ОГЛЯД Legend of Ixtona

Всі ігри в стилі JRPG викликають для нас особливий режим. Дуже гарний режим, в якому ми не можемо зібрати багато, об’єднати їх разом і мати можливість пройти кроки, і за допомогою наших власних речей. Нарешті, ми запрошуємо їх щоб отримати задоволення від гри в цих стилях
Гра, яку ми хочемо розглянути сьогодні, не є чимось новим, що вийшла на ринок сьогодні. Ця гра вийшла на ринок відеоігор для телефонів і мобільних телефонів, і це сталося багато років тому, і ми можемо сказати, що сьогодні Набридло переходити на нове покоління консолей і мати що сказати, як ми вже сказали, ця гра сьогодні розглядається для Xbox One, і ми робимо це за допомогою цифрових кодів, які видавець гри, Kemco, має в нашому розпорядженні
Сьогодні ми хочемо розглянути ще одну RPG-роботу, що в листі вибору і свободі дій у нас багато серед речей, які є в грі і ви можете зібрати всі предмети, які є в грі і за допомогою Об’єднайте їх, щоб отримати нові речі і продовжуйте цей огляд. Приєднуйтесь до нас, щоб отримати повний огляд Legend of Ixtona.
З самого початку огляду я маю подякувати видавцям гри за те, що вони розмістили цифрові коди нашого сайту, щоб ми мали спеціальний і детальний огляд цієї гри. Крім того, видавець цієї гри випустить багато інших ігри з однаковою швидкістю. Ви можете переглянути повне резюме цих ігор, відвідавши їх веб-сайт
Але сьогодні ми хочемо розглянути гру Frankie, насправді вона була випущена на мобільних платформах кілька років тому, і тепер вона знайшла свій шлях у новому поколінні консолей, і фактично для платформ покоління. Нова пропонується за дуже низька ціна 8,99 $.

Оскільки ви поки що знайомі з іншими іграми цього жанру, ця гра проходить той же процес і в ній на самому початку гри вам потрібно створити власного персонажа та персоналізувати його, після чого відобразиться історія Гра ненадовго для вас, і ігровий персонаж разом із низкою інших персонажів увійде на цей шлях, щоб пройти ігровий шлях і передати вам історію.
Також персонажів, які знаходяться з вами на етапах, можна розташувати поруч з вами за вашим завданням і смаком, кожен з яких має певні назви і виконує певні завдання, а для того, щоб їх клітинки оновлювалися, у вас повинна бути серія Пройдіть через боротьбу в Legend of Ixtona з цими персонажами та пройдіть ці випробування, щоб ми могли рухатися вперед разом із ними та покращувати їхні медалі.
Ще одна проблема, яка існує на цих етапах гри, полягає в тому, що кожен із персонажів і завдань має конкретну роботу, кожен з яких розвиває власні навички в рамках цієї конкретної роботи та через деякий час, коли для них було надано це оновлення. Ви можете отримати для кожного з них спеціальне спорядження, яке прийде до вас з більшою допомогою в боях, і ви зможете легше перемогти ворога.
У Небазі є області, де, досягнувши їх, ви можете придбати спорядження для свого персонажа та своїх друзів у своїй команді та групі, а в середині цього маршруту, коли ви зіткнетеся з ворогами, ви можете легко їх перемогти.
Загалом, все, що відбувається в, пов’язано з тим, що ваш персонаж ходить з однієї зони в іншу з груповою командою і збирає по дорозі спеціальні предмети та спорядження.Також ви можете використовувати свого персонажа для збору лута та інших предметів. у цій грі відправляйте їх на спеціальні місії, і вони зможуть пройти ці етапи з багатьма іншими предметами, кожен з яких можна використовувати як спорядження для команди та групових персонажів. Керувати певною людиною залежить від вас. Ви можете контролювати всю групу одночасно, але те, що вони роблять, це їхня робота та контроль, і, як ми вже сказали, тільки ви маєте завдання контролювати їх. Вибирайте для кожного з цих конкретних навичок, а решта історії залежить від персонажів у грі.
Як ви могли мати з інших оглядів нашого веб-сайту, ви вже повинні знати, що ми не вивчаємо велику частину історії гри для нашої аудиторії, а розповідаємо їй трохи історії, щоб створити для них гарну приправу для гри, якщо сумніваєтеся. Вони хочуть купити гру, щоб вони могли прийняти власне рішення. Ми хочемо зробити те ж саме з цією грою і хочемо трохи розповісти вам історію гри, тому слідкуйте за оновленнями.
Історія гри обертається навколо подій трону, і це відбувається, коли ви перебуваєте в ролі персонажа як принц у грі, а ваш брат хоче зайняти трон з переворотом і хаосом, який він створює в І тоді ви бачите, що все місто в безладді, і світ в небезпеці, і ви повинні рухатися з міст в міста та інші регіони і регіони зі своєю командою і групою і ліквідувати цей хаос і історіюГра обертається навколо того, що відбувається.

