in

Пояснення виробника Hilo Infinity щодо затримки в режимі Coop в розділі історії

Творець Hilo Infinite захистив рішення студії 343Indutries відкласти вихід кооперативного режиму розділу історії. З моменту виходу безкоштовної багатокористувацької гри Halo Infinite пройшло більше тижня, а до однокористувацької кампанії залишилося близько двох тижнів.

Однак на момент випуску Hilo Infinity розділи Co-op і Forge недоступні; Два режими, які були найважливішими частинами серії ігор Halo. Нещодавно було підтверджено, що спільну ігрову кампанію відклали до травня 2022 року, а режим Forge не буде випущений до серпня/серпня 2022 року. Деякі шанувальники висловили розчарування рішенням 343Indutries відкласти два епізоди; Особливо через відсутність режиму кооперативної історії протягом кількох місяців.

Зараз в інтерв’ю IGN Джозеф Стейтен з Microsoft Studios 343Industries розповідає про затримку звільнення кооперативного режиму. Стейтен пояснив, що рішення про перенесення початку кооперативної кампанії було дуже важким і водночас необхідним:

«Це правда, що я працюю над Halo, але я все ще фанат Halo. Я знаю, що Coop Campaign є одним із найважливіших аспектів цієї гри. Спробуйте ігри Halo з друзями, відомі як гра в Halo; І в розділі для кількох гравців, і в сюжетній кампанії. Тому з усіх рішень, які ми прийняли, це було найскладнішим. Дуже-дуже важко було відкласти вихід кооперативу.

Огляд Grand Theft Auto: The Trilogy-The definitive edition

Зростання продажів комп’ютерної версії Cyberpunk 2077 і позитивні відгуки про гру в Steam