in

Motive Studio використовує Unreal Engine 5 для розробки гри Iron Man

Electronic Arts (EA), відомий розробник і видавець ігор, здивував шанувальників відеоігор тим, що все більше зосереджується на іграх для одного гравця та сюжетних іграх. У 2023 році EA вже досягла успіху з двома вигаданими релізами: «Зоряні війни Джедай: Вижив» і довгоочікуваний ремейк «Мертвого космосу». Схоже, що компанія не має наміру відмовлятися від свого зобов’язання створювати захоплюючі сюжетні однокористувацькі ігри. Серед майбутніх ігор, про які шанувальники з нетерпінням чекають додаткової інформації, є «Залізна людина» Motive Studios, проект, розробка якого офіційно підтверджена минулого року.

У той час як конкретні деталі геймплея залишаються оповитими таємницею, нещодавнє оголошення про вакансію інженера звукового програмного забезпечення від Motive Studios оприлюднило важливі деталі розробки «Залізної людини». Оголошення про вакансію чітко підтверджує, що гра буде створено з використанням Unreal Engine 5. Примітно, що згадка про Unreal Engine 5 є помітною як в описі оголошення, так і в розділі необхідних обов’язків і кваліфікації. На початку цього року команда «Залізної людини» також оголосила в оголошенні про вакансію, що вони будуть використовувати набір інструментів Epic Games для розробки гри.

Використання Unreal Engine 5 знаменує собою відхід від минулих практик Motive Studios, оскільки «Iron Man» буде першою з їхніх ігор, яка не буде розроблена на внутрішньому двигуні Electronic Arts Frasbyte, створеному Dice. Попередні назви від Motive Studios, такі як сюжетна кампанія в «Star Wars Battlefront 2», «Star Wars Squadrons» і визнаний критиками ремейк «Dead Space», випущений на початку цього року, були розроблені з використанням двигуна Frostbite.

Оскільки ігровий світ з нетерпінням чекає подальших оновлень і розкриття ігрового процесу для «Залізної людини», рішення використовувати можливості Unreal Engine 5 відкриває захоплюючі можливості для візуальної точності гри, захоплюючого сюжету та ігрової механіки. Поєднання творчого таланту Motive Studios і розширених можливостей Unreal Engine 5 натякає на захоплюючі та кінематографічні ігрові враження для шанувальників культового персонажа Marvel.

ОГЛЯ The Lara Croft Collection

ОГЛЯ Front Mission 1st: Remake