in

Microsoft припиняє підтримку Forza Motorsport 7

Підтримка гоночної гри Forza Motorsport 7 припиниться цього літа, повідомляє Microsoft.

Сьома частина цієї серії гоночних симуляторів офіційно завершиться цього літа, згідно з дописом, опублікованим сьогодні вранці на офіційному веб -сайті серії Fortza Motorsport.

Директор соціальних мереж ігрової серії Forteza Джейкоб Норуд офіційно підтвердив, що користувачі мають до (15 вересня) придбати останню версію цієї серії в ексклюзивному магазині Microsoft на Xbox та Windows 10, після чого гра стане доступною для покупців назавжди. Вийде. Однак Microsoft підтвердила, що доступ до гри та її завантажуваного вмісту продовжуватимуть існувати і після цієї дати для користувачів, які вже придбали гру.

Окрім того, що гру видалено зі списку продажів у Microsoft Store, користувачі сервісу Xbox Game не зможуть користуватися грою після цієї дати. Згідно з Turn 10 Studios, усі користувачі ігрових сервісів, які вже придбали один із пакетів розширення та DLC для гри, зможуть отримати доступ до оригінальної версії гри, активувавши маркер, надісланий їм Microsoft. Залиште для себе. Ці токени будуть надсилатися користувачам через систему обміну повідомленнями Xbox з понеділка, 2 серпня, і вони матимуть можливість активувати ці маркери у своєму головному обліковому записі до (15 вересня 2023 р.).

Відсутність анімації вбивства на момент виходу багатокористувацької гри Halo Infinite

Рекордні продажі понад мільйон копій більшості основних ігор PS5