ОГЛЯД Justice Chronicles

Justice Chronicles, яку ми сьогодні розглянули, є однією з ігор RPG, які вже були випущені для консолей попереднього покоління, і сьогодні видавець цієї компанії, Kemco, вирішила випустити цю гру для просунутих консолей, а саме Xbox. Слідкуйте за оновленнями, тому ми можемо поговорити трохи більше про цю гру.
Якщо ви знайомі з іграми, які він випустив, ви повинні знати, що він дуже популярний у жанрах RPG, і ми повинні бачити, що зусилля компанії випустити таку гру, яка дуже схожа на старі та піксельні ігри, заслуговують на похвалу.


Насправді, ви перебуваєте в історії гри як персонаж Клайна, який зустрічає дівчину на ім’я Алія, і ви повинні врятувати її, а також під час порятунку, і насправді мета головного героя – досягти великої сили в цьому світі і Він хоче бути сильнішим за всіх оточуючих людей
У ході гри ви зустрічаєте іншу істоту, яка забирає вас у печеру, і коли він бере участь, ви зустрічаєтеся з іншими дивними істотами, що є нормальним явищем, оскільки ми в темряві. І, можливо, зіткнулися з чим завгодно.
Насправді він зустрічається з іншими істотами в західній половині, але основна історія, яка відбувається в цій печері, розповідає про зустріч головного героя з персонажем Рузелеві, який стверджує, що є богом смерті, і історію гри. починається там, де головний герой, Клайн з богом смерті укладає угоду, що якщо він залікує рани дівчини, і головний герой повинен пройти своє майбутнє життя, щоб дівчина вижила.
Після того, як ви пройдете цей контракт і побачите, що ми повинні битися з ним, поки він знаходиться в цій грі, буває, що ігрова камера виходить з початкового режиму RPG і переходить від першої особи очима головного героя. Ви можете опустити його життя після ударів, які ви йому завдаєте, щоб нарешті перемогти його і продовжити етап.
Насправді, у цій грі є багато ігрового процесу, під час якого ви можете зібрати багато предметів, і ця колекція цих предметів фактично об’єднується, щоб створити нові предмети відповідно до ідеї, щоб ви могли справді битися з ворогом. Битися легше і мати більше міцність.

Система створення та налаштування персонажів у такій грі не дуже далекі від очікувань, але я повинен сказати, що ці системи добре працювали разом, і можна сказати, що для такої гри тут вона насправді зроблена належним чином. є
Через деякий час ігровий процес може повторитися, але ми стикаємося з дуже новими персонажами, кожен з яких має свої діалоги, про які ми можемо забути загалом, але треба сказати, що з однаковою системою сторони і комбінувати предмети один з одним можна бути надзвичайно приємним ігровим процесом, хоча в цілому він включає в себе вбивство ворогів, а також ігри та великі істоти, які з’являються на шляху головного героя, і, нарешті, ті самі предмети, які комбінують і будують нову зброю для знищення
У ньому багато звуків, і можна сказати, що ці звуки спрацювали добре, хоча у нас не дуже серйозна складність у музиці та звукі, але ви почуєте частини, які ви повинні почути певні звуки, і цю гру слід похвалити тому що багато з цих ігор не були успішними в цьому розділі, але ми повинні знати, що ця гра добре працювала в різних розділах і змогла бути приємним дизайном для всіх гравців, які хочуть випробувати цю назву.
Насправді все, що обертається навколо цієї гри, це одна і та ж історія. Життя і смерть в цій грі поміщені в дуже гарний контраст, а також інші події та інші персонажі, які знаходяться на нашому шляху, можуть викликати цю історію, яка вже написана для гри, має бути виконано якнайкраще
Ми бачимо багато тексту в розділі персонажів, тому що в цій грі ми маємо загалом 40 годин ігрового процесу, і ми можемо сказати, що така тривалість ігрового процесу, щоб грати в цьому стилі, є цілком дивовижною.
У цій грі є багато побічних місій, і в такій грі цілком природно, що якщо ви хочете виконати всі ці місії загалом, вам доведеться залишити близько 40 годин для вашої ігрової машини.
Крім того, вороги, які зустрічаються на вашому шляху, як і персонажі, які ставляться до вас по-дружньому, мають велику різноманітність. Загалом, єдине, з чим ми стикаємося в цій грі, це різноманітність від предметів до ворогів діалогів, а також великі істоти.Ви повинні боротися з ними всі мають багато різноманітності.Музика яка грає в грі в різних частинах відповідно до атмосфери робочого середовища в якій вона знаходиться.Музика дуже красива і вражаюча.
Графіка в грі має піксельний режим, який дуже схожий на інші ігри, випущені цією ж компанією. Дуже красива графіка, яка насправді надає нам художні пікселі, щоб ми могли насолоджуватися грою, і я повинен сказати, що вона дуже вдала в цій роботі Можна сказати, що вона має свій успіх з інших розділів, таких як ігровий процес музики та історій, які розглядаються на нашому сайті, зовсім не можна сказати, що ця гра має особливу роль і позицію і отримає хорошу оцінка.

Це зZee був випущений для консолей попереднього покоління протягом тривалого часу, але я повинен сказати, що, хоча він також був випущений для консолей нового покоління, ви не можете відчувати себе старим у грі. У ньому є інші частини, ви можете мати гарно провести час дуже довго, оскільки ми орендували в цьому огляді та звертаємо увагу на наслідки гри та досвід цієї гри, а також на те, що ви можете отримати цю гру за дуже низькою ціною для Xbox. І багато видавців ігор дякують вам за надання нам з кодом гри, щоб ми могли опублікувати огляд цієї гри для вас, дорогі, щоб поділитися з вами нашим приємним досвідом, можливо, ми дамо вам можливість випробувати цю гру. Грайте в гру.

музыка - 9
гісторыя - 9.5
геймплэй - 8.5
графічны - 9.5

9.1

Гра з рольовим жанром, а також велика кількість ігрового процесу та велика різноманітність предметів і персонажів може бути дуже цікавою кожному.

ОГЛЯД FightNJokes

ОГЛЯД Hashihime of the Old Book Town append