ОГЛЯД formula retro racing

Ми прийшли до вас, щоб побачити, чи відрізняється ця назва від інших ігор, створених у жанрі Бога, чи не просто повний бос, який простий, усі ті, кого Він може зацікавити собаками, він може прийти до цієї гри один раз і він титул боса цього набору має 3D-дизайн, і в той же час він красивий і милий, чого не можна Він дуже на них розраховував, але в загальному вигляді ми бачимо барвисте середовище на додаток до відстаней, які розміщуються в грі, щоб змагатися та змагатися з іншими. Будьте обережні, тому що це дуже важке зіткнення може призвести до того, що ви взагалі припините гру, і вам доведеться виконувати вказану частину знову з самого початку.

Загалом у цій грі є три загальні режими, зрештою вам доведеться змагатися з іншими гравцями, і якщо я хочу поговорити про них докладніше, то це аркадний режим, режим елімінації тощо. Ви зіткнетеся з іншими гравцями та Ви повинні їх обігнати.Той, хто займе перше місце, виграє гру.Однак у цьому випадку у вас також є час перед вами, який виступає вашим ворогом у цій грі, і після зазначеного часу ця дистанція завершує гонки і інші гравці, які присутні на ігровій карті, повинні відставати від вас, щоб ви могли перетнути фініш першим і виграти гру

Сьогодні дійдіть до фінішу за визначений час, щоб виграти гру, використовуючи очки, які вам надають наприкінці, а якщо ви не можете це зробити, ви також можете випередити інших гравців, і час вам не друг , а також неможливість вимірювання часу. Вказано, що ви закінчуєте кожну з цих гонок і, скажімо, ви програєте цю гру та перезапускаєте дистанції та гонки та виконуєте їх спочатку.

У майбутньому ми отримуємо більше телевізорів, ми можемо випустити більше областей і середовищ, кожне з яких може грати для вас дуже різноманітно, тому що дистанції перегонів проходять у різноманітних і різних середовищах, включаючи міста та ліси, у яких ви можете змагатися в будь-якому Так само, якщо ми хочемо говорити про штучний інтелект інших гравців, ми повинні сказати, що цей штучний інтелект є відносно хорошим і може перемогти їхні різні ступені складності, що ми повинні Бегем і труднощі статуту змусять вас зіткніться з більшими труднощами, а вороги та суперники, які змагатимуться з вами через півгодини, матимуть більше розуму.

Взагалі в грі не так багато різних машин, машини, які є в грі, абсолютно схожі один на одного, але ви можете налаштувати ці машини в цілому і випускати їх різними кольорами.Прикрасьте себе новими кольорами і додайте до це краса, але в інших режимах, коли у вас є можливість змагатися з іншими гравцями, ви повинні знищити їх, спричинивши видалення їхньої мережі з карти, і врешті-решт той, хто залишиться в ролі, переможе. Це буде гонка

Спочатку ця гра може здатися дуже простою, але я повинен сказати, що цю гру слід розглядати як гру, створену незалежними компаніями. Для всіх нас нехай ця назва створить клас, створений за зразком старих режимів ігор, які були випущені в цьому жанрі, а також різні режими, в яких геймплей з більш різноманітними ролями та середовищами, ніж на рівнинах. З величезних лісів і вулиць, розташованих у цих містах, усі вони можуть створити для нас дуже гарне різноманіття, а також оскільки вся ця дуже барвиста графіка в усіх частинах, ми не бачимо змін, це також може бути іншою темою. Нехай це буде відкрито як позитивні моменти під час гри, хоча голосова дія в цій грі, яка переймає інший аспект гри дуже проста і досить проста, її можна розглядати як складну річ.

Якщо ви один із тих гравців, які мають дуже серйозні спогади про ці назви в старому класичному режимі, ця назва також може бути однією з назв, які відродять багато їхніх.

спогадів дитинства та подарують вам ці старі почуття. І це змушує вас використовувати кожен один момент цієї гри та насолоджуйтеся нею. Це правда, якщо ви дивитеся на неї як на нового сучасного гравця, ви можете побачити в ній не дуже сучасну графіку, але загалом я повинен сказати, що ця гра має іншу мету. І я Треба сказати, що спосіб зміни шляху автомобілів, а також реалізація цієї гри на консолі, а також зіткнення автомобілів одна з одною є однією з дуже красивих речей, які мене особисто здивували, коли ви врізаєтеся в аварію з іншими автомобілями. Ви можете побачити унікальну фізику інших машин, як вони врізаються в вас, наскільки це природно.

Pros

+ Ностальгічний характер гри

+ Дуже красива і барвиста графіка

+ Унікальна фізика аварій

+ Різні карти і дистанції різних рас

Cons

– Подібність форм автомобіля

– Дуже прості та базові колонки

– Розділ налаштування не має ефекту

музыка - 6
гісторыя - 5.5
геймплэй - 7
графічны - 7

6.4

Це правда, якщо ви захочете поглянути на цю гру як на гравця нового покоління, ви будете розчаровані.Якщо ви один із тих гравців, у яких пов’язано багато спогадів про цей жанр ігор, гра може водночас викликати ностальгію Будьте дуже привабливими для кожного з вас, дорогі

ОГЛЯД Dyna Bomb 2

ОГЛЯД Dragon Prana