Але історія гри дещо переповнена для гри, і нам не потрібна складна історія, щоб грати, хоча ця історія могла б мати набагато більший вплив на гру з набагато красивішою розповіддю, але ніби ви пережили гру. помітили, що ця історія розповідається в грі, коли в ігровому процесі багато гравців, і вони цього не усвідомлюють, і історія гри закінчується мигненням ока, і тут для них виникає протиріччя. Чому ми повинні мати справу з складна історія, коли в ній не відбувається особливої ​​та красивої розповіді і вона закінчується дуже швидко
Як здається, я відчуваю, що історія гри заходить настільки далеко, що творці мають намір створити гру, і вони самі з середини гри прийшли до висновку, що ми повинні закінчити історію в середині роботи, але я думаю, що це може Гра повинна бути найкрасивішою, оскільки історія продовжує розширюватися, а також області, які існували в грі.
Це стосується областей і областей, які також є в грі, від усіх областей до самої основної області, в ній присутній головний герой, все і все через деякий час повністю повторюється і перед нами нова область і місія A новий дається нам і різні вороги ставлять на наш шлях
Крім того, хоча є багато спорядження і для персонажів, і для команди, і для групи, в якій ми знаходимося, але треба сказати, що бойові системи гри будуть повторені через деякий час, і незважаючи на те, що всі інші предмети в цій гра вловлюються в цьому повторенні. Вони є, і в них немає особливого різноманіття. Гра втрачає багато від цього.

Інша проблема, яка турбує гру в системі ігрового процесу, полягає в тому, що в бойових системах насправді перед вами немає проблем, про які ви не хочете турбуватися, коли зустрічаєтеся з ворогами, ваші зміни під час роботи з ворогами мають достатньо сили, щоб знищити їх. все без будь-яких оновлень ваших персонажів, і насправді всі місії та етапи, які ви проходите зі своєю командою та групою, можуть легко перемогти ворогів перед вами Позбутися від них.
Ще одна проблема, яка турбувала мене та мій особистий досвід у півгрі, – це слабкий штучний інтелект ворогів у цій грі, щоб, коли ви хочете з ними битися, вони розуміли, що вони не б’ються з вами, а іноді й деякі ходи. Робить дуже смішні речі перед вами, що ви можете повністю усвідомити цю слабкість штучного інтелекту
Але на завершення я хочу трохи поговорити про графіку та візуальні режими гри. Гра в цій частині змогла увійти успішніше, ніж інші частини, і можна сказати, що перед нами гра з не настільки складна графіка, але ця графіка чудова. І вона має кілька дуже вражаючих дизайнів, які ви можете дійсно насолоджуватися, від дизайну персонажів до середовища, в якому вони ходять до різних областей, де присутні працівники. Усі вони зібралися разом з дуже гарним дизайном, який особисто мені дуже сподобався, і я можу сказати, що це дуже достатній і відповідний дизайн, щоб грати з таким стилем
Нарешті, треба сказати, що ця гра може принести вам години веселощів і краси, в яких ви відправляєтеся на спеціальні місії та пригоди зі своєю командою, хоча під час гри виникають проблеми, які з проблем включають поганий штучний інтелект і відсутність етапів і області в грі. Легко. Цей випуск історії гри закінчується набагато раніше, ніж очікувалося, і може бути ще однією проблемою, яка не приємна для кожного гравця, але можна сказати, що з усіма цими темами гра може бути дуже гарною грою для вас з дуже гарною графікою та іншими елементами.

Pros

+ Красива і приваблива графіка

+ Екологічний дизайн і чудова сцена

+ Привабливий дизайн персонажів

Cons

– Брак і різноманітність в навколишньому середовищі

– Дубльований ігровий процес

– У сюжеті гри є протиріччя

– Процес гри занадто короткий

музыка - 7
гісторыя - 6
геймплэй - 6.5
графічны - 7.5

6.8

Беручи до уваги чудову графіку та процес виконання місій та ігровий процес у грі, а також дизайн привабливих персонажів у грі та враховуючи відносно невисоку ціну цієї гри, ми можемо очікувати, що ця гра є дуже хорошою грою, враховуючи ціна, пропонована на ринку

ОГЛЯД Cat Café Manager

ОГЛЯД The Uncertain: Last Quiet Day