ОГЛЯД Yuoni

Існує стиль страху, який завжди, коли ви відчуваєте, може викликати у вас раптові слова та так звані переляки, що такі плани та змушують вас відскочити з місця зазвичай кричать. Скажімо, вони не дуже приємні. Ця гра одна з тих ігор, які можуть бути дуже страшними і створюють для вас такі плани. Є проблеми, не перевіряйте та не читайте це
Але з іншого боку, ви фанат дизайнів жахів і вам цікаво побачити ці дизайни та відчути гру. Прочитайте цей огляд, щоб дізнатися, чи є ви фанатом гри чи ні. Історія гри про деякі діти, які хочуть пліткувати. Насправді ця чутка така.
Якщо вам вдасться доставити ляльку на поверхню води, щоб вас не побачили, Юоні захоче пограти з вами, і багато хто думає, що це справжня лялька, і захочуть спробувати її у своїй грі як 10-річної дитини. Отже, у грі немає жодної переваги, через це мені дуже нагадалося про Outlast, коли я грав у гру, у якій єдиною зброєю, яку ви мали, було втекти від ворогів, а єдиним способом було втекти.
що дає вам змогу вижити в грі та пройти цю гру. На мою думку, ідея, яка існує в грі, полягає в тому, що ви без зброї та в ролі жертви кислоти та надприродних сил навколо вас у всьому місці, де може бути страшно, що тобі нема чим захищатися від різних істот, які нападуть на тебе, або вони раптово з’являються перед тобою і тобі нема з чим з ними боротися.
яку неможливо вирішити так легко, і персонаж у цій грі, тим більше, що він не дорослий персонаж, ми стикаємося з дитиною, яка має зіткнутися зі страшною японською культурою та традиціями, і він робить ці речі силою природних подій. Це може бути дуже страшно взяти і втекти
Прямо зараз, коли я згадую тему цієї гри та історію, яку ця гра створила для вас, я був дуже здивований і підкреслив стиль гри жахів, а також традиції та культуру, які існують у цій країні. Ходять чутки, що ви можете бути дуже хорошою ідеєю Ми бачили ці ідеї від багатьох японців, які дуже поважають свої традиції та культуру.
І він знімає з них фільми та, зокрема, відеоігри, щоб ми могли їх відчути, і цим він фактично висвітлює цю проблему, щоб знову нагадати їм, і багато людей, які з ними не знайомі, знайомлять їх з тим фактом, що ця проблема може можна сказати, що вражає кілька цілей однією стрілою
Але, як ми вже згадували, наш головний герой хоче виконати це завдання, і він сам бере ляльку, щоб підняти її на поверхню води, і нарешті розуміє, що вона справжня, і Юоні хоче зробити це разом з ним. Грайте в гру і робіть це в різні стадії, що спричиняє порушення психічного стану цієї 10-річної дівчинки.
і стикайтеся з різними речами. Крім того, не втрачайте це. У нас є голоси, які повідомляють вам, з чим ви стикаєтеся, і кожен день — це як інша частина гри. Ви можете знайти ляльку для її покарання.

