Огляд Angry Alligator

Сьогодні ми розглянемо гру, яку ми бачили в інших місцях. Стиль, який дозволяє вам бути замість тварин і замість цього визначитися з головним героєм гри – це тварина. Наша іграшка – крокодил
Я був дуже схвильований спробувати цю гру, тому що досвід ігор, які ставлять вас у роль тварини, дуже приємний для мене, тому що ви можете вийти з цього постійного повторення і народитися твариною, щоб існувати. Дивлячись на те, що там насправді, ця гра показує заклик до цього. Звичайно, в ігровому середовищі ви не можете робити те, що собі уявляєте.
Насправді, ця гра прийшла, щоб помститися людям, гра, яка розташована в дуже спокійній зоні, а також у пишному оточенні та високих деревах красивих тварин, але люди прийшли, щоб зібрати їх усіх у крокодилах, і тепер це робота крокодилів. Це відновить їхній спокій, мир, який здобули люди
Наша роль у цій грі полягає в тому, що всі люди, які забирають у нас душевний спокій, можуть бути тільки в різних формах і мати різні типи, і ви можете визначити свій настрій на початку гри.
Хоча це не сильно впливає на ігровий процес, але може бути ефективним в інших аспектах. Наприклад, у вас є режим налаштування для ваших крокодилів, у якому ви можете надіти зброю на іншого крокодила або поставити на нього такі пристрої, як радіо. Вони грають музику, щоб, коли ми підходимо до людей, вони не чули вашого голосу, і ви могли легко їх зловити.


Це одна зі зброї в грі, яка дуже ефективна в цій грі, тому що наша головна мета в грі – люди. У грі також можуть бути інші цілі, на які ви можете полювати, а також збільшити себе як тварину. Є кути гри
Але ви повинні бути обережні, тому що ці тварини дуже шкідливі і можуть вас вбити, і це кінець гри, на цьому ми бачимо гру з одним з великих недоліків.
Ви також можете отримати багато очок за вбивство метеорів, тварин і людей, коли станете більшими. Save Yourself Гра може вказувати на крок або два пізніше, що зазвичай дратує
Оскільки ви витрачаєте занадто багато часу на гарячу воду під час співбесіди, і занадто багато часу, щоб побачити, як ви повертаєтеся на два кроки, це дуже турбує гравця.
Тепер, якщо ми подивимося на інші недоліки недоліків цієї гри, то ще один недолік можна віднести до технічних недоліків, а також до недоліків цієї гри. Банки, які іноді стають настільки великими, що вони більше не можуть грати за гравців і продовжують Гра стає дратівливішою
Банки, від яких я міг би легко позбутися, але в деяких моделях, а також деякі анімації легко популярні, і гравці можуть їх бачити
Наприклад, іноді люди і люди в цьому середовищі висушують їх, як статуї разом, і ви не можете позбутися від них, наближаючись і нападаючи на них. Вони дивляться на вас, як на статуї, на які нічого не впливає.
І в ігровій фізиці є багато технічних проблем, які ви легко можете побачити в об’єктах в навколишньому середовищі, наприклад, ви можете побачити, коли ви атакуєте тварин, що тварини перебувають у стабільній рівновазі на них. Вони не суша і, здається, завжди стоять на воді тремтить, а інші об’єкти, що існують в навколишньому середовищі, не є винятком і фізичні властивості неприпустимі.
Звісно, ​​не варто упускати з уваги, що ця гра була зроблена з дуже мінімальним бюджетом, а отже, і з працьовитим колективом, який випустив цю гру, я повинен сказати, що вони чудово попрацювали, хоча їхні численні недоліки у багатьох області . Можна сказати, що ця гра дуже весела, і ви можете перебувати в розслаблюючому світі і в тих самих звуках і музиці, які добре розміщені в деяких частинах гри, щоб ви могли більше спілкуватися з навколишнім середовищем.

Також в інших частинах гри, таких як графіка, ми бачимо дуже привабливе та жваве середовище, а також динамічне середовище, яке своєю барвистістю та поєднанням компонентів забезпечує дуже приємне середовище для такої гри.
У навколишньому середовищі є різні хороші тварини, і ми можемо сказати, що вони є дуже хорошими компонентами в цьому середовищі, на яких ви, крокодили, можете полювати, щоб вони могли збільшити свій бал і досягти наступних клітин і більших крокодилів.
Є також маленькі ігри, в які можна грати, щоб швидко підняти рівень крокодила, хоча ці ігри не дуже різноманітні, наші маленькі ігри не дуже складні, наприклад, одна з цих маленьких ігор, які є всередині, є середовища. Є кошики, в яких у вас є завдання зібрати зібрані вами фрукти і покласти їх, щоб вони були наповнені, і ви будете винагороджені балами.
Творці можуть грати в ігри в цьому розділі. Маленькі ігри, які існують у цьому середовищі, трохи збільшуються або принаймні роблять ці маленькі ігри трохи складнішими, щоб гравці могли знайти більше конфліктів з ними, щоб гравці могли зіткнутися з більшими проблемами в цьому середовищі що якщо хтось їсть людей нудьгувати і грати в ці маленькі ігри.

Інші компоненти довкілля мають відносно хорошу руйнівну силу, наприклад стіни між тваринами і тваринами, які уроки можуть зруйнувати, атакуючи їх другим пристроєм, і раптове проникнення людей, і вони поїдають і забирають свою територію.
А в оточенні є клуби, які можуть вибухнути, просто атакуючи їх, викликаючи відволікання та пожежу в оточенні, яке також має гарну анімацію та графіку для середовища.
Є багато інших гаджетів крокодила, які ви можете встановити на себе, а також є інші режими, які можуть зробити ваші фотографії красивішими. На нього встановлюють для збільшення їх потужності
Загалом, ми можемо захоплюватися системою, яка має гру для крокодилів та їх інші режими, і одна з сильних сторін цієї гри полягає в тому, що в нашому ігровому процесі є більше різноманітності.

Крім того, анімація крокодилів, які плавають у невеликих озерах в навколишньому середовищі, гарна, а звук і музика в цих озерах, які роблять гравців більш прив’язаними до навколишнього середовища, також дуже захоплюючі.
Але ви дуже добре пам’ятаєте з точки зору звуку та змісту, є графічний повтор, який може розкрити цю гру на всю аудиторію цієї гри за годину, і хоча це робить цю гру не веселою, але вона може зробити багато. Виконуйте краще і принаймні в ігровому процесі, щоб створити більш різноманітну та розважальну тему для ваших гравців і аудиторії

музыка - 6.5
гісторыя - 4.5
геймплэй - 6
графічны - 5.5

5.6

У цій грі є багато технічних недоліків і графіки, які іноді можуть дуже дратувати, але з її барвистим середовищем і чудовою графікою деякий час може бути веселим, хоча могло бути набагато краще.

Випуск перших образів кулера Intel дванадцятого покоління

ОГЛЯД KartRider: Drift (Beta)