in

Директор Валорант покинув команду розробників гри

Джо Зіглер, директор Valorant в Riot Games, покинув команду розробників ігор і працює над новим проектом. Зіглер оголосив про своє розлучення в пості на веб-сайті Riot Games після восьми років роботи над цією популярною змагальною грою-шутером. Він працював над грою за сім років до її релізу та рік після офіційного релізу.

У цій публікації він подякував своїм шанувальникам та колегам: «Після восьми років роботи над Valorant і створення його з нуля з командою відданих і пристрасних розробників, які невтомно працюють, щоб служити всім вам з повагою та захопленням, на які ви заслуговуєте. Так, Я залишаю посаду режисера гри. «Я передаю роль режисера гри своєму доброму другові Енді Хо, старшому директору з режисури гри в Riot».

Хоча Зіглер залишиться в Wright Games, незрозуміло, що він робитиме далі. Як відомо, у Riot Games Studio багато проектів на шляху, багато з яких ми поки не знаємо. Але в будь-якому випадку зміна керівництва виробничої групи може стати цікавим покращенням для деяких ігор; Особливо така робота, як Valorant, яка пройшла рік після її офіційного релізу. Сенс цієї зміни для самої гри поки не зрозумілий, і ми побачимо, що станеться в майбутньому.

Реліз нового великого оновлення гри Genshin Impact за кілька днів

ОГЛЯД FightNJokes