in

Можливість розробки гри «Володар кілець» від Veta Studio

Veta Workshop, студія, яка виробляє трилогії «Володар кілець», «Аватар» і «Шан-Чі», нещодавно повідомила, що ігровий підрозділ команди розробляє нову гру, засновану на «одній із великих серій». Згідно з останніми ігровими новинами, нещодавно в мережі Інтернет з’явилося оголошення про вакансію продюсера в ігровому розділі Weta Workshop. Згідно з оголошенням, Veta Studio зараз працює над новою грою, заснованою на «дуже багатому та надихаючому наборі».

«Ми шукаємо продюсера, який може допомогти нам розробити новаторські ігри», – повідомили в Veta Studio. Наша наступна гра для ПК заснована на дуже багатому та надихаючому наборі, який порадує шанувальників та гравців у всьому світі. “Звучить цікаво?” Це для жителів Веллінгтона, Нова Зеландія; Де Veta Studio була заснована в 2012 році. Хоча в оголошенні про вакансію згадується лише версія для ПК, обраний розробник допоможе Veta у розробці майбутньої версії гри для ПК та консолі; Проект, який базується на всесвітньо відомих ІП і має для них велике значення.

Veto Studio поки офіційно не опублікувала проект, і на даний момент ми маємо таку ж інформацію лише завдяки оголошенню про вакансію. Чи може цей проект бути грою із серії «Володар кілець»? Це зовсім не малоймовірно. Враховуючи, що Amazon випускає серіал «Володар кілець» за дуже високою ціною для Prime Video Network, можна було б створити гру.

Розкриття безкоштовних ігор PlayStation Plus у грудні 2021 року

Огляд Grand Theft Auto: The Trilogy-The definitive edition