ОГЛЯД Biker Garage: Mechanic Simulator

Сьогодні ігри-симулятори кожного з них увійшли в індустрію відеоігор у спосіб, який є для нас цікавим та розважальним. Назва, яку ми хочемо розглянути сьогодні, також входить у ту ж категорію та ігри-симулятори для нас. Придбали та слідкуйте за оновленнями
Biker Garage: Mechanic Simulator — це гра-симулятор, в яку ви входите як автомеханік і маєте завдання відремонтувати різні двигуни, які вам привезли, і повернути їх клієнтам.
Усе, що створює для нас ця гра, це ремонт двигунів, але це просто, і ми стикаємося з багатьма деталями в цих іграх, як випливає з назви цих ігор, ми маємо справу з симулятором, тому деталі повинні бути найкращим. Форму можна розташувати один біля одного, щоб створити правдоподібно світ для гравців
Незалежно від цього набору, ви, ймовірно, грали в попередню версію цієї гри, CMS, назви, в якій ви можете робити те саме, що ви робите в цій грі на движках на різних машинах, оскільки машини мають деталі. Є все більше і більше деталей, ніж Ця гра може бути більш привабливою для багатьох гравців, але це не означає, що гра, яку ми хочемо розглянути сьогодні, є слабкою назвою.
На першому етапі, якщо ми хочемо дивитися на це лише як на симулятор, я повинен сказати, що в цій грі ми стикаємося з нестачею ремонтних двигунів. Цей момент може бути трохи більше в грі, а двигуни та їх типи є трохи більше в очах своїх гравців Мають відчуття свободи дій, щоб дійсно.


Але можна сказати, що при однаковій кількості і відсутності різноманітності доступних двигунів ми стикаємося з багатьма деталями, так що кожен двигун має свої особливі деталі, які розміщені окремо і з різними назвами в частинах кожного двигуна.
Загалом, коли вам принесуть двигун, ви повинні вивчити різні його частини з точки зору якості, що ви можете зрозуміти, натиснувши на цю конкретну частину та побачивши відсоток якості цієї частини.
Якщо він не якісний і його можна відремонтувати, ви можете зняти його, відремонтувати і повернути на місце, але якщо це не так терпимо, ви можете використати гроші, які ви отримуєте від своїх клієнтів, щоб купити нові деталі та замінити Зробіть старі частини раніше
Ви можете зробити це, натиснувши на цю конкретну деталь або увійдіть у меню покупки запчастин праворуч і обов’язково придбайте конкретний двигун.
Ще одна перевага цієї гри в порівнянні з CMS полягає в тому, що в Nasim ми бачимо назви всіх частин автомобіля в безладі, що може збентежити деяких гравців, але ця гра залежить від типу двигуна, на якому ви працюєте. Розділяє частини для них. і ви можете легко вибрати запчастини. Завдяки цій країні вони мало знають про деталі двигуна і цікавляться лише світом симуляції.
У грі є різні бар’єри, усі вони не відкриті для вас з самого початку. Щоб отримати винагороду, ви повинні пройти через ці бар’єри. Ці частини будуть відкриті для вас, щоб ми могли використовувати їх на різних движках.

Наприклад, коли ви досягнете правильної 10 у грі, ви отримаєте свій перший приз у грі, і ці призи також будуть надані вам на рівнях 20 і 35 відповідно.
Призи включають частини різних типів двигунів, про які ми згадували раніше в цьому огляді, тому гра завжди заохочує вас продовжувати, щоб ви вже занурилися в детальний світ цього симулятора механіки двигуна.
Погравши деякий час, ми бачимо, що не всі деталі на двигунах можна замінити вночі, і вивести деякі з них прямо на рівень зайнятості.Ми нічого не можемо з ними зробити, хоча деякі інші установи Вони можуть Ви можете відкрити їх, відремонтувати та повернути їх до 100% якості з точки зору якості, а також використовувати їх на бажаному двигуні.
Кажуть, що графіка спрацювала добре через різноманітність деталей у цій грі, можна сказати, що всі деталі точні та які вони мають бути, від деталей до кольору двигунів та інших деталей, таких як світло та дзеркала на двигунах. Усі вони добре поєднуються, створюючи для нас правдоподібний світ механіки.
Також простір, в якому ми працюємо, дуже схожий на реальний світ, а з точки зору надійності та графічних режимів, можна сказати, що творці цієї гри добре попрацювали і в цій частині немає нічого поганого.
Моделі різних типів двигунів, які існують у півгрі через схожість із реальними версіями в їхньому реальному світі, добре працювали і є найбільш подібними режимами двигуна до реального світу, як ми вже говорили раніше, не лише двигуни в реальному світі. найменша деталь. Вони мають однакову схожість з основними деталями та компонентами реальних двигунів, і гравці цілком можуть вірити в цей світ, тому будівельниками можна захоплюватися.
Існує ще одна частина гри, в яку гравці можуть входити, а також різні частини двигуна, які вони тестують і тестують самі, наприклад, світло або інші частини двигуна, які потрібно перевірити перед доставкою клієнту.
голосиІгри дуже детальні, і в різних частинах ми бачимо, що звуки різних частин на діаграмах, а також звуки двигунів дуже схожі на наш реальний світ, але можна сказати, що звуки можуть бути трохи більш детальними , але з першого погляду Загалом, якщо ми хочемо мати загальний підсумок, ми можемо сказати, що всі елементи гри, включаючи графіку та звук, були добре поєднані, щоб забезпечити нам дуже гарний світ симуляції механіка конкретних двигунів.

На моєму сайті ми розглядаємо всі ігри з чотирьох загальних режимів, ми також повинні перенести цю гру з цих режимів і переглянути їх відповідно до цих фільтрів.
Отже, ми повинні розглянути цю гру з точки зору сюжету, що ця гра не потребує конкретної історії і націлена на вас як на карту механіка, але, на мій особистий погляд, було б дуже цікаво, якби у нас був наратив у цій Гра, яка у нас з вами, кине у вас більше часу і часу, а також різні типи режимів, їх відсутність відчувається наполовину, але якби вони були у нас, ми б зіткнулися з більшими проблемами для ремонту двигуна.
В останньому слові цього загального резюме про цю гру ми повинні сказати, що ця гра з її одноколісними і чудовою графікою може створити вдвічі більшу гнучкість для аудиторії та гравців, а також з належним звуком, у це можна повірити. підвищити відчуття механізації гравцям від ігрового процесу.

Якщо ми хочемо підсумувати в кількох реченнях, це те, що двигуни привезли до вас, ви зобов’язані його відремонтувати. Деякі частини двигуна можна відремонтувати. Ви можете зробити це, а деякі з них не схожі на те, що вам потрібно купувати нові деталі в розділі деталей і замінювати старі. Вся гра полягає в тому, що ці речі були зібрані разом з великою кількістю деталей і гарним порядком, щоб зробити світ прекрасним для тих, хто любить двигуни та їх частини.

Pros

+ Різні частини мотоциклів

+ Графіка, адаптована до ігрового середовища

+ Система закупівлі та ремонту запчастин

Cons

– Через деякий час у грі немає нічого нового

– Відсутність різноманітності в мотоциклах

музыка - 7.5
гісторыя - 8
геймплэй - 8.5
графічны - 7.9

8

Різні деталі та деталі, які існують у цій грі, через деякий час відчуєте, що ремонтуєте справжній двигун в реальному гаражі, типів двигунів може бути не дуже багато, але ця гра, безумовно, одна з веселих ігор.

ОГЛЯД Forgotten Hill Disillusion

ОГЛЯД Arcadia Fallen