in

Dying Light 2 відкриває захоплюючий перехресний вміст із The Walking Dead.

Techland, студія, яка розробила довгоочікуваний Dying Light 2, натякала на майбутній кросовер із The Walking Dead, і тепер з’явилися деякі подробиці. У той час як студія спочатку повідомила в Twitter, що більше інформації про співпрацю буде розкрито в майбутньому, нетерплячі шанувальники помітили, що буде в магазині на каналі гри Discord.

Зображення, опубліковане на Discord, демонструє захоплюючий набір перехресного вмісту, який, ймовірно, буде доступний як окремий пакет доповнень. На картині помітно зображені культові предмети з «Ходячих мерців», зокрема костюм Ріка Граймса, катана Мішонна, ніж Нігана та його сумнозвісна бейсбольна біта Люсіль. Крім того, гравці з нетерпінням чекають навігації постапокаліптичним світом Dying Light 2 на параплані, прикрашеному виразним дизайном The Walking Dead.

Крім того, публікація на субредіті гри виявила, що додаткові предмети, такі як значок зброї «Ходячих мерців», капелюх шерифа та обкладинка коміксів, також з’являться в грі. Точний спосіб отримання цих запасів залишається невизначеним, але існує припущення, що комбінація подій у грі та пакет доповнень надасть гравцям доступ до цих захоплюючих нових доповнень. Наразі дата випуску цих кросоверів не підтверджена.

Під час нещодавнього стріму Techland пролила додаткове світло на свою співпрацю з The Walking Dead. Стрім збігся з випуском оновлення «На добраніч, удачі», яке внесло значні зміни в нічний геймплей гри та механіку паркуру. Пьотр Павлащик, старший художник-постановник Dying Light 2, дражнив шанувальників кросоверами під час заходу «Літо жахів». Він зокрема згадав участь персонажів «Ходячих мерців», підтверджуючи включення в гру катани Мішон і сумнозвісної бейсбольної біти Нігана. Однак додаткові подробиці про те, як ці елементи будуть інтегровані в ігровий процес, не були розголошені під час трансляції.

У міру очікування шанувальники з нетерпінням чекають додаткової інформації та офіційного анонсу кросовера Dying Light 2 і The Walking Dead. Оскільки подія Summer of Horrors у самому розпалі, схоже, що гравців чекає захоплюючий досвід, який поєднує в собі інтенсивне виживання зомбі у Dying Light 2 із культовими елементами всесвіту The Walking Dead.

ОГЛЯ Front Mission 1st: Remake

ОГЛЯ Athanasy