапи в У грі є ще 10 етапів, до яких ви можете отримати доступ, лише якщо маєте доступ до прихованих режимів входу на етапах.Досягніть і знайдіть їх на звичайних етапах, і якщо вони можуть це зробити, ви можете отримати доступ до секретних етапів, які розміщені в грі, де вони та вони можуть зіткнутися з більшою кількістю монет у цій грі.
Якщо ми хочемо говорити про звук і музику гри, я повинен сказати, що ця конкретна музика в цілому, яка завжди грає в грі, добре підходить до ігрового середовища, і ми можемо сказати, що коли ми зустрічаємося з Бабатом , особлива емоційна музика теж гарна. Загалом, у цій грі у нас немає конкретного звуку і ми не можемо багато про це говорити.
Нарешті, щоб говорити про гру в цілому, треба сказати, що ця гра має погану графіку і в ній немає особливого звуку, а також не дає нам особливої ​​оповіді, але головна суть цієї гри – це її геймплей. це може дати гравцям багато викликів певних груп, кожна з яких має певні слабкості, до яких гравцям доводиться йти і перемагати їх один за одним, і як гравець, якщо я хочу подивитися на цю гру, я повинен сказати, що ця гра дуже приємна. І вона була складною і може вас розважити, і ви на деякий час будете далеко від основного світу й увійдете у світ цієї гри, щоб протистояти викликам та її етапам.

Pros

+ Захоплюючий геймплей

+ хороший звук і музика

+ бої з босом

Cons

– Погана графіка і текстури

– жахливий сюжет

– у грі є тільки один тип ворога

музыка - 5
гісторыя - 4
геймплэй - 8
графічны - 4.5

5.4

Якщо ми хочемо дивитися тільки на графіку гри, ми не повинні переходити до цієї гри взагалі, або навіть якщо інші предмети в цій грі для вас важливі, ця гра може не відповідати їм, але ми можемо сказати що ця гра викликає захоплення з точки зору ігрового процесу, вона провокує і може кинути виклик гравцям

ОГЛЯД Arcadia Fallen

ОГЛЯД McDROID