ОГЛЯД Hashihime of the Old Book Town append

Відеоромани в усьому світі з кожним днем ​​набирають все більше шанувальників. Ігри, які пропонуються в цьому жанрі для цього жанру, також мають набагато більше шанувальників і обмежень, і також природно, що ігри, які пропонуються в цьому жанрі, стають все більш популярними. У тій, яку ми хочемо сьогодні розкритикувати, є історія про кохання двох хлопців та історія, заснована на гомосексуальності, яку, якщо ви шанувальник цих тем, я обов’язково порекомендую вам цю гру.

Як ми вже говорили, історія гри – про кохання, яке має відбутися між двома хлопцями. Насправді ці теми, які називаються жанрами BL, завойовують все більше і більше шанувальників у всьому світі, що є основним фокусом історія про стосунки та емоції між двома хлопцями та їхніми стосунками головний герой у грі насправді розповідає про любовне життя себе та іншого хлопця, у якому ми бачимо багато гей-історій та сексуальних сцен між цими двома хлопцями. гра.
Насправді, історія гри розповідає про хлопчика на ім’я Тамаморі, який залишив університет, щоб більше зосередитися на письмі та книгах, які у нього є, тому він йде до бібліотеки, щоб його найняти, щоб більше зосередитися на написанні. Нехай собі
Але історія гри починається, коли його друзів таємничим чином вбивають один за одним, і насправді історія гри починається тут, тому що головний герой повинен намагатися розгадати ці могили.
Історія гри розповідається в Японії в 20-х роках, тому ми стикаємося зі старою атмосферою в Японії, яка може бути дуже приємною для багатьох гравців, які люблять класичні режими та старі ігри.
Як ми вже говорили, головні герої насправді працюють у бібліотеці, бібліотеці, яка має дуже таємничого власника, який ніколи не показує йому обличчя та в цій грі.
Особисто мені подобається атмосфера, яка існує в цій бібліотеці, і тому, що існування бібліотеки може бути приємним для багатьох гравців, тому що стан, який існує між книгами, разом із дуже приємним і художнім дизайном цієї гри, насправді може створити середовище Make гравці занурюються в нього, і гра буде максимально залучати їх
Для мене, який не є шанувальником цього жанру, досвід цієї гри був дуже приємним, а також оскільки ця гра має багато годин і ігровий процес, вона може бути дуже приємною для тих гравців, які люблять довго читати книги час.

Якщо ми хочемо поглянути на гру в цілому та історію, я повинен сказати, що історія гри насправді і має бути в загальному форматі історії, але якщо ми хочемо звернути увагу на деталі історії гри, ми можемо сказати, що ми перед вами унікальна гра.
Гра, яка завжди залучає гравців у свій власний світ, щоб стати унікальним досвідом для всіх, хто в неї грає, з її момент за моментом, а також численними діалогами з різними персонажами в грі.
Як ми вже говорили раніше, історія гри починається, коли друзі головного героя вбивають один за одним, і історія стає складнішою, коли головний герой фактично входить у триденний цикл і повертається до трьох днів тому, коли ці вбивства Таке трапляється, і цей зсув у часі всередині історій завжди може створити складнощі, але ця гра добре подолала ці складнощі й змогла принести складну історію всім шанувальникам гравців.
Як ми вже говорили, цей зсув у часі може бути складним у багатьох іграх, але ця гра змогла вмістити в цю гру набагато більш різноманітну хронологію та історії, і насправді гравці ніколи не втомлюються від історії гри. продовжити гру.
Незважаючи на те, що в історії гри у нас багато маржі, межі підсумовані в сексуальних сценах, і ми можемо сказати, що ми бачимо трохи більше, ніж зазвичай, у цій грі, і насправді, хоча історія гри полягає в тому, щоб відкрити вбивця друзів Тамаморі, але ми завжди бачимо цю любов між хлопцями в грі.
Дизайн навколишнього середовища та графіка, які існують у грі, є справді шедевром у справжньому сенсі цього слова. Вони такі ж, наприклад, як екологічний дизайн землі, а також дорогоцінність персонажів, коли вони говорять свої діалоги, можна встановити багато комунікації, і це дуже красива графіка, яка може зробити історію гри в рази красивішою. ​​І фактично змусити гравців сидіти біля підніжжя своїх ігрових пристроїв і відчувати гру
Все, що ми можемо сказати про графіку та дизайн гри, недостатньо, дивіться створення для нас.

Фактично, сюжетний шлях гри включає 5 загальних шляхів, кожен з яких має різні частини, які розповідають про формат історії гри загалом, які гравці після завершення кожної частини відповідно до вибору в частинах. Попередні фактично вводять нові частини гри, які ведуть їх в інших напрямках, про що треба сказати, що ця гра, як і інші ігри, якіПредставлені візуальні новели багато в чому залежать від вибору гравців, і вони можуть сильно вплинути на історію гри, вирішивши пережити різні кінцівки, і ця гра з її численними кінцями може бути дитячою грою. приємно в цьому жанрі.

А також з різними варіантами, які існують у цих різних частинах гри, ми фактично переживаємо історії кохання 5 різних персонажів. Історії кохання на теми гей-сексуальності, які насправді є і в цій грі. Це нормально
Оскільки ми говорили про ігровий процес цієї гри раніше, ми сказали, що ця гра пропонує багато ігрового процесу для гравців і що цей ігровий процес настільки довгий, що якщо ви не є одним із найшвидших гравців і найшвидших читачів у грі, ця гра займає Від 30 до 40 годин, але якщо ви шанувальник цього жанру та знайомі з цими темами, ви можете закінчити гру за менший час, хоча ці менші часи становлять більше десяти годин І ця гра є однією з найдовших ігор у жанрі візуальних романів.

Насправді, ця гра зі своєю історією змогла перенести гравців у таємничий світ вбивств, які відбуваються в друзях головного героя.Насправді, історії з великою кількістю деталей, які можуть зачарувати будь-якого гравця.
Насправді, формат історії гри від початку до кінця гри може бути цікавою темою для гравців, і гравці завжди прагнуть відкрити секрет вбивства друзів Тамаморі.
Графічне та художнє оформлення в грі – це шедеври або об’єкти, які розроблені дуже детально, а також різноманітні персонажі, які мають багато діалогів, а дизайн персонажів у грі дуже продуманий, наприклад, історія і графіка в грі
Звуки цілком доречні, і там, де потрібно почути діалог, цей звук відтворюється, і не можна сказати, що в грі занадто багато звуків і часткові звуки діалогів чути від голосів персонажів у грі , але оточуючі звуки. Це добре розміщено в грі, а також музика, яка є в грі, це дуже красива музика, яку ви можете слухати кілька годин і також насолоджуватися нею.

музыка - 8.5
гісторыя - 8
геймплэй - 8.5
графічны - 9.5

8.6

Як ми згадували в цьому огляді, графіка та дизайн гри — це шедеври, щоб занурити гравців усередину, і ця книга — дуже довга історія, і в ній багато різноманітності персонажів, може бути дуже гра Будь красивою

ОГЛЯД Justice Chronicles

ОГЛЯД Collapsed