ОГЛЯД Cat Café Manager

Сьогодні ми хочемо переглянути назву Cat Café Manager, огляд, у якому ми хочемо мати натяки на деталі цієї гри, і, як випливає з назви, ми подбаємо про вас і про керівництво кафе. Гра розповідається таким чином, що ви відповідаєте за управління кафе, яке подарувала вам ваша бабуся, а вона має керувати ним повністю.
І, як зрозуміло з назви, ви зіткнетеся з кумедними котами з руками, кожен з яких має свої здібності, і ви повинні бути повністю знайомі з ними під час гри. Ваше завдання в Cat Café Manager залежить від надання послуг кафе. Найміть це самостійно у кожного з них є певні завдання або що в грі є барвисті речі, і кожен з них створює для вас особливе знайомство, з яким ви повинні познайомитися під час гри, щоб мати можливість грати в гру.
Гра розгорнута таким чином, що клієнти відвідують ваше кафе, і кожен з них має певний набір потреб, і ви повинні повністю задовольнити їх потреби. Кожному з них потрібна певна категорія їжі, яку ви і надаєте їм ці продукти, керуючи твоє кафе
Кожен клієнт принесе вам спеціальну валюту і гроші, з кожним з яких ви можете робити інші речі, наприклад, є клієнти, які приходять у ваше кафе і певну категорію їжі, їм це потрібно і вони платять вам по-особливому Наприклад, у цій грі є рибалка, який платить вам ці гроші лише у вигляді риби, і це єдині гроші, які приймають зоомагазини.
І, як ми вже згадували на початку огляду, у цьому кафе ви можете привозити різних котів у своє кафе, але, звичайно, імпорт котів у кафе вимагає особливих умов, щоб завоювати довіру цих котів і мати справу з ними в особливих ситуацій, щоб ви могли тримати їх у своїх кафе 9. Звісно, ​​варто згадати, що в cafe creek ви можете зібрати певну кількість цих котів, щоб ви могли перемістити всіх котів у дерні та зібрати в цьому café Звичайно, що ви можете робити це, якщо ви робите оновлення у своєму кафе і робите це за певну плату, щоб тримати цих котів у кафе.
Крім житлової ситуації, вам потрібно найняти персонал для кафе, кожен з яких має конкретне завдання, і ви повинні дати їм ці завдання, щоб вони знали, що робити, і кожен співробітник через деякий час. Можна оновлювати і, наприклад, вони можуть виконувати все швидше, і ви зможете реагувати на більше клієнтів за менший час, а також зможете залучити більше клієнтів і заробити більше грошей у своєму кафе.
Загалом, робота власника кав’ярні – це дуже гарна робота, з якою ми стикаємося з проблемами в реальному світі, що робить цю роботу дуже складною управлінською роботою та приносить проблеми для всіх. Це не зовсім в цій грі. Ми стикаємося з тим же виклики, від збору їжі з різних частин до вербування військ, а також ловити дуже красивих і кумедних котів, які є в грі, і розміщувати їх у Нека, тільки ви і ми. Нарешті, менеджер Cat Café, ми зустрінемося з ними, щоб переміщатися гра вперед.
Графіка гри має дуже барвисті візуальні елементи та режими зображень, які ви можете бачити та насолоджуватися загалом під час гри, і вона має багато атмосфери в різних частинах, яку намагаються розробники гри в грі. Ви повинні принести їх у свою організацію за допомогою двовимірна графіка, намальована вручну, і все зібрано у найкумедніший і найкрасивіший спосіб, щоб ми могли зіткнутися з веселою і красивою грою у вашому серці, яка може показати ваші принади всім
Крім того, дизайн персонажів, з якими ми можемо вести діалоги в різних частинах, дуже гарний, і цілком зрозуміло, що ці персонажі були розроблені вручну, і це робить гру дуже привабливою та особливою, і коли ви можете мати діалоги з різними функціями. Ми можемо чітко відчути різноманітність цих діалогів, як гра поєднує їх, щоб створити для вас динамічне та реальне середовище життя.
Вам потрібно відвідати різні магазини в цьому районі та поговорити з ними, щоб вони надали різну їжу, щоб ми могли робити покупки в нашому кафе, щоб, коли клієнти приходять до вас, щоб купити їжу, реагувати на них у потрібний час
Система персоналізації в цій грі – ще одна тема, яка викликає захоплення. Ви маєте можливість підготувати та надати всі декоративні елементи та обладнання у своєму кафе та поставити їх у своє кафе, щоб ваше кафе виглядало та відчувало себе. Воно набуває красивої форми і ви можете зробити це повністю на свій смак.Звісно, ​​можна виключити, що за надання декору потрібно платити і не можна спочатку.Вам потрібно надати всі ці інструменти та інші речі, тому вам потрібно приділяти час у вашому шлюбі і залишати дні позаду, щоб ви могли отримувати гроші від своїх клієнтів, щоб ви могли вкладати інструменти в хліб у потрібний час.
Минає час, і команда входить у гру на кілька днів, кафе, яке у вас є в цій грі, буде розширюватися, і ви можете додавати в нього більше аксесуарів, а також приносити більше кумедних котів у своє кафе, що, звичайно, зрозуміло, що як це кафе, яким ви маєте керувати в хлібі, розширюється, ви зіткнетеся з новими проблемами, і саме в цей момент можна сказати, що гра стикається з технічними проблемами та прийомами. Наприклад, коли ви проводите кілька днів у цій грі ви можете побачити дуже маленькі технічні недоліки та сади, які існують у грі при купівлі обладнання, яке ці банки можуть використовувати в майбутніх оновленнях, в які гратимуть розробники гри. Публікацію вирішено, і нічого не можна говорити чи сприймати дуже серйозно

