in

Новий Slender Man повертається 18 жовтня на Хелловін

Відпустіть холод: Slender: Оновлення до 10-ї річниці прибуття з графікою Unreal Engine 5 і новою главою!

Пориньте в жахливу пригоду 18 жовтня, тепер доступна для попереднього замовлення. Будьте готові зануритися в темний світ, переосмислений в Unreal Engine 5, де кожна тінь і зіткнення, від яких стає головою, ретельно деталізовані.

Крім того, готуйтеся до абсолютно нової глави, де батько Чарлі Метісона стикається зі своїм найгіршим кошмаром. Це оновлення знаменує собою дебют гри на консолях поточного покоління, з відкритим попереднім замовленням для Xbox Series X|S ($19,99) і виходом на PlayStation 5 ($19,99) 19 вересня. Як бонус перед замовленням, отримайте безкоштовну копію Долина.

«Минуло 10 років з моменту першого запуску, і ми раді покращити гру та розширити всесвіт Slender Man». – Алекс Тінтор, співзасновник і провідний дизайнер Blue Isle Studios».

Приготуйтеся до карколомної подорожі в безодню 18 жовтня, тепер доступна для попереднього замовлення. Пориньте в похмурий і нав’язливо знайомий світ, повністю переосмислений у дивовижних деталях завдяки потужності Unreal Engine 5.

Кожна тінь, кожен моторошний матеріал і кожна зустріч із загадковою Стрункою людиною, що викликає мурашки по спині, були ретельно створені, щоб по спині проходили мурашки. Ця оновлена версія Slender: The Arrival є справжнім свідченням можливостей Unreal Engine 5.

Але це ще не все — вас чекає абсолютно новий розділ, який обіцяє ще глибше занурити вас у кошмар. У цьому оновленні ви будете супроводжувати батька Чарлі Метісона, коли він протистоїть своїм найгіршим страхам, розкриваючи жахливу історію, яка розширює міф про Струнку людину.

Дивіться трейлер 10-річчя:

Крім того, це захоплююче оновлення запровадить підтримку широкого діапазону мов під час запуску, включаючи англійську, французьку, італійську, німецьку, іспанську, російську та португальську. Це включення було довгоочікуваною та бажаною функцією нашими фанатами з усього світу.

Але це ще не все, що ми маємо! Слідкуйте за нашою майбутньою дорожньою картою розвитку, де ми окреслимо низку додаткових функцій і вдосконалень, які буде розгорнуто в найближчі місяці. Ми прагнемо створити ще більш захоплюючий і захоплюючий досвід Slender: The Arrival.

ОГЛЯ Destructivator SE

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 перезапускається з новим розробником.