ОГЛЯД RPGolf Legends

Досвід гри в гольф може бути те, що ми всі хотіли б випробувати хоча б раз у своєму житті та відчути спокій, який існує в цьому прекрасному виді спорту, який ми хочемо досліджувати сьогодні. Візьміть спокій, який існує в цій грі, і поєднайте його з складна історія та інші предмети. Залишайтеся з нами, щоб разом досліджувати цю гру.

RPGolf Legends — це гра RPG, у якій ви можете збирати різні предмети у своєму інвентарі та комбінувати їх з іншими предметами. Насправді, ця проблема існує у всіх іграх з тією самою душею, яка була представлена ​​на ринку. Але ця гра має ще один маленький відмінність, а це те, що ця гра має багато подібності з Zelda, дуже популярною назвою на платформі Nintendo Switch, з якою ви всі знайомі, і яку не можна вважати RPG грою, але оскільки Келлі має багато подібностей з іграми, запропонованими в цій жанр.


Гра про демонів, які підкорили світи та поля для гольфу, і оскільки наш головний герой дуже цікавиться грою в гольф, він хоче врятувати ці поля від демонів і знову звільнити їх. Головний герой Ми бачимо на зображенні, що він завжди ходить туди-сюди зі своєю капелюхом для гольфу та футболкою, що він фанат гольфу.
Головний герой ходить по різних полях для гольфу, які також відрізняються від умов навколишнього середовища, щоб звільнити кожне з них, і він повинен робити це, граючи в гольф, і для того, щоб мати можливість грати на лунках, які знаходяться всередині цих полів. І потребує магічних здібностей, які набувається в боротьбі з тваринами, які розкидані в цих краях, серед яких ведмеді та змії.
Нам і персонажу дуже сподобалися екологічні дизайни. Багато в чому вони запропонували особливих красунь для гри в такому стилі, і можна сказати, що творці впоралися з цим дуже добре, особливо через різні погодні умови. Вразило а відчуття дощу на полі для гольфу чи піщаних та засніжених полях разом створювали чудову гармонію та поєднання, що гуляючи всередині них головний герой робило гру дуже приємною.
Ігровий процес Навколо ви повинні битися з різними істотами, які розкидані в землі, і ми повинні робити це за різних погодних умов. Ці істоти, більшість з яких є змії та ведмеді, стануть зеленими, і ви можете вдарити їх своїм клюшкою для гольфу або захищайте їх від вас у потрібний момент, і ви можете вбити їх, вдаривши їх.
Істоти, які стоять на шляху основного рішення, не обмежуються цим, а інші істоти розміщуються перед нами на вищих рівнях, які мають інші особливі здібності і не можуть бути знищені одним ударом, і вам доведеться пройти багаторазове удари та ін.. Виключіть і їх
Фактично, на кожному етапі ви робите ряд речей, які допомагають грі, щоб гравці могли сидіти в грі та відчувати її якомога більше, включаючи вбивство ворогів і гру в гольф, що іноді буває Це може бути дуже приємно в середині гри, але іноді це може бути дуже важко.
Ця невидимість цих отворів, яка є одним із найважливіших і головних предметів відкритого рота, може завдати гравцям масу проблем, оскільки дизайн навколишнього середовища в деяких місцях не має дуже гарного освітлення і не дозволяє нам добре і як ви повинні побачити їх і кинути в них м’яч.

Механізм кидка м’яча в його тіло такий, що на екрані з’являється лінія, і ви повинні розрахувати силу головного героя з точки зору удару м’ячем всередині вимірювача потужності і відповідно до лінії, яка знаходиться на екрані. Виберіть із шоу, щоб кинути головному герою м’яч у лунку, щоб побачити, чи вдасться вам чи ні
Відсутність рівня в грі відчувається тим, що у вас немає рівня в цій грі, який ви можете оновити та отримати досвід для цієї гри, але, з іншого боку, у вас є рівень, який допомагає вбити ворога, щоб кидати м’ячі. Заповніть лунки , це кілька способів зробити це, після чого ви зможете отримати магічні сили.
Музика, яка грає під час гри, також має дуже гарний настрій. Як ми вже говорили, у грі є різні дизайни середовища, і кожен із цих дизайнів середовища вимагає різних звуків, які можуть покращити живе середовище гри, наприклад, коли ми Біля моря, нам потрібні хороші звуки моря, а коли йде дощ, ми можемо почути звук крапель дощу і насолоджуватися ними, а також звуком переміщення ноги героя в різних частинах, а також звуком м’яча Його кидає в дірку персонаж та інші другорядні звуки, які входять у цю гру, а також загальний звук, який має дуже хорошу різноманітність на різних етапах, ми стикаємося з відносно хорошим звуком.
Ми спробували цю гру для консолі Xbox One, але наша цікавість виявилася грою для платформи.

Давайте подивимося на інші ігри, і ми подивилися цю гру на консолі і зрозуміли, що ця гра працює на різних платформах без технічних проблем, без проблем з відкиданням кадрів і будь-яким іншим. Гра працює плавно і плавно, і ми можемо створити повністю Живе середовище в різних частинах і дуже гарний екологічний дизайн і звуки, що відповідають цим екологічним дизайнам, які створені для створення життєвого середовища в грі.

В останніх кількох реченнях про гру ми повинні сказати, що ця гра як гра має багато схожості з Zelda, а також ігровий процес має багато рамок і обмежень, але завдяки різному дизайну середовища та водних умов і дуже живий і Приємна атмосфера цієї гри може стати веселою назвою для всіх гравців, які її відчули, а також наявність різних предметів у ігровому процесі, таких як магічні предмети, які ви можете використовувати, вбиваючи ворогів, щоб кинути м’яч для гольфу. Перейдіть на іншу сторону це один із предметів, який зміг урізноманітнити ігровий процес, а також захоплюючу систему бою та складну та захоплюючу історію, які є в цій грі, але всі вони зробили її дуже красивою та цікавою назвою. Давайте подивимося правді в очі, різні предмети в грі, хоча вони мають дуже прості режими, чудово сумісні один з одним.

Pros

+ Різноманітний дизайн навколишнього середовища з різними погодними умовами

+ Прекрасна графіка

+ Приємний звук і музика

+ Історія відповідає довкіллю

Cons

– Погане освітлення в деяких місцях

– Обмежений геймплей

музыка - 8.5
гісторыя - 8
геймплэй - 8
графічны - 8.5

8.3

Ця гра з елементами веселощів, прекрасними умовами та погодою з власною особливою графікою може стати привабливою назвою для всіх геймерів, а також для любителів гольфу.

ОГЛЯД Heaven Dust 2

ОГЛЯД Hidden Paws