ОГЛЯД Fishing: North Atlantic

Як випливає з назви гри, ви повинні ловити рибу в цій грі, але якою ціною закінчується ця риболовля? Слідкуйте за нами в цьому огляді, щоб побачити, як це робиться. Чи змогла ця гра досягти успіху чи ні в тих частинах, які має задовольняти глядачів і всіх гравців

Риболовля: Північна Атлантика – це рибальська гра з нашої країни. Фактично в ролі інвестора ви купуєте рибу з човна і їдете на риболовлю в серце Канадського океану. Насправді це ще не вся історія, і ви Варто звернути увагу на те, як інвестувати в цю гру. У багатьох частинах настільки багато різноманітності, що ви можете уявити, як виходите в океан як багатий рибалка.
Коли ви запускаєте гру на воді, у нас не так багато грошей і на початку гри ви купуєте маленькі човни. Треба сказати, що в цій грі ви можете купити близько 27 різних типів човнів, але у вас є Давайте подивимося, що ці човни мають різні ціни на початку гри, можливо, ви не зможете створити більші переконання, і вам іноді доведеться ходити в океани на маленьких дерев’яних човнах, щоб ловити рибу та збільшити свій капітал, а також працюйте, щоб отримати найбільші човни. Ловіть більше риби
Насправді кожен з цих човнів і кораблів у цій грі може зловити певний вид риби, і в цих рибах ви знайдете особливе місце в ролі океану, ви не зможете знайти їх ніде в ролі.
З цієї причини на початку гри ви, можливо, не зможете зловити частину риби в океані, і вам доведеться продовжувати гру, щоб зловити цю рибу, поки у вас не буде капіталу та грошей, щоб купити більший корабель. Будьте забезпечені, щоб ви могли подорожувати, ловлячи цей корабель і ті конкретні райони океану, щоб ви могли зловити потрібну рибу
Кожна риба має різну ціну, і це повністю залежить від розміру риби за аналогією, а також від її дефіциту. За великими країнами
Насправді, загальна ігрова система дуже весела і може тримати вас на ногах годинами, а гравцям хочеться продовжити гру.


Але ця історія триває до тих пір, поки ви не візьмете північ від останнього великого корабля в грі і після цього не буде більшого і дорожчого корабля, і тут ви бачите, що в грі нічого робити. Ні, але ви не можете ігноруйте той факт, що якщо ви досягнете останнього рівня цієї гри, ви все ще зможете насолоджуватися прекрасною графікою та дуже природною фізикою, які були розроблені в океані.
Насправді ви бачите місяць кругового циклу в грі, в якому проходять ночі та дні, які змінюються в залежності від типу циркадних звуків у грі, що також робить звук гри дуже особливим.
Наприклад, ви можете побачити красиві групи сонця в кутках ролі, а також насолоджуватися звуком чайок, які знаходяться на вершині вашого корабля. Можна сказати, що ця гра зі спеціальними звуками та графікою, особливо в небі та фізика. У розділі графіки використовується дуже природна вода, щоб забезпечити один із найкращих дисплеїв для гравців
Увечері ви можете опустити свій живіт на води океану і вдивитися в північне небо і побачити, як на небі з’являються полярні кольори, а звуки води, а також згадані раніше морські птахи заспокоять вас, і ви можете назвати це гра одна з найбільш розслаблюючих ігор
У нас також є графіка кораблів і деталі, які є в нових кораблях, найкраще опрацьовані з широким спектром кораблів, кожен з яких може здивувати гравців тими деталями, які в них є.
Ще одна гарна перевага цієї гри полягає в тому, що ви можете бачити кораблі як камеру від третьої особи, а також можете бачити гру від першої особи з точки зору капітана та власника корабля, а також робити дрібні речі на корабель. І ви зробили це від першої особи
Насправді всі ці речі, які вам потрібно зробити, ви можете керувати кораблем і робити інші речі з екіпажем і силами на вершині манії, перш ніж ця система змусить корабель і екіпаж насправді дуже гарна система, тому що гра різноманітності дає набагато більше, і насправді, помістивши ці сили на конкретні завдання, вони отримають вищий рівень, а завдання через деякий час будуть виконуватися за менший час, що вигідно гравцям.
Види риб Через їх розмір і складність у грі є багато способів ловити рибу, які різні на різних кораблях, і, як ми вже говорили, вам доведеться ловити особливу рибу, спеціальні кораблі та найбільші.

Наприклад, якщо ми хочемо згадати про один із способів лову в Німбазі, то ловля на спис полягає в тому, що цим методом можна зловити більшу рибу, стільки, скільки ця риба, ви отримаєте більше прибутку на ринку, капіталу та грошей, які в Гра стає все більшою. У цю гру потрібно грати як одному гравцю, так і одному, але це не означає, що ви один в ролі океану такого розміру. Треба сказати, що кораблі зі штучним інтелектом поруч з вами .

Вони також займаються рибальством, яке систематично отримує рибу і продає її на ринку поруч з тобою, а це не дуже приємно. Побачити свою сторону в океанах
Як ми вже говорили раніше, у нас є материнська гра, круговий цикл, у якому ви насправді можете побачити захід сонця та їх схід у грі, яка, як ми сказали, приносить прекрасні сцени для гравців, і ви можете зробити цю гру однією з представлених з найбільш розслаблюючих ігор року, і коли гра приходить вночі, ви не бачите нічого, крім темряви навколо себе, і ви опиняєтесь у величезному океані темряви.
Особисто для мене цей досвід гри тієї ночі був трохи страшним, і оскільки я не бачив нічого, крім передньої частини свого корабля, і все було в повній темряві, це був дуже приємний досвід, який ми отримали на заході та сходу сонця, і це взято від нас вночі і можна сказати, що система освітлення вночі може бути трохи красивішою, ніж вона є.
У цій грі також є функції, завдяки яким ви можете керувати цією грою за допомогою справжньої команди замість власних проводів, що ви повинні зробити в налаштуваннях гри, про що я повинен сказати, що з додаванням цієї команди ви можете отримати дуже реальну відчуття реальності від гри, і насправді це подвоює задоволення від гри для гравців.
До недоліків цієї гри слід сказати, що враховуючи те, що ця гра має дуже привабливу графіку на сході і заході сонця, але є багато ігор в області штучного інтелекту інших човнів, а також інших графічних робіт, які можуть бути деякі Будьте гравцями, які переживають цю гру
Звичайно, з оновленнями та оновленнями, які творці випустили протягом багатьох років для цієї гри, багато з них стали роботодавцями, але не можна сказати, що ця гра ще далека від досягнення цієї точки.

Наприклад, ще одна річ, яку ми не визнали задовільною, це система пошкодження. Наприклад, коли вона стикається з іншими човнами в океані, система пошкоджень дуже проста, а фізика дуже складна. Тут немає складних. човни в човні, які ми бачимо так само детально, як і в інших іграх, і немає системи, щоб заглушити ваші факти океанського типу, і ви взагалі втратили б свій капітал. На мою думку, якби це було в цьому фільмі у фільмі, де ми могли б побачити складнішу гру, оскільки гравці завжди боялися втратити свій нирковий капітал, вони були б більше зосереджені на океані та водінні.

музыка - 7
гісторыя - 5
геймплэй - 7.5
графічны - 7.5

6.8

Завдяки різноманітним кораблям, рибам і красивим пейзажам, які існують у цій грі, ви можете насолоджуватися нею годинами.

ОГЛЯД KartRider: Drift (Beta)

ОГЛЯД In My Shadow