ОГЛЯД Forgotten Hill Disillusion

Гра, про яку ми хочемо поговорити сьогодні, – це гра в жанрі жахів, яка може мати багато шанувальників, а інша категорія, яка продовжує перевіряти з нами, чи виправдала ця гра її очікування. Прийміть або не
Forgotten Hill Disillusion — це фактично назва, як випливає з назви. У цій грі ви стикаєтеся з кількома картинками, на які вам потрібно натиснути, щоб зробити наступне.
Історія гри розгортається навколо місця під назвою Forgotten Hill, де деякий час відбувалися дивні речі, і тепер деякі місцеві жителі втекли, а людина, яка там жила, хоче повернутися туди, щоб побачити, чи зможе він знайти таємницю. ці дивні події, в які потрапило чи ні конкретне місце мешканців
Тож у перші ж моменти, коли він приймає це рішення, він фактично повертається туди, і що краще, ніж старий музей цієї місцевості, щоб знайти дивні таємниці та події, які насправді відбуваються всередині цієї території.
З самого початку гри, коли ви входите в музей і до того, як ви повинні отримати його для музею, ви можете побачити людину, яку збираєтеся попередньо продати, щоб зрозуміти, який це страшний і крутий вигляд, і з На самому початку історії це здається чимось незвичайним
Після того, як ви увійдете в музей, ви зіткнетеся з кількома дверима, які, зайшовши в кожну з них, ви побачите більше текстів, а також кілька головоломок, які іноді з’являються в грі як не пов’язані. головоломок у грі і не повинно бути нічого і раптом з’являться в грі і ви просто повинні їх розгадати і перейти до наступного пункту.


Після того, як ви розгадаєте першу головоломку, яка раптово з’явилася в грі, ігровий портик дає вам ключ, за допомогою якого ви можете відкрити одну з трьох дверей, з якими ви зіткнетеся на початку гри, і перейдіть до наступна кімната. Іди. Загалом, вся гра розповідається в одних і тих же послідовних кімнатах, і ви повинні добре знати ці кімнати та зрозуміти, як виглядає ігрова карта через деякий час. Іноді в цій грі вам, можливо, доведеться повернутися до Поверніться, щоб щось зробити або залиште головоломку, поки щось не станеться в сусідній кімнаті, а події фанатизму та жахливих істот у кутках цього музею завжди чекають, щоб створити страшний настрій.
Ви можете знайти карту всієї гри в другій і третій кімнатах, в які ви входите, і побачити, в якій частині карти музею ви знаходитесь. Ви переходите в різні частини і стикаєтеся з різними подіями, які роблять головного героя предметів. Зрозумійте що теми, про які він знав з початку оповідання, і хотів дізнатися про них більше. Так, так, це страшні таємниці району Забутого пагорба.
Залишаючи осторонь історію гри, ігровий процес є загальним, і ви повинні натискати різні фотографії, щоб рухатися вперед у грі та розгадувати головоломки. Як ви вже згадували, ці головоломки в грі не мають великої сили, і здається, що творці Вони Гра могла б містити більше різноманітних головоломок, але вона працювала не дуже добре, оскільки можна сказати, що інші ігри, запропоновані в цьому жанрі, мають різні та складні головоломки.
Але якщо ми хочемо поглянути на головоломки з точки зору складності, можна сказати, що в грі є хороші головоломки, але іноді ці головоломки повторюються, що робить гру в такому стилі повторюваною та нудною.

Крім того, в цій грі немає особливої ​​музики, і можна сказати, що в більшій частині гри ми стикаємося з дурними моментами, що, натиснувши на деякі фотографії, ви можете почути звук відкривання і закривання дверей або вітер та інше Звичайно, це нормально для гри зі страшною душею, але ми стикаємося з великою тишею в акторській майстерності та з цим браком звуку в грі.

Крім безглуздих головоломок, гра насправді не може подарувати гравцям гарний настрій і завадити їм продовжити гру.
Houshang Інші голоси в цій грі, такі як звук дверей і вікон у цій грі, а також головний герой, що ходить хорошими страшними шляхами, але відсутність фонової музики в грі сильно відчувається.
Графіка, деталі та текстури, які були розміщені в цій грі, з гарною атмосферою, яка була виконана поруч з темою, дали хороші режими та ігри та створили дуже гарну підгонку один до одного.
Ми бачимо чудові дизайни в розділі графіки, але деякі з них були розміщені поруч один з одним у двох примірниках, і ми можемо побачити деякі предмети, які ми бачимо в деяких спальнях та інших кімнатах.
Але загалом, якщо ми хочемо про це говорити, то треба сказати, що в цьому розділі він виявився цілком задовільним і ми не бачимо жодних заперечень.

Скажімо кілька слів про цю гру. Ви повинні побачити, що гра з дуже красивими і страшними дизайнами, які вона помістила в страшний музей гри, може реєструвати власних гравців, але з безглуздими викликами, а також повторами, які вона ставить гравців, він може вибити з гри
Ви шукаєте страшну назву та щось інше для себеВи не повинні закривати очі, купувати цю гру і пробувати, але якщо такі речі, як проблеми, які ми критикували в цьому огляді, важливі для вас, я повинен сказати, що ця гра може вам не підійти.

Pros

+страшна тема

+музика та звук

+цікаві головоломки

Cons

– повторювані кімнати та місця

– гра не має нічого запропонувати через деякий час

– Ми так далекі від основної сюжетної лінії в середині гри

музыка - 5.5
гісторыя - 5
геймплэй - 6
графічны - 6

5.6

Ця гра створила для нас жахливу атмосферу, але вона може мати багато недоліків в ігровому процесі, і ми стикаємося з повторенням деяких частин, але, як я вже сказав, якщо це не важливо для вас і ви просто хочете кілька годин щоб боятися назва дуже підходить для вас.

ОГЛЯД Trophy

ОГЛЯД Biker Garage: Mechanic Simulator