ОГЛЯД After the Fall

Ми все знайомі зі стилем зом, стилем, у якому ви апынулися в пастці в апакаліптичному світі, навколо альбому вас не шукають нічого, крім зомбі. VR дозволила нам побачити навінамі на веб-сайті UA Gamers, щоб отримати додаткові огляди

After The Fall гра, заснована на зомбі, яку ви повинні використовувати і вінтування, які є в апакаліптичному періоді, щоб не потрапити – щоб стати на шляху, щоб ви могли продовжувати себе, але це не в усю гру про зомбі ці не так?
Чим ця дія має бути від іншої гри зомбі? Ви зі зрозумілим почуттям бачите цей апакаліптичний світ.


На основі гри, заснованої на зомбі, дуже здійснювалася завдяки тому, що всі ігри, отримані в цьому жанрі, які ви повинні виконувати джойстикам, і що ви перебуваєте у світі It’s a zombie VR це дуже типова річ
Внутрішні ігри в нас, які ви не маєте історії, і, як і інші засновані на зомбі іграх, зокрема зброя в, а також у групі інших людей, вам потрібно подорожувати в світ зомбі, щоб ви могли їх зробити і вибрати потрібне вам труби. Пакінь визначене
Насправді, історія гри була така, не знаю, що ми маємо це справу із сумної гульнею, відмінюванням, грі дуже добра в усіх частинах, і можна сказати, що вона особлива з найкращим, заснована на зомбі, коли-яким чином .
Прахаючи вроки і туры пагрі, ви знайдете перенакіровану частину під назвою The Line. У цьому випадку ви шукаєте інших гульців і гульців, які є, щоб ви могли фармавати групу, з якогось можна спостерігати. Вазьміце кроки, які містять
У результаті є кілька етапів, через які ви можете зробити, щоб вибрати труби, які ви отримаєте від них, щоб повернутися в цю частину і абнавіться своєю силою за допомогою цих труб.
Збір для цих груп Ви повинні мати свій у цій розділі, що означає етапи з розрізненого етапу в більшій кількості, які ви можете вибрати, вибираючи більші обсяги на цьому етапі, і ці кроки дадуть вам.
Після того, як ви виконаєте кроки вашої групи, ви повернетеся в цей розділ, а зібрані вамі інструменти мають використовувати вашу зброю, яку ви раніше відкрили та розблокували.

