ОГЛЯД KartRider: Drift (Beta)

Гонки завжди були дуже привабливими для нас, особливо ті гоночні ігри, у яких є режим мультфільму, і ви знаєте транспортний засіб, у якому, як і транспортні засоби, взагалі можуть кидати ракети, ваші вороги та суперники, які Видаляйте існуючі відстані, щоб ви могли виходимо на перше місце. Ми знаємо ці ігри як CTR і Mario Kart. Сьогодні ми збираємося встановити гру, яка відноситься до тієї ж категорії ігор.
KartRider: Drift — це гоночна гра CTR, у якій ви фактично граєте роль одного з персонажів із зображення, який керує транспортним засобом і має посісти перше місце. Фактично, версія, яку ми збираємося представити сьогодні, є бета-версією гри. Однак ми повинні переконатися, що, незважаючи на те, що ми переживаємо бета-версію гри, і все працює добре і може залишити вас задоволеними.
Насправді ми також відчули гру для консолі Xbox One, яка, треба сказати, добре працювала з усіма компонентами гри, особливо з ігровою графікою, яка мені особисто дуже подобається. Насправді всі моделі в грі мають барвиста графіка. Можна сказати, що забезпечує нове середовище для гри
Перегляньте ігрову графіку Перше, що ви запам’ятаєте, — це графіка ігор Nintendo, ігор, які пропонують своїй аудиторії барвисті та яскраві світи, щоб гравці могли більше насолоджуватися іграми.

Наскільки ми відчували цю гру, у нас немає жодних помилок чи технічної графіки в грі, і можна сказати, що ігрова графіка спрацювала дуже добре, і ми повинні привітати творців гри з цим.
Музика та озвучка в цій грі, хоча ми відтворюємо дві-три музику неодноразово в ігровому процесі, але я повинен сказати, що детальна озвучка машин, а також персонажів у грі – це найкраще зроблено. Є і може привернути ви так само, як гоночна гра, як Mario Kart
Ігровий процес дуже знайомий багатьом з нас, тому що ми багато стикалися з іграми в цьому стилі, але треба сказати, що ця гра з її новою графікою, можна сказати, є новою версією гоночних ігор у цьому стилі.
Розклад Те, що відбувається в ігровому процесі, полягає в тому, що вам потрібно керувати своїми автомобілями, щоб першим дістатися фінішу і виграти приз першої особи, що змушує вас підніматися в грі.
Хоча це підвищення не працює в бета-версії гри, але я не міг зрозуміти, яке місце займає цей рівень у грі. Pipes модернізував обладнання автомобіля або робив інші речі, щоб оновити персонажа, а також рівень гри
Загалом, перед вами в грі три персонажі, персонажі, які можуть їздити на машинах і керувати цими машинами як ваш головний герой.
Скажімо, що, незважаючи на відсутність персонажів у цій грі, вона не відчуває себе нудною та повторюваною в грі та глядачам, а також гравцям, які це переживають, тому що для автомобілів є так багато костюмів та оновлень, що ви можете Оновіть з найменшої частини автомобіля до найбільшого в розділі оновлення автомобіля, щоб ви могли долати гонки з більшим рівнем і потужністю та вигравати перегони.
У грі є власна графіка, а дизайн етапів виконано найкращим чином. Дрейфуйте в грі, щоб головний герой гри міг досягти першого місця. Наприклад, коли ви відчуваєте гру, ви можете Використовуйте ярлики. На карті гри є правильні дрейфи, які ви робите, щоб завершити гру набагато швидше, ніж інші, щоб ви могли швидше досягти першого місця.
Перегляд – це не особлива історія, і все, що відбувається, це мчати та мчати на своїх машинах, і, як випливає з назви гри, ви насправді більше задоволені дуже хорошими монастирями, створеними творцями цієї гри. Платіть за ці турніри
Якщо я хочу порівняти цю гру з іграми того ж жанру, які поки що вийшли на ринок, то мушу сказати, що система і механізм дрейфу в цій крутій грі є найбільш відповідною фізикою для підтримки атмосфери гри. а також більш плавний ігровий процес.

Насправді, ви можете пройти через ярлики в цій грі за допомогою цієї системи перетягування, щоб завершити турнір за менший час.
Я закохався в ці ярлики на карті, тому що я думаю, що в цій грі насправді є щось нове, щоб показати гравцям, роблячи та розміщуючи їх там.
Але недоліки, про які можна згадати в грі, — це предмети, які ви кидаєте у ворогів. Як ви знаєте, у всіх іграх, які розповідаються в цьому жанрі та мають режим гонок, ваш персонаж насправді має можливість кидати предмети у ворогів, що зазвичай змушує їх не брати участь у гонці, щоб ви могли їх обігнати.
Але предмети в цій грі роблять це набагато більше, ніж зазвичай. Наприклад, якщо хтось вдарить вас ракетою, ваш ігровий персонаж не зможе рухатися дуже довго, і це призведе до того, що стане ігровим процесом і буде трохи важко робота МікГоловний бігун турніру повернувся.
Знову ж таки, ми не повинні ігнорувати той факт, що наразі ми переживаємо найкращу версію гри для Xbox One, і все ж наш досвід бета-версії цієї гри дуже приємний, він сказав, що якщо оригінальна версія цієї гри випробує її , ви можете закохатися в нього

музыка - 5
гісторыя - 7.5
геймплэй - 8
графічны - 8.5

7.3

Ця гра з її прекрасною графікою, а також її незабутнім гоночним стилем може сподобатися багатьом гравцям.

Огляд Angry Alligator

ОГЛЯД Fishing: North Atlantic