ОГЛЯД The Walking Zombie 2 (Xbox One)

Світ зомбі може мати дуже красиві чари для всіх нас. Які ми сьогодні розглядаємо, у цьому світі розказується, що для вас із вас коні використані та красиві.

Така-то гра – це гра на виживання, у якій ви перебуваєте в ролі людини, яка затрималася в апакаліптичному періоді з безлічі зомбі, які просто хочуть злавіць вас і з’єсті.
По суті, в цій грі, як і в інших іграх, завантажених на зомбі, ви повинні забирати зомбі, які є на наступному шляху, і розгортати їх на боці, але ця гра виникає від інших.
Адрозненні ігри можна перенести до її дуже різноманітної геймплея, гейплея, у якому можна зробити багато речей, тож ми розкажам далі.
Головний у цій грі, наприклад, дуже великий герой, який містить ігри, які ви можете стати майстрами в результаті використання, які можна знайти, а також їх апгрейдав, зомбі шматок. Лягчей систі з вашого шляху
Уво, усе грає цю гру дуже гуляє, що вам не куди. Гра може бути багато різноманітною, через деякий час вона може бути головним, оскільки ви не були заповнені, коли були завантажені на початку гри.


Але наскільки ви можете насолоджуватися ігровим процесом, а також його прекрасною графікою. Графіка добре розроблена, а зомбі, які атакують, мають дуже красиві режими, які змушують вас продовжувати. Знайдіть цю гру
Насправді, вся атмосфера гри добре простежується в усіх частинах гри, а зомбі та звуки, що видаються на них, дуже природні та реалістичні, що змушує вбивати їх дуже приємно.
Звичайно, вбивство зомбі в будь-який момент протягом цього робочого часу неможливо закінчити, і ця прекрасна графіка може зробити це ще більш приємним.
У грі є багато місць, якими ви можете переміщатися, але є багато місць у грі, які ви можете відвідати, відкривши їх під час гри, і якщо вам щось знадобиться, візьміть їх. Знайти в інших середовищах
Наприклад, у грі, щоб оновити деякі з ваших предметів, нам потрібні пристрої, які не можна знайти в деяких середовищах, у яких ви перебуваєте. Ви можете подорожувати, відкривши карту та середовища, які ви вже відкрили, і відправитися туди. знайдіть тут їхні умови та речі, необхідні в цій грі
Звичайно, я повинен сказати, що в новому середовищі купа зомбі чекає на вас, щоб убити вас, купити ваш мозок, і ви повинні підготуватися, щоб зіткнутися з будь-яким середовищем, в яке ви потрапите, і перемогти їх.

Також ще один предмет у цій грі, який мені дуже сподобався будувати оборонні стіни проти зомбі, а також оновлювати їх елементами в грі, що робить цю гру дуже красивою та дуже приємною в грі, орієнтованої на зомбі
Дуже весело виживати в цих іграх, ви можете битися з ними, вони стають більшими, ви знаходите їх, щоб убити.
Але хороші моменти в грі, крім мінусів і недоліків гри, а також недоліків, які можна віднести до цього актора, полягає в тому, що ігровий процес може не запропонувати вам нічого нового через деякий час, але він може бути нудним. для купи гравців.
Хоча особисто мені подобається вбивати зомбі, через деякий час гра стала для мене нудною, і будівництво оборонних стін, а також різноманітної зброї мене перестало влаштовувати.
З цієї причини творці, можливо, поставили маленькі ігри в Nimbaz, щоб сподобатися гравцям, але в цих маленьких іграх також немає гри про зомбі, і це руйнує її красу.
Однією з таких міні-ігор є туалет, який містить багато деталей, які ви можете знайти в цій статті. Президент Інші предмети для оновлення обладнання в грі
Ще одним позитивним моментом цієї гри можна вважати наявність відкритих переваг, а також великих зомбі, з якими потрібно битися, щоб відкрити потрібні місця і Ліван і підняти рівень свого гравця.
Можна сказати, що ці більші зомбі або у формі зворотного зв’язку в грі є однією з принад гри, яка додає трохи більше різноманітності до її повторюваного ігрового процесу, який просто вбиває зомбі однією рукою. більше охоче продовжуватиме гру
Насамкінець маю сказати, що мені дуже сподобалася ця гра, хоча вона могла б грати трохи краще, але ігровий процес задовольняє свою аудиторію на самому початку гри, хоча я, незважаючи на велику різноманітність зброї та середовища, мав ігри та відкрити файли ігри Гра дуже сподобалася.

Але крім цього, дуже привабливе ігрове середовище в різний час може передавати страх по-різному, наприклад, коли гра відбувається вночі, все має бути набагато страшнішим, а іноді може бути звук дощу та звук зомбі. Будьте дуже страшні один з одним
Коли стемніє, зомбі нападають на вас групами, і якщо ви не готові, ви можете потрапити в їх пастку і застрягти в середині машини, в цей час ви вже не зможете встояти перед ними.
Однак дизайн середовища вийшов таким чином, що в містах, які мають багато предметів і форм, можна легко вирватися з рук зомбі, а іноді цих зомбі так багато, що вони ловлять вас і вбивають.

Ви можете налаштувати свого персонажа для вмісту, який може збільшити його та його життя та довше витримати проти зомбі, а зброя у грі обмежена на вибір. Або оновіть, щоб убити більше зомбі з ними
В останньому слові я повинен сказати, що ця дуже красива гра з власною робочою графікою, такими ж красивими налаштуваннями, які вона має для зомбі, а також для навколишнього середовища, може бути чудовою назвою.
Різноманітність зброї та різноманітне середовище в цій грі може змусити гравців грати в навколишньому середовищі та насолоджуватися ним, а дуже великі зомбі можуть бути серйозним випробуванням для гравців.

музыка - 8
гісторыя - 7
геймплэй - 6.5
графічны - 8

7.4

Ця гра з її дуже привабливою графікою, а також чудовими звуками може зробити гравців щасливими, а система оновлення зброї робить її більш привабливою.

ОГЛЯД Transient: Extended Edition

ОГЛЯД After the Fall