Зараз перед вами може виникнути питання, як зброя розблакується і відкривається. Треба також сказати, що в процесі ви будете мати справу з дискамі, збираючи їх, ви знайдете різні частини, а після збору пєвої кількості з цих дисків можна розблакувати і розблакувати невну зброю і модернізуйте різні її компоненти новими розробками, які в результаті цього кроку.
Ви можете зробити це зараз. Це, якщо у вас буде більше в цій грі, можливо, ви не вийдете на етапі, так що ви зможете створити більший розмову, щоб створити більше зомбі та вибрати більше днів, які, як ми сказали, ви зможете зібрати . Приносячись два, ви можете зареєструвати свою команду з більших моментів і все
Дизайн кроків Ця гра виконана самим незвичайним способом.
Сніжне світло, у який ви можете вдатися, щоб позбутися від відчуття страху, а також зомбі, що чекає на кутах, які збільшуються в цьому.
Зомбі, які не мають різних форм, і всі вони мають відповідну форму для майбутнього вигляду, але ви не можете завдати, що ви маєте справу з загальним VR, що з цим має бути належним чином виглядати.
Зрештою, якщо б керуюча вайскова зовнішня зовнішність була більш різноманітною і великою, була на шляху до, ігрова гра магла була особливою з найкращого в цих жанрах, а також багато, що це ще й одне з найкращих. є шматок місця для великого азарту в грі
Як це було показано в цьому перегляді на початку цієї гри, яка відбувалася на етапі, і ви входили в цей етап як група, але після збору всіх зомбі на караблі на вашому виборі з цього етапу ви сутикніться з багами з босамі. Ви повинні отримати їх від них, і можна зрозуміти, що ця різноманітність файлів у грі працює добре, і вони можуть бути страшними і тому, що вони дуже привабливі для роботи з гульцями, які проходять етапи та викликають ам.
Крім того, якщо ми пропустимо всі ці кроки, які ви можете взяти участь у групі, ми повинні знати, що в іграх також є режим.
використовуйте режими P в цій грі, щоб змінити різноманітність в іграх, у цих режимах, щоб бути трохи більшим, але фактично, що PVP не буде можливо в іграх, це прекрасна річ, що з використанням кроків L в гру
Ви і ваша чайна група з 5 людей затрималися в будівництві, це те, що добре графіка в іграх, деталі всієї будівлі працювали, щоб гульцы могли бути більшою мірою в розбурені будівлі в часи зомбі.
Крім того, частина ладу та модернізації цього процесу працює дуже добре. Це максимальна потужність
Також у Ігри у вас є два режими зміни патрона або перезаради пісталета – це звичайний і поточний режим.
Зазвичай вам просто потрібно тримати стрілку на поясі, щоб змінити ствол.
Але в прасунутим режимі ви повинні діяти, оскільки змінені ствол були правдивими в цьому світі, вилучили ствол вінтування і змінили його новим стволом.
Інші режими більш психологічні, які займають трохи більшого часу, і світ атакує куча зомбі, щоб зробити вас. Інший режим складаней, тому, коли ви вийдете з режимом гри, грайте, щоб вам більше здалося. І ви можете отримати більше 50% можливостей на шкірному етапі гри.

Музика і гу гра також створена добре, наприклад, у тих частинах, які ви повинні мати, цей стан цішині у вас нападу, і якщо ви граєте в групу зомбі, ви граєте гук і музику. Він добре передає вам хвалявання і страху, а також гук зомбі та спеціальні файли, які також можуть бути внутрішніми кроками, були виконані найлепшім чином, щоб ви могли бачити бездакорну базу зомбі гри.
Можна підтвердити, що ця гра була найліпшим чином у всіх частинах, гра повинна була бути добрею відокремленими, які можна було отримати з її, з цих останніх етапів, а також невелику різноманітність у формі та з’ясування врагів, а також Баков після цього, у будь-якому випадку, є через деякий час створювачів. Це проблеми з ходом, а також після дати випуску гри в гру, яка вона виконує ігри для цієї гри, що гуляли є кращими можливостями.
Якщо ви користуєтеся цим зомбі, я вам це зловживаю, але навіть тоді, коли ви не відчуєте себе цього стилю, досвіду ігри не вільні.
Бо доведена така гра, особливо VR, які є для кожного гульця, і ті, хто працює у сфері VR, також має бути серед їхніх ігор.
Показуйте зараз, що в цій ясній історії, гра виконана геймплеєм трохи більше, ніж у порівнянні з тим часом, на якому вона була, і насамперед, оскільки на етапі ​​​Купляйте, тому що ця гра бездакорна в усіх частинах і справді не вистачає історії, а також більших етапів у грі
Ми особисто спадали всі пункти, а також етапи в іграх, хоча в іграх не так багато кроків, ігрові етапи можуть бути проблемою для деяких гульців, які можуть бути дворазовими і сумними. Але з VR як це сталося, і гра на захворюванні продовжує істи
Нарешті, я змушений падзякаватися в розробниках, а також виконувати цю роботу, які продавали коди, щоб ми могли отримати досвід гри, щоб отримати досвід гри та використовувати ім’я з вамі, гульців і геймерамі.

музыка - 8
гісторыя - 6
геймплэй - 9
графічны - 9.5

8.1

Якщо ви позначаєтеся з зомбі, стиль і графіка VR також важливі для вас, не використовуйте цей момент у хвилині.

ОГЛЯД The Walking Zombie 2 (Xbox One)

ОГЛЯД RICO: London