in

Генеральний директор Ubisoft: Контракт Activision і Microsoft визначив вартість IP

Після останнього судового розгляду між Microsoft і FTC активізувалися дискусії навколо запропонованого Microsoft придбання Activision Blizzard за 69 мільярдів доларів. Результати справи вказують на те, що угода наближається до завершальної стадії, викликаючи дискусії щодо потенційного впливу на майбутнє ігрової індустрії. У ході цих дискусій генеральний директор Ubisoft Ів Гільемо під час недавньої зустрічі з інвесторами висловив свій ентузіазм щодо завершення придбання. За словами Гільемо, ця угода підкреслює цінність інтелектуальної власності (IP) на всіх ігрових платформах, особливо на ринку мобільних пристроїв, що швидко зростає, узгоджуючи її з майбутніми стратегіями Ubisoft.

У своїй заяві генеральний директор зазначив: «Завершення цієї угоди є позитивною новиною, оскільки воно підкреслює важливість IP-адрес і встановлює чіткий напрямок для майбутнього ігрової індустрії. Це відкриває численні можливості для всіх залучених компаній. Угода є прикладом величезної цінності IP-адрес, здатних перетворитися на глобальні бренди, доступні на консолях, ПК або мобільних пристроях. Це надає надзвичайну можливість для зростання».

Раніше Microsoft наголошувала на сильній присутності Activision Blizzard на ринку мобільних пристроїв як на одній із головних причин придбання. Гільемо підкреслив, що Ubisoft також робить стратегічні інвестиції, щоб зміцнити свою позицію в мобільному ігровому просторі, відповідаючи ширшій тенденції галузі.

Придбання може змінити ландшафт ігрової індустрії, об’єднавши дві впливові компанії з великою кількістю IP-адрес і величезними ресурсами. Використовуючи IP-адреси Activision Blizzard на ринку мобільних пристроїв, Microsoft прагне зміцнити свої позиції та створити більш диверсифікований ігровий портфель. Такий крок потенційно міг би стимулювати інновації та ще більше просунути сектор мобільних ігор на нові висоти.

Дуже вигідний розпродаж Final Fantasy 16 на PlayStation 5

ОГЛЯ Might & Magic: Clash of Heroes Definitive Edition