ОГЛЯД Heroes of Loot 2

Привіт, шановні геймери, які сьогодні з нами з черговим оглядом, сьогодні ми хочемо розглянути Heroes of Loot 2 на цю гру, яка багато в чому змогла задовольнити потреби та вимоги до гри, але в деяких частинах не змогла переглянути разом з нами, щоб отримати вичерпний і повний огляд цієї гри та помістити її під наше збільшувальне скло
Історія гри відбувається після першої частини гри, коли кілька ігрових персонажів вступають у складні пригоди в пошуках нових сил. Лише кілька слів, які вносять дуже просту історію в гру, можуть виступати в якості загальної основи, що відбувається всередині відбувається.
Перше, з чим ви стикаєтеся в цій грі, це те, що ігрове середовище занадто темне, тому ви можете не бачити багато місць і ситуацій, у яких вона рухається в багатьох частинах. Занадто багато іноді робить гру незручною, що унеможливлює гравцям, щоб побачити ворогів.
Хоча в цій грі у нас багато ворогів з точки зору різноманітності, є такі вороги, як черепи та інші вороги, кожен з яких нападає на вас по-особливому, але не бачите їх, оскільки середовище занадто темне.
Ще одна проблема в грі, яка робить гру трохи привабливішою, ніж зазвичай, – це режим для двох гравців, щоб ви могли перемикатися між двома персонажами, які борються пліч-о-пліч у грі, і з кожним рухати їх по-різному в грі та обличчям. ворогів
Приклад ресторану Кожен із персонажів має різні механізми для нападу на ворогів. Наприклад, один із персонажів, який також слабший за другого персонажа, діє таким чином, що атакує ворогів з відстані та пускає стріли. вороги, які зазвичай здаються слабкішими за інших персонажів.
Але з іншого боку, у нас є інший персонаж, який завдає ворогу набагато більше шкоди серією ударів, ніж попередній. Він може знищити їх усіх миттєво, наприклад, іноді у вашій грі. потрібно знищити безліч ворогів, які зібралися навколо вас, за допомогою повторних ударів поспіль.
Ви можете зробити це настільки швидко в грі, що ви не помітите присутності ворога, тому що, як ми згадували на початку гри, багато середовищ у грі знаходяться в абсолютній темряві, ви часто не можете бути ворогом Подивіться на них віч-на-віч, і ви зможете знищити їх усіх, перейшовши на персонажа, який може завдати більш важких ударів.
Але вибір того, яким персонажем вам подобається грати, повністю залежить від вас. Деякі гравці можуть бути зацікавлені в просуванні гри, вибираючи персонажа, який зможе бити ворогів на відстані, а інші намагаються знищити якомога більше, включаючи ворогів, і позбутися від них, тому це суто особиста справа і залежить від вибору, який ви зробите в грі.

Звичайно, варто зазначити, що в грі ви просуваєте гру, вибираючи різних персонажів, тобто в деяких частинах ви змушені робити речі з обома персонажами одночасно, і це не так, щоб ви можна грати всю гру. Завершуйте за допомогою лише одного персонажа.
У грі Heroes of Loot 2 загалом 50 етапів, кожен з яких ставить перед гравцями особливу складність і виклики. Не знаючи про гру, ви можете втратити життя і бути змушеним робити все знову з самого початку.
У грі ми зустрічаємо багато боїв з босами, кожен з яких, справедливо кажучи, має різноманітні режими, які створюють різні завдання для гравців, хоча на початку все це може бути дуже цікавим і захоплювати гравців Елейн. Але це може Слід сказати, що коли гра переходить на вищі рівні, у гру не додається нічого нового, і вам доведеться виконувати одні й ті ж повторювані завдання знову і знову.
Щоб пройти через двері, іноді вам потрібні ключі, які ви повинні знайти в страшних і темних місцях карти, щоб ви могли відкрити двері, щоб перейти до наступного темного середовища!

За ігрове освітлення відповідають пальники, які розташовані в кутках середовища, але їх кількість зовсім не велика, а іноді й значно менше, ніж зазвичай. Вони настільки малі, що бракує світла в грі. стає дратівливим, хоча така ж кількість Невелике світло, яке знаходиться в навколишньому середовищі, створює хороші графічні режими, і можна сказати, що в грі є хороше освітлення, і я б просто хотів, щоб цих світильників було трохи більше.
Кооперативний режим у грі також викликає захоплення, оскільки ви можете рухатися вперед за допомогою своїх друзів, особливо на платформі Nintendo Switch.

Нарешті, я повинен сказати, що можуть бути проблеми, вони запропонують більше з затримкою, але це вирішило б ці проблеми, якбиПерші кілька годин є гарною назвою для розваги, але через деякий час у грі немає нічого нового, і лише події, які повторюються на ранніх етапах, що викликають різкий спад у грі, нам потрібно більше світла, тому що середовище є надзвичайно темний.

Pros

+ бойова система для двох гравців

+ різноманітність ворогів

+ веселий ігровий процес

Cons

– відсутність нових ідей

– Геймплей стає нудним після кількох рівнів

– темрява скрізь, що робить погляд таким важким

музыка - 6
гісторыя - 6.5
геймплэй - 6.5
графічны - 5.5

6.1

heroes of loot 2, безумовно, цікава назва, але вона страждає від відсутності нових ідей після кількох рівнів і впевнена, що у неї є кілька технічних проблем і кілька речей у ігровому процесі, які потрібно вирішити

ОГЛЯД The Longest Road on Earth

ОГЛЯД Edge Of Eternity