Крім того, керувати головним героєм іноді стає набагато складніше, ніж зазвичай, коли у вашому кафе розміщено багато декору, так що іноді його рух повністю виключається і від нього не отримується жодного руху, і це питання стає набагато зрозумілішим, коли є багато клієнтів у вашому кафе, і воно може бути заповнене великою кількістю декору.
Мушу вам сказати, що якщо ви прихильник стилів кафе і вам дуже цікаво керувати кав’ярнею, Cat Café Manager ідеально підійде для вас. Ви зіткнетеся, що кожен із них кидає вам певний виклик, що включає в себе Працівники кафе мають право наповнювати ваше кафе їжею, кожен і кожен може кинути вам багато викликів, і ви повинні звернутись до цього питання. Вам слід нагадати, що якщо ви можете подолати ці проблеми і ви зацікавлені в управлінні кафе, то через деякий час може дістаньтеся до великого і розширеного кафе, тоді обов’язково заходьте в цю гру.

Якщо залишити в стороні всі ці проблеми, звук і музика в грі намагалися викликати розслабляючий режим у грі і в якійсь мірі змогли це зробити, звичайно, як ми вже говорили, звук і музика цієї гри дуже скромні . Вони не складні, і все розміщено в половині гри найпростішим і плавним способом, а звуки та музика не є винятком, і коли ви відчуваєте цю гру, ви можете грати музику. Дуже легко слухайте дуже прості які грають у фоновому режимі, і відчуйте від них відчуття спокою. Звичайно, це можна назвати позитивним, тому що коли ваше кафе розширюється, це може викликати певний стрес у грі, що ви робите багато ситуацій потреби за короткий проміжок часу та із заспокійливою відповіддю, а прості звуки та заспокійлива музика у фоновому режимі можуть стати розрадою для гравців.
Інша річ, яка робить це ще більш цікавим уже під час гри, це те, що кожен із персонажів, з якими ви зустрічаєтеся, щоб отримати їжу та продукти для вашого кафе загалом із фону та історії. У них є особливий фон, який ви можете зрозуміти, детально описуючи в діалогах, які ви обміняйтеся з ними, і через деякий час ваші стосунки з ними покращаться, і ви зможете самостійно приготувати з них їжу за короткий проміжок часу.
Загалом, ця гра стосується тайм-менеджменту, і таким чином ви можете управляти більшою кількістю клієнтів за короткий проміжок часу і відправити їх із своїм задоволенням і сухості, і всі ці клієнти прийдуть у ваше кафе через деякий час. у майбутньому, ви зможете покращити стосунки між вами та ними, і вони за короткий час прийдуть у ваше кафе та принесуть вам більше грошей.
Якщо ми хочемо розповісти про цю гру кількома заключними реченнями, то треба сказати, що ця гра з її дуже красивою і барвистою графікою здатна підкорити серце будь-якого гравця, звичайно, ця графіка формується найпростішим способом і вручну. та дизайни. Створена рука, яку творці змогли створити разом, що, можна сказати, добре для творців, тому що ми стикаємося з дуже смішною та простою графікою, яка розроблена вручну, і це робить гру особливою .

Усі інші елементи в грі дотримуються певної простоти, як-от графіка гри. Звичайно, дотримуючись цієї простоти, ми також можемо зіткнутися з проблемами, з якими кожен гравець зіткнеться зі збільшенням кількості клієнтів і розширенням кафе. Це саме по собі привабливий і красивий, тому що вам не потрібно проходити той самий ігровий процес і повторюваний процес у грі, і коли ви відчуваєте цю гру, ви можете побачити свій прогрес за мить, а також котів, які вони заходять у ваше кафе і мають спеціальні дизайни та смаки, які також роблять цю гру красивішою та веселішою, ніж зазвичай, і кожен хоче випробувати її.

Pros

+ Чудова та смішна графіка

+ Проста, але прекрасна історія

+ Різноманітний і перспективний геймплей

+ Прості та розслаблюючі звуки та музика

Cons

– Деякі помилки та технічні збої в керуванні та переміщенні персонажа

музыка - 8
гісторыя - 7.5
геймплэй - 8.5
графічны - 9

8.3

Якщо ви прихильник ігор у стилі менеджменту і вас цікавить управління кафе, я однозначно порекомендую вам цю гру, тому що з дуже привабливою, прекрасною та барвистою графікою, а також простими історіями та звуками вона може увійти в серце будь-якого гравця і змусьте його посидіти принаймні кілька годин, щоб випробувати цю гру, і ще одна проблема, яка просуває ігровий процес вперед, і ми маємо різноманітні дні в грі, які розширюють кафе, є ще одним цікавим моментом цієї гри.

ОГЛЯД Deadness

ОГЛЯД Legend of Ixtona