ОГЛЯД Gardener’s Path

Gardener’s Path – це двовимірна піксельна гра, де ви бачите карту зверху, а всередині ми маємо карту для захисту вашого саду, який оточений інопланетянами та комахами. Слідкуйте за оновленнями, щоб отримати повний огляд цієї гри, щоб побачити, чи це було задовільно
Як ми вже говорили, загальна історія цієї гри полягає в тому, що у вас є сади, і в них проникають комахи та дратівливі істоти, і ви повинні позбутися від них і повернути їх до початкового стану.
Історія гри в цілому дуже гарна і приносить задоволення, щоб створити загальну структуру, в якій гравець рухається і фактично є оповідачем гри в цьому стилі, і можна сказати, що нам не потрібна більш складна історія для цей предмет.
Загалом, вхід у гру відбувається таким чином, що у вас є різні етапи в грі, ці етапи однакові від найлегшого до найскладнішого підряд. Після проходження цих етапів ви переходите на наступні етапи.
На самому початку, коли ви входите в гру, ви можете побачити, що знаходитесь всередині саду, оточеного існуючими скелями, і насправді ви можете рухатися в певних напрямках лінійно.
Я перемістив цю лінію — це ядро ​​гри, в якій ви рухаєтесь лінійно, і з неправильними ходами ви можете втратити своє життя, що призведе до того, що ви не зможете успішно завершити цей етап.
Завантажте гру Є рослини, які ви втрачаєте, маючи з ними справу, а ми подбаємо, щоб вони рухалися в ряд Релігійні часи.
Гра надає гравцям налаштування та налаштування, які, якщо ви програєте гру 5 разів поспіль і знову, перейдіть до наступного етапу, не залишаючи його позаду.
Всього в цій грі у нас 64 етапи, які один за одним ускладнюються, а супроводжують нас складніші предмети.

У цій грі є й інші імплантації. Персонаж-чарівник листів знаходиться всередині кожної карти, і ви натрапили на нього. Ви можете побачити діалогове вікно, що з’являється на екрані, і побачити, як головний герой взаємодіє з ним. Новий, в якому з’являється роль і представляє гравців
Наприклад, пройшовши приблизно від 10 до 15 кроків, ви зіткнетеся з іншим, якого ви можете видалити в цій ролі, якщо він оточений рослинами, які ви не мали іншого способу повернутися в минуле і почати кроки знову звідти.
Вам може бути цікаво, як далеко це зайшло і яка мета гри. Насправді мета гри полягає в тому, щоб досягти кристалів, у яких вона грає роль, і ви повинні мати можливість рухатися безпосередньо, щоб досягти ЗМІ, що добре. Звичайно, ми стикаємося з безліччю перешкод і викликів на нашому шляху, щоб ми могли взяти кристал на місце і перейти до наступного етапу.
Розробити кроки в основних пунктах гри дуже просто. Ви перебуваєте в рамках маленького саду, де не так багато проблем, і ми можемо дістатися до церкви одним рухом, але чим далі ми йдемо і особливо у фіналі На етапах, тим більше ми стикаємося з садами, які можуть бути вражені Мені потрібно рухатися з лінією та предметами в ролі, повертатися в минуле й робити інші речі, які ви можете зробити.
Все здається простим. Треба сказати, що на самому початку гри, як і все просто і підряд, ви, друзі, можете легко пройти початковий етап гри. Перед нами стоять неймовірні випробування, і гра ставить багато головоломки на вашому шляху, щоб ви могли подумати та побачити, який найкращий спосіб дістатися до кристалів у грі.
Музика в грі добре працює в грі, тому ви взагалі не відчуваєте втоми від цих повторюваних садів, хоча ці сади мають багато деталей після кількох етапів, і ми стикаємося з новими ворогами, які іноді втрачають життя одним ударом і ви повинні вдарити їх кілька разів поспіль, щоб вони втратили життя, що змушує гравців стикатися з більшими проблемами на більших етапах.

Музику та музику, яка найкраща в грі з конем, так, що ви хочете закрити очі на кілька моментів, просто послухайте фонову музику, яка грає в грі, музику, яка дуже добре вписується в навколишнє середовище в якій грається гра. Вона була створена для гравця і може бути чутною музикою для будь-якого гравця, який відчуває цю гру.
Нарешті, я повинен сказати, що ця гра, хоча вона має просту історію і багатьом гравцям на початку може здатися нудною, але я обіцяю вам, що якщо ви витримаєте в грі від 30 хвилин до години, такі завдання та загадки ставлять перед вами, що вам подобається їх робити
Крім того, наявність різноманітних і дуже різноманітних етапів і великого розмаїття предметів у грі, щоб мати можливість кинути виклик гравцям, є ще одним морем того, що ця гра є однією з пропозицій нашого сайту для вас, дорогі.

музыка - 8
гісторыя - 7
геймплэй - 8
графічны - 9

8

Ця гра з її веселим ігровим процесом і гарною музикою змушує вас переживати її годинами. Особисто для мене виклики, з якими він зіткнувся, були дуже приємними для мене щодо того, яким шляхом йти.

ОГЛЯД Madness Beverage

ОГЛЯД Trophy