in

GTA 5 залишається головним хітом PS5

«В останніх новинах про ігри Sony представила інформацію про найбільш завантажувані ігри в PlayStation Store за серпень 2023 року. Цей список дає змогу глянути на ігрові уподобання ентузіастів PlayStation у США та Європі.

Перше місце в Сполучених Штатах зайняла Madden NFL 24, яка підтвердила вічну популярність симуляторів американського футболу. Тим часом у Європі Grand Theft Auto V продовжувала зберігати свою присутність як найбільш продавана гра для PlayStation 5. Незмінний шедевр Rockstar Games вразив геймерів, виходячи за межі поколінь і платформ.

Однак на цьому інтрига не закінчується. У рейтингу були представлені багатообіцяючі новачки, які вражаюче дебютували в обох регіонах. Armored Core VI: Fires of Rubicon, довгоочікуване доповнення до франшизи Armored Core, продемонструвало чудові результати, забезпечивши собі чільне місце в чартах. Ця футуристична бойова гра з механіками резонувала серед гравців по обидва боки Атлантики.

З іншого боку, любителі жахів і саспенсу знайшли своє рішення в грі The Texas Chain Saw Massacre. Ця адаптація культового фільму жахів викликала хвилю в ігровому світі, викликавши значну кількість завантажень і інтерес з боку гравців. Його унікальне поєднання терору та геймплея виживання зробило його помітним учасником рейтингу.

У США була жорстка конкуренція. Armored Core 6 посіла друге місце, продемонструвавши свою сильну привабливість серед американських геймерів. Третє місце посіла гра «Техаська різанина ланцюговою пилою», що закріпила за собою статус захоплюючої ігрової програми.

В Європі динаміка була дещо іншою. Гра Texas Chain Saw Massacre посіла третє місце, зберігаючи свою популярність за кордоном. Тим часом Armored Core 6 зайняв четверте місце, демонструючи свій глобальний потенціал як захоплюючого доповнення до ігрового ландшафту.

Ці рейтинги пропонують захоплюючий знімок ігрового ландшафту, що відображає різноманітні смаки та вподобання гравців у різних регіонах. Незалежно від того, чи то незмінна привабливість спортивних симуляторів, чи то ностальгія за улюбленою класикою, як-от Grand Theft Auto V, чи хвилювання навколо інноваційних новачків, найпопулярніші завантаження PlayStation Store за серпень 2023 року надають цінну інформацію про світ, що постійно розвивається.

ОГЛЯ Blossom Tales 2: The Minotaur Prince

ОГЛЯ Enchanted Portals