ОГЛЯД Headland

Багато ігор створено з мобільних версій Nintendo Switch. Headland — це гра, яка перейшла від мобільної версії до версії для перемикання, тому ми повинні подивитися, чи зможе вона відповідати очікуванням гри з перемиканням чи ні? Слідкуйте за оновленнями, щоб отримати більше оглядів.
Я прийшов до багатьох ігор на мобільній версії для консолі Nintendo Switch. Гра, яка сьогодні перед нами, є однією з цих ігор. І вона може вписатися в консоль Nintendo Switch як сюжетна гра
Історія гри починається з того факту, що всі речі та землі, матері яких насправді відчувають гру, знаходяться в розумі карате, і, як випливає з назви цієї гри, ми можемо здогадатися, що всі ці предмети, які ми граємо в грі Розумієте, це одна з уяв головного героя. Барвистий світ і уява головного героя забирають його, тому ми повинні битися мечем, який є у головного героя. Частини, які є в грі, насправді потрібно видалити в уява та головний герой, хоча ми знаємо цю інформацію, існування монстрів, а також ірраціональних, а також ірраціональних світів є цілком логічним і природним через існування цих фантазій.
Історія гри забезпечує гарну основу для створення дуже красивого світу, а також дуже художню та барвисту сцену, на якій ми можемо ходити та взаємодіяти з нашими ворогами, щоб продовжити гру.

Ігровий процес – це все, що він пропонує вам, хоча в ігровому процесі ми маємо багато операційного середовища, і іноді в зразку ми повинні ходити та ходити по частинах, щоб ми могли використовувати їх, щоб перемогти ворогів. У деяких є кілька співвідношення середовища та дизайн середовища, в якому грають, наприклад, у грі є деякі кімнати, коли ви входите, немає виходу увійти в основний світ гри Запустіть його знову
Але окрім цих невеликих недоліків, екологічний дизайн був зроблений добре та продумано, так що, коли ви проходите етапи, у вас не виникає відчуття дублювання.
Тепер повернемося до ігрового процесу. Ігровий процес такий, що вороги уявно зелені перед вашим шляхом, і ви знищуєте їх за допомогою предметів у грі, на яку вони атакували, і рівнину можна атакувати різними способами та знищувати їх
Однак іноді головному герою дуже важко пересуватися через невеликі частини карти та надмірну кількість дрібних ворогів, якими гравці можуть перемогти своїх ворогів. Наприклад, у цій грі у вас є можливість використовуйте ворога, який атакує вас, щоб завдати вам шкоди і не постраждати, а іноді ви стаєте невидимими, щоб вони вас не бачили, щоб ви могли легко їх знищити.
Існують різні завантаження і етапи гри, кожен з яких має власний дизайн, і на різних етапах, коли ми йдемо далі, ми стикаємося з більшими проблемами з ворогами, про що можна сказати, що у ворогів вищої стадії набагато більше різноманітності.
Якщо ви рухаєтеся вперед, ви побачите, скільки ще різноманітних ворогів з’являється на вашому шляху, і ви можете боротися з ними, знищити їх і втратити своє життя.
Загалом у головного героя у верхній частині екрана є номер, який знищується атаками ворогів, і в кінцевому підсумку ви втрачаєте своє життя, але не переживайте, що втратите ці серця. Ви можете обертати карту та знаходити нові вершини, щоб бути доданим до сердець у верхній частині екрана, щоб вам було легше битися з ворогами та перемогти їх.
У грі вона намагається працювати зі швидкістю 60 кадрів в секунду, але коли ми боремося з ворогами, і ми ведемо багато важких битв з ворогами, ця людина може впасти, і в деяких місцях вона стикається з невеликим падінням кадрів Хоча це не видно, але це може викликати багато проблем у деяких частинах боротися, і це одна з проблем, яку не можна ігнорувати.
Графіка в грі також розповсюджується кольором у всіх середовищах і в усіх частинах карти.Отримуйте в грі предмети, за допомогою яких ви зможете покращити свою зброю, щоб перемогти ворога.

Звичайно, це колоритне середовище пояснюється прекрасній уяві головного героя, і якщо ви не зможете знищити ворогів, ці кольори зникнуть і вони захочуть забрати у вас цей барвистий світ і цей образ. Знищуйте ворогів усіма своїми могутність і прогрес вперед
Ця гра не зробила багато покращень через її мобільну версію, тобто версії iOS та Android, і можна сказати, що вона має додатковий крок у порівнянні з мобільними версіями, чого недостатньо для гри, портованої на Nintendo Switch. консоль.
Я маю на увазі розробників, які випустили цю гру для платформиNintendo Switch поспішає і вони не додали багато елементів у цю гру. І ми стикаємося з нестачею контенту в деяких частинах, так що після кількох етапів гра стає дуже нудною для гравців. Хоча ми говорили, що є багато екологічних конструкцій в цій грі, але ці екологічні конструкції не можуть компенсувати нудний ігровий процес і брак контенту в ньому і в кінцевому підсумку гравець втомлюється від цієї гри і залишає її
В останніх реченнях, якщо ми хочемо поговорити про цю гру, ми повинні сказати, що хоча в цій грі є дуже хороша графіка та художнє оформлення, а також вороги та режими бою, але через деякий час у грі є щось нове. У нього немає власних плеєрів, і він не демонструє значних покращень у порівнянні з мобільними версіями.

Pros

+ барвиста графіка

+ чудовий дизайн рівнів

+ красива історія

Cons

– Падіння кадру в важких боях

– Дубльований ігровий процес

музыка - 5.5
гісторыя - 7
геймплэй - 6
графічны - 6.5

6.3

Ця гра з її прекрасним художнім дизайном може нагадувати інші ігри Nintendo, хоча вона не може зареєструвати себе як гру Nintendo Switch.

ОГЛЯД McDROID

ОГЛЯД Heaven Dust 2