ОГЛЯД Madness Beverage

Вам подобається малювати космічних інопланетян поспіль? Відправляйтеся в темні та страшні простори.
Madness Beverage — це шутер від першої особи, в якому вам належить завдання, як вбивця монстра, подорожувати різними космічними планетами і входити в страшні та страшні печери, а всередині них — вороги та інопланетяни, які існують поспіль і жорстоко виснажені. Далеко старі роботи повинні нагадувати популярну і класичну гру Doom. У перший момент, коли ви входите в гру, ви швидко згадаєте Doom, побачивши графіку, а також анімацію гармат, які стріляють у ворога підряд і з великою жорстокістю.
Гра, яка в попередніх поколіннях приносила багато спогадів для старих геймерів, тому ми вбивали ворога всередині різних планет, щоб, орієнтуючись у світі цієї гри, ви могли легко визначити, звідки ця гра.
Ви очікуєте гри з високою графікою, як ігри дня, створені великими компаніями. Не йдіть на цю гру взагалі. Ви повинні побачити цю гру з баченням незалежної компанії та обмеженим бюджетом.
На початку гри давайте поговоримо про історію гри, де все починається, оповідається і формується, а причина для гри та переживання цієї назви є
Наразі ви працювали разом, щоб зрозуміти речі. Ви, мабуть, усвідомили, що наш головний герой – це людина, яка вміє працювати зі зброєю і має обов’язок перед демонами, а також інопланетними істотами, звільненими Маносом і планетою. Подорожуйте планетою і знищуйте це.


Історія гри така ж проста, як вам потрібно пройти крок за кроком і бар’єри на інший рівень і різні локації та вбити ворога, який там є. У грі немає того самого, що може запропонувати, якщо ви любите екшен стиль гри. Ви перший, хто відразу купив цю гру, тому що на вас чекає багато розваг, але якщо ви просто хочете випробувати шутер від першої особи і маєте великі очікування від гри, я повинен сказати, що це гра не може вас задовольнити.
Дизайн етапів дуже добре поєднується з просторами, в яких існує гра. Кроки, які легко нагадують вам гру, яку ви згадували, і ви можете відчувати, що гра хоче, подорожуючи цими страшними локаціями та місцями. ти
Локації гри такі, що одна за одною стає приємнішою для приємних гравців, так що ви можете вибрати їх після проходження всіх етапів і вибрати свій конкретний улюблений етап з усіх інших етапів.
Ми стикаємося з безліччю дуже серйозних ворогів. У грі ми бачимо ворогів у землі та небі, кожен з яких атакує вас у різних режимах, і у вас є завдання перемогти їх, а це можна зробити за допомогою Do more різноманітних знарядь в грі
Зброя та боєприпаси, що кожен нападає на ворога однаково. І зробіть це максимально жорстоким способом, ця гра вже може стати улюбленою гравцями
Існують різні відео для знищення ворогів, які ви можете робити за допомогою різноманітної зброї, кожне з яких доступне вам однаково, і якщо ми хочемо поговорити про анімацію цієї зброї, ми повинні сказати, що у нас є дуже хороша анімація Ця гра, хоч і створена популярною компанією, але в усьому, якщо занизити наші очікування, можна сказати, що вона показала набагато краще серед інших незалежних ігор.
Говорячи про ігри, які є в грі, ми повинні мати файли, які є дуже красивими. Мені особисто сподобалася складність, тому що я вважаю, що для такої гри необхідні відкриті файли, тому що вони можуть вам допомогти. Киньте їм виклик, і ви будете здатні перемогти їх, коли знайдуть свою слабкість.

Ця гра хороша в тих частинах, де ви стикаєтеся з багатьма проблемами, щоб вбити ворога, і я повинен сказати, що за допомогою спеціальної музики цієї гри гравці можуть краще зрозуміти гру.
У грі є страшні та хороші місця, а також більш страшні та різноманітні вороги, які перед вами, щоб убити їх. Налаштуйте разом за умови
У цій грі у вас є завдання виконувати невеликі завдання, наприклад, знайти радіосигнал або слідувати певним слідом, щоб дістатися до підказок, і є маленькі гості, але вся увага гри зосереджена на дії від першої особи.
На цьому шляху вам належить перемагати ворогів один за одним і насолоджуватися музикою гри, а ми робимо це за допомогою різноманітної зброї, а також більш красивих і різноманітних місць, створених творцем цієї гри.
Раніше ми згадували, що в грі багато етапів, етапів, через які ви можете пройти кожен з них, щоб зіткнутися з новими викликами.Розміри ворогів різняться на різних етапах, і ви з труднощами.

Ви зіткнетеся з різними півкроками
Є ігрові предмети, які головний герой може випити, отримавши набагато більше сили, що дуже багато для снайперів-ворогів, але це хороший предмет, і ми можемо тягнути їх легше і продовжувати свій шлях.

Предмети, які плавно підсилюють персонажа в різні моменти гри і змушують головного героя гри знищувати різних ворогів, які ростуть на його шляху.
Крім того, різноманітність бійок з босами, про які ми говорили, хоча це може кинути виклик гравцям, все одно залежить від того, як гравці з ними справляються.

Нарешті, ми повинні сказати, що ця гра може добре виплеснути ваш гнів своїм ігровим процесом, хоча ми, можливо, не побачимо нового покоління графіки і гра нагадує нам старі класичні ігри, але, як ми вже говорили, ми не повинні перестаратися. чекав, тож сідай у своє крісло, запускай гру та насолоджуйся нею.

музыка - 6.5
гісторыя - 7
геймплэй - 8
графічны - 6

6.9

Ця гра зі старою старою графікою може зробити старих гравців дуже щасливими, а також з великою різноманітністю ворогів і різних просторів може стати однією з веселих ігор у цьому розділі.

ОГЛЯД Hollow 2

ОГЛЯД Gardener’s Path