ОГЛЯД Buccaneers!

Існує гра з дуже дивною графікою, коли ви відчуваєте оригінальну гру, ви можете легко зрозуміти це і зрозуміти іншу проблему, яка робить гру дивною, і це те, з чим вам доведеться битися безпосередньо з піратами, і це не один з них і вам доведеться зіткнутися з цими злими піратами разом із кораблем, який знаходиться поблизу, і вашою командою.
У цій грі вам будуть запропоновані варіанти, в яких ви можете змінити різні швидкості, які існують для різних предметів на кораблі. Наприклад, ви можете змінити швидкість корабля в цілому, і це призведе до того, що вам не доведеться чекати, оскільки поки вам доведеться перемістити корабель до можливо, і є інші проблеми, які прискорюють кулі та кулі, які дають іншим країнам загалом повний контроль над усім
Ми випробували Buccaneers! На платформі PlayStation 4. Якщо ви спробуєте цю гру для платформи ПК, ви побачите, що можете мати повний контроль над графікою в цій грі, і ми створюємо всі вони, якщо ваша система повністю сумісна, але оскільки ми випробували цю гру на тій самій консолі, нам не надали засоби, про які можна сказати, що в цілому прийнятні для гри, але це не означає, що гра з чудовою графікою надається нам
І інші теми, до яких можна отримати повний доступ до всіх інших ігор, з якими ми стикаємося, і в інших іграх, наприклад, ви можете розглянути субтитри для гри чи цього, у якому використовувати інші завдання, які залишаються на ваш розсуд
Коли ви входите в гру, ви входите в зону, де ви не можете побачити різні будинки, які розташовані поруч один з одним з відносно хорошим дизайном, але можна сказати, що освітлення в цих зонах таке, що ви можете бачити частини Див і обличчя багато історичних частин.

І в цій зоні, коли ви дійдете до останнього будинку в цій місцевості, ви можете зустріти губернаторів області, які отримують звідси свої місії. Вам буде дано завдання увійти в море і що робити з різними піратами там.
Ще одна річ про будівлі в Buccaneers! Гра стає дратівливою і змушує вас не насолоджуватися досвідом у різних будівлях і будинках, як слід.
В інших частинах гри 4 ви можете зайти в публікацію і зіткнутися з різними речами та випробувати свій досвід з різних областей цієї гри. Однією з перших областей, з якими зіткнулася наша гра, є початкова область гри, де всі гравці Як ми вже говорили, у цьому районі є багато планів. Усі гравці можуть використовувати їх, щоб зробити свій корабель якомога кращим. Як ми вже говорили, ви можете піти в офіс губернатора і отримувати місії. А в розділі ви можете перейти до бар. У розділі він п’є і відпочиває. Пам’ятайте, що якщо ви вб’єте себе, вам байдуже, ви можете піти до того, хто купує і продає корабель, щоб ви могли купувати різні речі для свого корабля, щоб мати можливість утримати ціну вашого корабля на найвищому можливому рівні, і якщо він компенсує шкоду, завдану через їхній борт, і є можливість, яка може дощ і забрати у вас, вони отримають менше грошей від вас, щоб відремонтувати вас, і цей епізод у в цю гру якось хотілося пограти r Ближче до реальності не може зробити це належним чином, і більше ніж зробити гру реалістичнішою, вона входить в дивний режим, і в цій частині в грі не вводиться ніякого ефекту, і можна сказати, що вона не має свого вплив
У грі також є хтось, з ким ви можете поговорити, щоб оновити свій корабель в різних частинах корабля, і вам не варто робити це за допомогою монет, які ви отримали від різних місій від соліда.
Наприклад, ви можете оновити прапори свого корабля, збільшити кількість гармат і куль у ньому, або змусити ваш екіпаж робити різні речі та все це. Зустрічайте людину поруч із вашим кораблем, і він відкриється розширити ці можливості для вас, щоб ми могли робити кулі та прапори та модернізувати наш корабель загалом.
Ще одна особливість цієї людини полягає в тому, що вона може персоналізувати колір вашого корабля загалом, зробити його власним і мати відчуття власності на власний корабель.
Змінюючи ці режими персоналізації, ви можете побачити, як корпус змінюється загалом, і його кольори змінюються на чорний колір, або комбінувати його із загальними кольорами, щоб зробити його більш до вподоби.

Також у частині корабля ви можете зайти і побачити виконані вами місії, а також місіюПодивіться, що перед вами, використовуючи карту посередині.
Завантажити гру Ми бачимо, що на ігровій карті є різні частини, якими гравці можуть грати з нею. Звичайно, слід зазначити, що багато частин ігрових карт заблоковані, і спочатку потрібно перейти до попередніх частин. І зробити їхні місії, щоб ви могли відкривати ці нові розділи, щоб відвідати їх і зробити свої відкриття в нових місцях.
Але коли починається головне питання, ви сідаєте за кермо корабля, щоб керувати ним, і поети запитують себе, що таке керувати кораблем. Ви даєте команду своїй команді відкрити вітрила корабля, щоб швидко рухатися. більше, і коли вітер дме більше, ви можете рухатися в них швидше, і загалом ви можете мати загальне уявлення про праву і ліву частини і побачити свою команду, що всі вони були за м’ячем і, як я сказав, ви повинні призначити цю команду завдання їм заздалегідь, щоб вони могли зрозуміти, де воно має бути. Ви можете мати невелику карту в кутку зображення і бачити, куди вони рухаються та інше. Компоненти гри та інші речі в грі залежать від та ж солідарність і команди, якими ви командуєте і керуєте кораблем.
Ще одна тема в грі, яка робить гру більш дратівливою, – це режим прицілювання гарматних ядра, що коли ви вступаєте в бій з піратськими кораблями, ви можете побачити їх повністю. Наскільки вони дратують, а також потрібно багато часу, щоб повернути їх до нормального, і ми можемо замінити їхні м’ячі, які, можна сказати, довші за звичайні та роблять гру нудною.
Ми дуже вільні всередині карти і це може бути різним, і це може бути дуже добре і цікаво на перший погляд, але я повинен сказати, що це також здається, тому що всередині карти може бути нудна гра, і вміти мати справу з злодіями Морський піхотинець Зверніться до конкретних частин ролі

Pros

+ Налаштування та можливість оновлення

+ Є багато місій

+ Можливість ремонту пошкоджених частин корабля

Cons

– Специфічне прицілювання кульових куль

– Фізика ходячих персонажів, коли немає на кораблі

– Марність карти і мала кількість відкриттів у ній

– Екзотична ігрова графіка

музыка - 5
гісторыя - 5.5
геймплэй - 4.5
графічны - 5

5

Останнє, що я можу сказати про гру, — це те, що гра ставить перед вами багато завдань, ставлячи вас керувати кораблем, але ви можете виконувати ці завдання у грі за себе знову, коли потрапите у величезну гру. робити. Можна помітити, що роботи не так багато, а вся інша робота через деякий час може дратувати, можливо, що завдання управління кораблем і екіпажем може бути приємним для всіх, а досвід чудовий.

ОГЛЯД Battle Cry of Freedom

ОГЛЯД Deadness