ОГЛЯД Heaven Dust 2

Коли справа доходить до ігор жахів про зомбі, ми всі придумали назву Resident Evil, гру, яка була з нами з дитинства і залишила багато спогадів для нас. Випущено багато ігор з такою ж назвою та натхненням від цієї гри. . Приєднуйтесь до нас до перегляду Heaven Dust 2
Гра Heaven Dust 2 за різними частинами дуже схожа на Resident Evil. Оскільки більшість із вас знайомі з грою, ця гра є грою в жанрі жахів, виживання та жаху, в якій ми зобов’язані врятувати наших І вижити у світі зомбі, що утворилися навколо нас.


У цій грі є більшість з того, що вони можуть запропонувати. Ця гра натхненна історією. Ось як історія цієї гри насправді розповідає історію людини, яка потрапила в пастку у світі зомбі, і в цій грі не залишилося вцілілих світ і лише одна людина. Він залишається з ним в одній із будівель міста, а також вночі опиняється в одному з пристроїв цієї будівлі, яка повна зомбі, які хочуть з’їсти твій мозок, тому ти повинен Ваш шлях крізь цих зомбі. Щоб мати можливість знаходити моменти, боротися з ними та виживати
Атмосфера і гормони, які створила гра, а також різні предмети, які вона створила для власних гравців, можуть нагадувати страшну гру, і тепер ми прокидаємося в цій частині будівлі без обладнання та в міру просування гри. Гравець може отримати зброю в різних частинах, за допомогою якої він може знищити зомбі.
Однак через деякий час цю зброю можна замінити, коли ви проходите етапи, і ви знайдете в грі новішу та потужнішу зброю, яка допоможе вам вбивати зомбі простими способами. Але щоб отримати більш потужну зброю, вам потрібно дотримуватися кроки до них
У цій грі спорядження і стріли дуже обмежені збоку. Будьте дуже обережні у використанні і не позбавляйте їх. Стріляйте в ту точку, в яку хочете вистрілити, і вбивайте їх, що зазвичай вимагає кількох стріл, щоб знищити зомбі за допомогою твій простий пістолет.
Більш потужна гвинтівка може зробити це за один раз, хоча для цього знадобиться модернізувати ваші потужні гвинтівки.
Так, ви правильно чули. У цій грі у нас є система оновлення зброї, де ви можете оновлювати свою зброю, використовуючи предмети, які ви знайдете про роль, щоб стати сильнішою зброєю, щоб вам було легше проходити кроки.

Як ми вже говорили, багато з цих предметів наповнюватимуть серію ігор Resident Evil, коли ви проходите за рогом дорожньої карти. Побудуйте свою зброю так, щоб у вас більше не закінчалися боєприпаси та не було беззахисним перед ворогами.
Якщо ви шанувальник колекцій жахів, ви повинні знати, що ці предмети та елементи вперше з’явилися в цій колекції, і ми побачили в цій колекції, як ми можемо стріляти для нашої зброї, комбінуючи предмети або збираючи їх і використовуючи їх у правильне місце, ми можемо рухатися кроками вперед
У нас є багато головоломок і загадок у кутах цієї гри, головоломок, які приховані в ігровому середовищі, або щорічних головоломок, які ви повинні знайти з текстів, які знаходяться в кутах гри, і надати вам спеціальну інформацію. Не розв’язувати
Наприклад, екологічні головоломки такі, що ви повинні переміщати елементи в листі, щоб потрапити в потрібне місце, де вони повинні бути, щоб ми могли розгадати головоломки та загадки.
Якщо ми знаходимо щось в іншій частині ролі, а ви повинні використовувати це в іншій частині, чи повинні ви тримати це при собі, щоб ми могли використовувати це в потрібному місці в потрібний час, щоб ми могли продовжувати перешкоди, які стояти на вашому шляху?
Ігрове середовище — це ще один із цих елементів, який нагадує мені класичні ігри в стилі жахів, предмети, складені разом, щоб створити дуже страшне та страшне середовище Ака для гравців.
Цілком природно, що в апокаліптичному світі, в будівлі, повній зомбі, які хочуть з’їсти вас, все має бути темно і страшно, але іноді було темно, це може зашкодити грі і в деяких місцях неналежне освітлення. наша гра показує себе як має
Але творці гри добре впоралися з цим і змогли створити роль страшного середовища для гравців за допомогою належного освітлення в темних частинах, не створюючи жодних візуальних і візуальних проблем для гравців.
Хоча у нас не дуже великі карти і зазвичай є дуже високі стіни, які оточують персонажа, і ця неправильна обробка, якби була в грі, могла б значно зменшити графічні сцени гри, але можна сказати, що творці влаштовують Вони зібралися разом і змогли створити прекрасне середовище та об’єднати страшні предмети, щоб сформувати правдоподібну, а іноді й кумедну будівлю для гравців, повну страшних зомбі.
Дизайн персонажів іПерсонажі, а також середовище, в якому оповідається гра, крім того, що вони смішні, також перебувають у моторошному стані.

Ви будете ще більше здивовані, якщо дізнаєтесь, що вся ця гра була створена командою з 2-х людей, для яких було додано багато зусиль, що можна дуже похвалити через цю проблему. Технічно гра знаходиться всередині Nintendo Switch консоль без будь-яких Виникла проблема, і мені дуже сподобалося це робити
Звук і музика в цій грі є одним з головних моментів ігор жахів, які в таких іграх можуть зробити нас дуже наляканими або не дуже сильними і запропонувати нам звичайну назву.
Ця гра може бути набагато сильнішою, ніж є. Як я вже казав, для гри жахів потрібна дуже хороша музика, щоб оповідати та просувати гру, і ця гра в деяких і багатьох частинах, які я відчував. Я зіткнувся з дефіцитом музики
Приємно, що звичайне звучання гри добре виконано, як-от кроки персонажів, що ходять всередині будівлі, кроки страшних зомбі та інші звуки, які вони видають самі, але загалом нам не вистачає музики. Ми стикаємося з- ігрові контексти
Інші недоліки, які я побачив у цій грі, я хотів би вказати в цьому огляді, я повинен сказати, що в деяких місцях, через маленькі кімнати та великі стіни, погляд гравця та мене, які переживали гру, був дещо Я не міг добре контролювати його, але будівельники намагалися запобігти цій проблемі, обмеживши стіни в деяких із цих частин, але для мене ця проблема все ще існує, оскільки вузькість багатьох із цих середовищ і велика Кількість зомбі – це спосіб втекти. І не покидає головного героя.

Pros

+ Страшні та жахливі середовища

+ Гарне освітлення

+ Смішні графіки

+ Нагадує класичні версії Resident Evil

+ Правильні та зручні екологічні головоломки

Cons

– Відсутність зору в деяких середовищах

– Збільшення кількості зомбі в деяких частинах

музыка - 7.5
гісторыя - 8
геймплэй - 8.5
графічны - 8

8

Якщо ви шукаєте гру, яка відповідає всім стандартам класичного та старого resident Evil, і вам подобається це робити, не зволікайте з покупкою цієї гри.

ОГЛЯД Headland

ОГЛЯД RPGolf Legends