Дійдіть до моменту, коли ви заразилися нею, і якщо ви помітили, що знайшли ляльку, видно, що маг знову повертається на весь шлях, який вона пройшла, точно так само, як багато потойбічних сил на вашому шляху. і вони чекають на вас знову, і Бог знає, що ще станеться з вами в цьому епізоді, коли ви захочете повернутися до оригінального епізоду.
Данн бачив багато психологічних ігор жахів, які повертають вас у ту сферу та середовище, у якому ви були раніше, тому що ви наче звільняєтеся від цієї частини. створюють для вас особливу частину, але творці гри не хочуть, щоб ви сказали це, і вони хочуть, щоб ви відчували себе наживкою в пастці і мали відчуття, що в будь-який момент щось може бути перед вами та нашими силами, щоб хтось інший вийшов на ваш шлях і налякав вас
Інша частина, яка є очевидною в цих іграх і може розглядатися як одна з найважливіших частин, які існують у мережевому геймплеї цієї гри, це головоломки гри, як правило, у цих іграх жахів ми стикаємося з головоломками, які потрібно вирішити, вирішуючи ці головоломки від Пройдіть карти, створені для нас, щоб повністю вирішити ці головоломки.
Звичайно, ці головоломки досить обмежені в половині гри, і зазвичай ви натрапляєте на двері, які замкнені, і їх потрібно відкрити, щоб відкрити їх, і в них поміщено ключі, щоб ви могли знайти їх, а також двері та перешкоди, які відкриваються щоб ви продовжували свій шлях, але в цій частині мене трохи непокоїло те, що в грі немає підказок, якіде це, і ви включаєте різні частини і дивитеся, в якій частині карти знаходиться цей ключ, який вам потрібен
І той факт, що підказка в грі також може зробити деякі частини, які ви повинні відвідати і відкрити, нудними, тому що в середині гри є багато частин, які, я думаю, творці зробили це, щоб змусити вас почуватися збентеженими в грі. Грати щоб це почуття розгубленості долало і посилювало почуття страху, яке ви виявили в цій частині.
Але вони не змогли повністю вкласти в цю гру те, що хотіли, і я думаю, що через відсутність підказок і той факт, що в цій грі є багато частин, які можна знайти, але насправді, звернувшись до них, ви знайдете щось дуже особливий. Ви не маєте з цим справу, це може дуже дратувати під водою, а також у різних частинах частин страху, які розміщені на нас, і різні частини можуть через деякий час стати одноманітними до такої міри, що ми все ще хочемо боятися з ними.Це далеко від розуму
На початку, коли ви сідаєте, щоб відчути гру, все правильно і на своїх місцях, а частина, де вам доводиться розгадувати головоломку пошуку ключів, все досить добре та доречно, і ці головоломки є тим, що насправді спричинив це, але мати в ролі видимі частини, і ці видимі частини, які існують, не задовольняють гравців настільки, наскільки вони повинні, і навіть мене особисто, і це покращує гру з точки зору середовища, що дуже важливо в ігри цього стилю програти
У грі є багато нових ворогів, кожен з них має різну форму, але ви можете бути зовсім невидимими, а деякі з них, які зазвичай темні та інших кольорів, і на екрані зовсім невидимі для вас. завершено, спостерігайте за ними та дивіться, щоб вони вас не спіймали. Вони мають особливі сили, які можуть убити вас різними способами. Найкращий спосіб потрапити до цих ворогів — повністю уникати їх. І намагайтеся не впасти в їхню пастку
Геймплей гри є одним із важливих елементів керування вашим головним героєм, як ми вже згадували, що в грі немає зброї, ви можете сидіти на землі та затримувати дихання, щоб ваш ворог, який на Вони ходять по поверхні будинку, вони вас не бачать.

Крім того, у грі є частини, де ви можете сховатися, такі частини, як під ліжком, де ви повинні сховатися, щоб, коли вороги вас шукали, вони втратили вас і ви не потрапили до них.
Проблема в цих схованках полягає в тому, що коли ви ховаєтесь, ви більше не бачите зовнішнього світу, і ви не можете бачити, чи ворог, який слідував за вами, все ще стоїть чи пішов і дуже підходить для того, що я зустрів у Геймплей полягає в тому, що коли вони ховалися в тій частині, там стояв ворог, і я не знав, що не бачу їх, і коли я вийшов звідти, вони мене схопили.

Pros

+ Ідея геймплея цікава

+ Гарна графіка та дизайн

+ Правильна і відповідна вимова

+ Дуже цікава історія і в той же час пов’язана з традиціями

Cons

– Процес пошуку ключа в ролі дуже болісний

– Конструкція ступенів, а також різні частини будинку мають очевидні недоліки

– Система приховування в грі

музыка - 8
гісторыя - 8.5
геймплэй - 7
графічны - 7.5

7.8

Є багато ігор жахів, але гра Yuoni може дати вам дуже особливий стиль страху, що врешті-решт єдина зброя, яка у вас є, це втекти від ворогів, щоб вони не попалися на них.У вас є різні частини щоб приховати, що вони не мають багато визначень і головоломки, які є в грі, не можуть бути такими, як вони повинні бути.

ОГЛЯД Endling Extinction is Forever

ОГЛЯД Autonauts vs PirateBots